محتوای مقاله در ادامه

مایکل Desautels کلگری

Keystone XL سیاسی فوتبال

برتر کنی تعهد که او می تواند متقاعد کردن جو بایدن اجازه می دهد تا Keystone XL ساخته شود چیزی بیش از سیاسی balderdash طراحی شده برای به تصویر کشیدن خود را به عنوان یک جنگنده برای بهره. کنی می داند که بایدن بدون شک آینده رئیس جمهور ایالات متحده اعلام کرده است به صراحت در چندین نوبت که او را لغو کیستون XL عبور از مرز اجازه هنگامی که انتخاب شده است.

اگر کنی یک جنگنده واقعی برای بهره او مانند اواخر پیتر Lougheed — تا کنون بهترین برتر این استان تا به حال بود — مخالفت Keystone XL, کار برای اضافه کردن مقدار به منابع ما در استان به توقف صادرات شغل به تگزاس و مبارزه با دولت فدرال برای کارآمد و با ظرفیت بالا دسترسی به سواحل غرب تاید واتر در شاهزاده روپرت — امن ترین محل برای دریایی پایانه با توجه به دولت فدرال خود جامع ارزیابی است.

مایک Priaro کلگری

مراقبت دراز مدت هزینه های افزایش

دیروز من نامه ای از مادرم مراقبت دراز مدت مرکز گفت: دولت آلبرتا را تایید کرده است 2.5 درصد افزایش برای اقامت. این افزایش مربوط به, وعده های غذایی, خانه داری آب و برق و تعمیر و نگهداری ساختمان. هیچ کلمه ای که مراقبت یا هر چیز دیگری خواهد بود افزایش یافته یا افزایش یافته است. نه غنی می شود که ما فقط از طریق رفته.

ران Heisler, Calgary,

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de