نامه های خود را برای 6 مه

محتوای مقاله

آلبرتا پزشکان در اینجا برای شما

هیئت مدیره از آلبرتا انجمن پزشکی دارای یک پیام مهم برای بهره در طول COVID-19 بحران است. این کار از یک پزشک است که در اینجا برای شما. کار خود را به انجام آنچه شما می توانید برای سالم ماندن. شده است که این موضوع از یک کمپین رسانه های اجتماعی StayHealthyAB https://stayhealthyab.ca/ که ما راه اندازی چند هفته پیش. مبارزات انتخاباتی فراهم می کند راهنمایی برای شیوه های ایمن مانند شستن دست و اجتماعی فاصله. یک عنصر از سالم ماندن است و به خاطر سپردن است که اگر شما نیاز به مراقبت از خود را به دکتر ما در اینجا برای شما — در راه دور توسط تلفن و یا تصویری و یا حتی در صورت لزوم. ما آن را کار می کنند.

ما را در درک برخی از چیزهایی که در مورد بهره. شما نمی خواهید به زحمت. شما مستقل هستند. شما به طور طبیعی می خواهید به ماندن بگیرید امن و جلوگیری از قرار گرفتن در معرض COVID. اینها همه چیزهای خوب — اما شما می توانید همه آنها را و هنوز هم مراقبت از خودتان است.

ما می خواهم به شما بگویم که در طول همه گیر شما باید دریغ نکنید برای تماس با خانواده خود را پزشک متخصص اطفال روانپزشک متخصص قلب و عروق و یا هر پزشک با آنها شما باید یک مراقبت مداوم ارتباط است. آن را بیش از OK با ما تماس بگیرید و ما می خواهیم به شما هنگامی که شما به یک جدید در مسئله سلامت و یا اگر شما فقط با خرید و فروش مداوم یا مزمن نگرانی های بهداشتی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de