محتوای مقاله

خود انزوا شیفت چگونه ما خرید

Re: احتکار را نشان می دهد طبیعت شکننده از تامین مواد غذایی, نظر, مارس 23

خواهد Verboven درست است که مصرف کنندگان باید در انتظار این مواد غذایی سیستم به طور ناگهانی به دنده بالا و تولید محصولات بیشتر است. اما مسئله این است که با عرضه کل در واقع زباله های مواد غذایی در آمریکای شمالی است که یک تقلید مسخره امیز.

مسئله واقعی این است که که در آن ما خرید مواد غذایی ما منتقل شده تقریبا یک شبه. در سال 2017, متوسط, Alberta خانوار صرف $9,092 در مواد غذایی و 71 درصد از فروشگاه ها خریداری شده و 29 درصد از رستوران ها. ناگهان مردم در خانه تغییر بسیاری از رستوران خود را خرید به فروشگاه خرید. ما در حال تلاش برای کاهش ذخیره بازدیدکننده داشته است برای به حداقل رساندن COVID-19 قرار گرفتن در معرض بنابراین در حال خرید بیشتر در یک زمان. ما که بیشتر بودجه آگاه است.

سیستم پاسخ به سرعت. عمده فروشان مواد غذایی شیرین در حال تطبیق از خدمات مواد غذایی به فروشگاه. برخی از موارد در تامین کوتاه مدت هستند. این مرتب کردن بر اساس خود. مشتری می توانید محدودیت های تحمیل شود. رستوران ها اقتباس کرده اند را خارج و آماده سازی مواد غذایی برای آسیب پذیر است. مشروب تولید دست عفونی. کشاورزان rejigging تولید خود را برنامه. اقدامات برای حفاظت از کارکنان و مشتریان مانند سپر کاهش ساعت, مدیریت, مشتری اعداد فاصله و بهداشت بکار گرفته شده است به سرعت در حال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de