نامه های خود را برای Feb. 27

senate stk

سرزنش پدران کنفدراسیون

Re: استان نابرابر در کنفدراسیون نامه, Feb. 25

نویسنده نامه دونالد کخ آن را می شود درست زمانی که او می گوید” شهروندان برابر نیستند زیرا از یک کهنه سنا.”

پدران بنیانگذار ایالات متحده آمریکا قانون اساسی متوجه شدم که از طریق نمایندگی های جمعیت کوچکتر متحده نمی خواهد که یک صدا به طوری که آنها ایجاد مجلس سنا انتخاب می شوند با دو سناتور از هر ایالت بدون توجه به جمعیت. کانادا بنیانگذاران کنفدراسیون نمی بینم نیاز برای این کار مشاهده غربی کشور به عنوان اصل کانادا مستعمرات.

به عنوان یک نتیجه, کانادا همواره حکومت دو پرجمعیت ترین استانهای انتاریو و کبک و ما در حال حاضر پرداخت قیمت برای این نظارت.

جیم Gehl, Calgary,

قانون گسترش درد و رنج

Re: کاتولیک کمپین اهداف توسعه کمک, مرگ, Feb. 26

در نمونه دولتی, مد, تازه اصلاح قانون برای کمک های پزشکی در حال مرگ (خدمتکار) کاملا ناکافی برای افرادی که زندگی جسمی غیر قابل تحمل اما کسانی که در معرض خطر فوری مرگ. هنگامی که به دستور دادگاه و به درمان مردم به همان اندازه قانون اصلاح شد به گسترش حق ، این افراد نیاز به صبر 90 روز قبل از آنها می توانید انجام خواسته های خود بی ارزش گسترش ذهنی و جسمی رنج وارده توسط آنها و خانواده خود را. این است که برابر درمان است.

پس از آن ما مجبور به تحمل خوب اسقف کلگری اسقف نشین کلیسای کاتولیک است که طول می کشد استثنا حتی این وضعیت اعلام کرد که آن را “بی احترامی به شأن و منزلت هر انسان” و خواستار محله های کشیش نشین خود به بیان مخالفت خود را به اعضای پارلمان. بر اساس این کلیسا را ضبط بر روی مشکلات واقعی برای مردم واقعی خوب اسقف باید با محدود کردن خود به سوالات دینی در روز است.

مارتین Miller, کلگری

کانادا” یک تجربه شکست خورده

آنچه غرب از دست داده است: $150 میلیارد ارزش منابع طبیعی; پروژه های کانادا بزرگترین شرکت نفت در Encana; بیش از 200 ، 000 شغل در نفت/گاز (فقط در آلبرتا); اقتصاد ما.

ما به دست آورده اند: شرق-کنترل مجلس که رفتار غرب مانند یک مستعمره; یک غیرمنتخب سنا; یک زبان خارجی مجبور کردن ما گلوی زمانی که 90 درصد از غرب انگلیسی صحبت می کند; یک لیبرال دستور کار بیشتر نگران همه حقوق جز این که از غرب و متولد نشده; بدهی که هزینه 22 میلیارد دلار در سال در مورد علاقه.

آن را مقدار زیادی از حس مشترک برای دیدن که تنها پاسخ به جدایی جمهوری های غربی و شمال کانادا است.

S. R. واتکینز کلگری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de