محتوای مقاله در ادامه

توجه داشته باشید که ما هرگز گفت که هدف استفاده از ظرفیت است. آنچه در آن است ؟ پنج درصد است نامعقول کم پس همه اجباری اقدامات به وضوح بیش از حد و نه لازم. روایت است بدل و goalposts منتقل نگه داشتن مردم از ترس بدون هیچ دلیل خوب است.

COVID-19 است که در اینجا ما نمی تواند آن را متوقف کند. شاید ما می تواند آن را و آن را به بیرون بکشید اما به چه منظور است ؟ Hinshaw باید ارائه پاسخ روشن به آنچه به عنوان او در تلاش است برای رسیدن به, بر چه اساس و چرا. ما نیاز به شفافیت و افشای به فعال کردن بررسی انتقادی از این سیاست.

بری مک اینتایر کلگری

اشتباه توسط محیط زیست

به عنوان یک دیرین مقیم کلگری, من خودم موافقت با الیزابت مارس و نروژ گرتا Thunberg. پس از همه, من و فرزندان و نوه و نوه بزرگ پس با تمام معنی, لطفا بیایید حفظ این سیاره!

چه پازل من این است که چرا در بالا-به نام مردم سفر خود را به های مختلف درگیری در یک شیوه ای که مصرف غیر اخلاقی (و یا برای که ماده هر) نفت یعنی ونزوئلا, عربستان سعودی, روسی, و غیره. زمانی که اخلاقی نفت است که به آسانی در دسترس حق در اینجا. این نیز کمک به حفظ کانادایی شاغل که من فکر می کنم علاقه ممکن است اگر نه گرتا.

پیتر مضرات کلگری

نمی مانند مجازات ؟ پیروی از قوانین

Re: ماسک جریمه دیگری چنگ زدن به پول نقد توسط شهر, نامه, جولای 27

به سادگی قرار دادن یک ماسک زمانی که شما قرار است به, هیچ مشکلی. این همان نور قرمز دوربین های دیجیتال و تله سرعت. این طراحی شده است برای بازداشتن مردم از به طور بالقوه آسیب رساندن به دیگران و احتمالا خود است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de