نامه های خود را برای جولای 8

محتوای مقاله در ادامه

به نزول پول بیشتر به یک صنعت است که دیگر جذاب برای بسیاری از سرمایه گذاران به نظر می رسد غیر منطقی به حداقل می گویند.

Jan Slakov کلگری

یک نقض امنیتی

من از طرفداران بزرگ از روشنفکر پلیس. ما به آن نیاز دارند و نیاز به حمایت از آن. اما من رفتم شیب زمانی که RCMP سخنگو گفت: استاندار و نخست وزیر هر دو سالم بودند زیرا آنها نبودند صفحه اصلی.

همه ما دوست داریم به فکر می کنم ما در زندگی ارام پادشاهی اما برای توضیح این امنیت از مقامات ارشد این راه نشان می دهد چیزی amiss است.

دنیس Apedaile شبح دریاچه

هر کس سزاوار توان در خود شایستگی

من معتقدم که پلیس یک نیروی خوب و ثبات در جامعه ما است. پلیس در کانادا به طور چشمگیری متفاوت از چگونه آن را انجام شده است در بسیاری از کشورهای دیگر که در آن فساد و خشونت و ارعاب در حال وقوع مشترک. حضور پلیس تجسم و ساز و اجرای, برای, کانادا موسسات و حکومت قانون است.

من انکار نمی کنم وجود دارد به احتمال زیاد اقدامات غیر قانونی توسط برخی از افسران. اما من نگرانی از این نام تجاری از قبیل نشان می دهد که نیروی به عنوان یک کل است که به جرم “سیستمیک” نژاد پرستی. نقاشی تمام پلیس با همان برس ما آنها را در معرض انتقاد ناعادلانه و حتی خطر است. ما آنها را مردد به عمل هنگامی که اقدام لازم را برای حفاظت و حمایت از زندگی و آزادی و مالکیت.

من اعتقاد دارم که در حکومت قانون است. من معتقدم که یک فرد بی گناه است تا اثبات جرم. و من معتقدم که ماموران پلیس باید بر اساس همان حمایت می کند.

تری رایلی, Medicine Hat

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>