نامه های خود را برای ماه مارس 4

دیدسبوری داوطلب آتش نشانان لی قلمدان (شلنگ) و پییر Martel پاک کردن یک کامیون آتش. پاتریک قیمت / کلگری هرالد

آموزش آتش کاهش بودجه تلقی ‘خطرناک’

Re: روستایی رئیس آتش نشانی می گوید: آموزش کاهش قابل قبول نیست; دوشنبه بودجه اوراق $500,000 آتش نشانی, grant, مارس 2

من یک داوطلب آتش نشان پس از سال 2004 و من نیز به عنوان مربی ارائه آموزش به روستایی آتش نشانان. آخرین برش از آلبرتا بودجه به طور مستقیم اثرات آموزش و این بسیار نگران کننده و خطرناک است.

اکثر آتش نشانان در آلبرتا داوطلب هستند و بسیاری از آنها را دریافت غرامت برای هر کار و یا آموزش.

بنابراین دفعه بعد یک خروج قطار یا کامیون لبنان و نشت کالاهای خطرناک دفعه بعد که کسی نیاز به برش خود را لت و پار خودرو و یا نجات از یک ساختمان در حال سوختن به یاد داشته باشید که مردم وظیفه با کمک ممکن است شده اند گواهی شده یا دوباره گواهی برای ارائه این خدمات پس از جیسون کنی تصمیم صرفه جویی در $500,000 مهم تر است.

چگونه می توان توجیه برش دلار آموزش برای افراد در حال حاضر مشغول به کار برای هیچ چیز ؟ این داوطلبان خواسته می شود خود را برای خرید تجهیزات و پاسخ در وسایل نقلیه خود را ،

باب Jonson, Camrose

ساده است نه مفید

اطلاعات غلط و بد توصیه این است که یک مشکل جدی برای کانادا صنعت نفت و گاز. اظهارات چنین به عنوان “روز نفت شماره” یک ساده از یک موضوع بسیار پیچیده است. حتی چینی کنفوسیوس فیلسوف شناخته شده است که ساده می تواند منجر به سوء تفاهم و تحریف حقیقت است.

اکثر کسب و کار سرمایه گذاری دو مواد اولیه یعنی عرضه و تقاضا. اگر هیچ تقاضا وجود خواهد داشت بدون نیاز به یک صنعت نفت و گاز. پس چرا صنعت نفت (تامین کننده) در حال حمله به جای طرف تقاضا یعنی مردم باعث تقاضا است. افرادی هستند که آماده برای ایجاد تغییرات لازم برای خود زندگی راحت? بیایید قرار داده و سرزنش به آن تعلق دارد.

جدیدترین Trosch کلگری

قبض برق تکان دهنده

من شوکه شده بود به دیدن من Enmax استفاده از برق برای من قبض پایان ماه ژانویه ، 19. آن گفت: من با استفاده از یک عظیم 1,266 کیلو وات-ساعت (کیلووات ساعت) برق و ما دور بودند و برای یک هفته در کریسمس. قبلی بیانیه پایان دسامبر ، 15 گفت: ما با استفاده از تنها 170 کیلو وات-H.

چه در مورد در سال گذشته ؟ من استفاده شد در مورد همان است اما به طور مساوی تقسیم در دو ماه. آیا مهم است ؟ قیمت برق برای دسامبر. 15 لایحه 6.7 سنت/KW-H و ژان. 19 لایحه است 14.4 سنت/KW-ثانیه بیش از دو برابر قیمت و هفت بار استفاده از ماه قبل! کربن مالیات و در حال حاضر این ؟ آنچه در Enmax?

دن Petryk کلگری

ترس برای آینده

من به تازگی یک بیمار در تام بیکر مرکز سرطان و کوهپایه مرکز پزشکی و تجربه من بود و چیزی کمتر از فوق العاده. مشاهده کردم زحمتکش کادر پزشکی اجرا کردن پای خود را. آنها زندگی بيماران را در دست خود و در عین حال همیشه مهربان دلسوز و کارآمد است.

من ترس از آنچه که اتفاق می افتد به سیستم مراقبت های بهداشتی ما اگر پیشنهاد UCP کاهش از طریق رفتن. همه ما نمی توانیم به خارج از استان برای درمان. من نفرت را به یک بیمار در چهار یا پنج سال پس از صدها میلیون دلار و مشاغل در حال کاهش است.

جسیکا سفید, کلگری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im