نامه های خود را برای ماه مه 2

محتوای مقاله در ادامه

وقت آن است که برای تمام سطوح دولت را به انتخاب های متفکرانه در مورد بازگشایی بر اساس تجزیه و تحلیل خطر. اعمال محدودیت های بیشتر و بیشتر زمانی که ما به وضوح انجام بخشی از ما را برای پهن کردن منحنی است نه یک راه قابل قبول برای ما به زندگی می کنند.

Philip E. Carr کلگری

COVID داده نمی شود به درستی استفاده می شود

Re: استان قصد دارد برای سهولت سلامت, سفارشات, مارس 29 سال 2020

که از یک پس زمینه علوم من دیده ام سهم من از مدل سازی. با بسیاری از مدل های آن را بدون شک می تواند بسیار دشوار است برای پیش بینی آینده, حتی اگر شما بسیار خوب داده های تاریخی. اما یک چیز است که شما خاص شما قادر خواهید بود برای پیش بینی گذشته است. تاریخچه مطابق اساسی ترین آزمون مدل خود را پیش بینی میکند.

من شگفت زده است که دیروز, Alberta دولت منتشر COVID-19 مدل شروع می شود که در تاریخ 11 مارس می کند و پس از مطابقت با داده های واقعی مشاهده شده تا به امروز است. در واقع این مدل پیش بینی می کند در پایین ترین مورد است که ما باید در حال حاضر حدود 200 بستری شدن در بیمارستان و نه 86 در واقع ما.

چگونه می توانیم پایه سیاست های بهداشتی در این نوع فانتزی ؟ زندگی مردم در خطر است و آن را نه فقط در افرادی که مبتلا به COVID-19 که من صحبت کردن در مورد. این مدل سازی نیاز به پایین پرتاب شد و شروع از ابتدا.

Hillar S. Lilles کلگری

انزوا ارائه می دهد فرصت برای راه اندازی مجدد

پایان مستند و بازگشت به راه همه چیز فقط خوب نیست به اندازه کافی تا آنجا که من نگران هستم.‘تا ما چشم در تمساح’ است بیش از فقط یک گفت. Oتو دنیای نیاز به یک makeover کل.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de