نامه های خود را به صورت مارس 25

بیش از حد بسیاری از مردم از ورزش

من بیرون رفت و برای یک پیاده روی کوتاه به لذت بردن از آب و هوای خوب در کلگری. زمانی که من وارد بیکر پارک در شمال غربی متوجه شدم پارکینگ به طور کامل کامل مانند آن است که در یک روز تابستان است. من سوار به Bowness پارک و متوجه شدم در همان وضعیت است.

کلگری لطفا این ویروس هنوز تمام نشده است. وجود دارد بیش از حد بسیاری از مردم در پارک در حال اجرا آهسته دویدن, پیاده روی, دوچرخه سواری و بازدید. لطفا در خانه بمانند. این است که واقعا جدی است و برای بدتر اگر ما به دنبال توصیه های مربوط به اجتماعی دورى و اجتناب از جمعیت بزرگ.

شاون Rojas, Calgary,

ورزش نقاط قوت سیستم ایمنی بدن

ایتالیا را سرکوب “به طور موثر ممنوعیت دویدن و دوچرخه سواری.” در همه سال من در پژوهش های پزشکی با استفاده از روش استریل من مواجه می شوند هرگز مدرکی که یکی می تواند قرارداد ویروسی بیماریزا از کسی که سوار بر یک دوچرخه است. از سوی دیگر تحقیقات اخیر تقویت این ایده که ورزش متوسط مانند زمانی که با دوچرخه سواری, تقویت سیستم ایمنی بدن و در نتیجه توانایی ما برای مقاومت در برابر عفونت های ویروسی. بعلاوه دوچرخه سواری می تواند به کاهش اضطراب مرتبط با مقابله با ناشناخته ها و انزوای اجتماعی فاصله یکی دیگر از عوامل در ایمنی بدن را سرکوب کنند.

اجازه دهید نگه داشتن سر ما بین شانه های ما که در آن خدا در نظر گرفته شده آن مردمی است. وجود دارد یک خط خوب بین محتاطانه اقدامات پیشگیرانه و مو-در-آتش هیستری.

علامت Botkin کلگری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im