محتوای مقاله در ادامه

اگر آلبرتا را انتخاب و به کار یک برنامه Alberta خواهد بود و پذیرش آن بخشی. فکر می کنم بسیاری از میلیاردها دلار است. شاید ما بهتر است به اجازه دولت فدرال مبارزه با این مشکل است.

یوگی شولتز کلگری

این است ؟

Re: یک راه وجود دارد برای کنی برای کاهش مالیات بر درآمد; آلبرتا overspends در دولت هزینه های کار فرانکو Terrazzano می گوید, نظر, جولای 4

بهره می تواند افتخار خود را در پاسخ به همه گیری: با پوشیدن ماسک, اجتماعی, فاصله, اجتناب از جمعیت های بزرگ, اقامت خانه. پزشکان و پرستاران در بیمارستان/پرستاری صفحه اصلی کارکنان پشتیبانی شد و در خط مقدم این مبارزه و بدهکار هستند قدردانی بسیار زیاد.

و در عین حال در حالی که COVID-19 همه گیر است که هنوز هم یک تهدید و جوهر است که به سختی خشک در بسیاری از ستون روزنامه است که از ایشان تشکر و پزشکان و پرستاران و افرادی که شغل خود را در طول همه گیر کانادا مالیات دهندگان بنیاد در حال حاضر می خواهد برای کاهش ‘بخش دولتی هزینه های کار’ – اساسا – حقوق, مزایای حقوق بازنشستگی. در حالی که این بیماری همه گیر است که هنوز هم تهدید است و این زمان به استوک سیتی تقسیم بین بخش دولتی و خصوصی کارگران ؟

تری داش کلگری

مهم نیست آن را غیر قانونی; قطع پرداخت و شروع به شلیک

آقای Terrazzano انفجار است. تنها راه رو به جلو برای آلبرتا است برای UCP دولت به اقدام فوری برای دریافت هزینه های تحت کنترل است. این تنها توان با گرفتن هزینه های کار تحت کنترل است. که نه تنها شامل مراقبت های بهداشتی و آموزش و پرورش اما در هر جنبه ای دیگر از دولت هزینه های کار.

هیچ وقت به مذاکره با اتحادیه های کارگری. اجازه دهید به جست و خیز این مرحله و فقط در یک مقیاس پرداخت هزینه بلافاصله موثر. کسانی که نمی خواهند برای حفظ شغل خود را در زیر جدید پرداخت مقیاس رایگان به حرکت به مراتع سبزتر اگر آنها می توانید آنها را پیدا کنید. پر کردن کسانی که موقعیت های خالی خواهد بود ساده با توجه به تعداد واجد شرایط بیکار بهره. هنگامی جدید مقیاس پرداخت هزینه اجرا شده است وجود دارد نیز باید اخراج و اخراج به خلاص شدن از شر افراط ایجاد شده توسط NDP. این اقدامات خواهد بود و لازم است شروع به گرفتن هزینه های تحت کنترل است.

راب شکارچی کلگری

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de