نامه های خود را برای Feb. 26

استاندارد بالاتر مورد نیاز

Re: نزدیک به خانه کارتون, Feb. 21

من یک فرد بومی ارشد مدیریت پروژه های نفت و گاز و همچنین به عنوان یک مشاور منصوب به مسائل بومی در شهر کلگری. من نیز مشغول به کار در استان و سطح فدرال درون شهری بومی استراتژی و حقیقت و آشتی.

در این روز و سن, سن آشتی این کارتون بود نژادپرست است. من خوشحالم که بچه نیست خواندن کمیک این روز و آنها را به عنوان خوانده شده کمیک رفتن به جلو چرا که آنها سزاوار برای زندگی بدون دیدن نژادپرستانه تصاویر از مردم خود را تحت تاثیر قرار چگونه آنها نمایش خود را.

کریستی, Adams, کلگری

تفرقه طنز

من یک غیر بومی که متولد و بزرگ شده در کلگری. من نقل مکان کرد به B. C. در سال 2007 برای تکمیل دکترای من اما من هنوز هم به بازگشت به کلگری اغلب برای کار با بلککفوت زبان اعضای Siksika ملت در زبان تجدید حیات پروژه است.

من خودم یک متحد به مردم بومی و من عمیقا صدمه دیده است که شما را در انتشار یک طنز خیلی پرهیاهو و نژادپرستانه تداوم منسوخ شده استعارههای مورد مردم بومی در کشور ما است. به خصوص در این زمان در تاریخ زمانی که بومی حقوق هستند که به ارمغان آورد تا saliently به ما جمعی توجه از طریق همبستگی اقدامات مشاهده شده در سراسر کشور با مرطوب’suwet’en ملت خود را پیدا کنم, انتشار این توهین آمیز طنز به خصوص تفرقه.

هدر سعادت Steveston, B. C.

**یک ویرایشگر توجه داشته باشید و عذرخواهی به نظر می رسد بر روی صفحه A2 امروز نسخه.

UCP نه یادگیری از گذشته

Re: مراقبت های بهداشتی کاهش

من یک پزشک هستم که روزهای گذشته کاهش قابل توجهی تحت رالف کلاین محافظه کاران در ’90s. برای یک کاهش موقت در سلامت بودجه کلاین فروش بیمارستان صلیب مقدس برای بادام زمینی و در نهایت با صرف بیش از یک میلیارد دلار به جای آن در جنوب کلگری. بسیاری از پزشکان خانواده نقل مکان کرد و یا رفت و به تخصص و بهره به حال مشکل پیدا کردن یک پزشک. از آن زمان نزدیک به 20 سال به تدریج افزایش تعداد پزشکان و بالاتر بازپرداخت آن را به تبدیل شدن به لحاظ اقتصادی امکان پذیر برای شروع یک خانواده عمل.

با UCP اخیر به طور یک جانبه اعمال شده کاهش و اقتصادی عدم قطعیت این به ارمغان آورده است بدون پزشک خانواده می خواهید برای شروع یک عمل است. من گمان می کنم آن را نمی خواهد طولانی قبل از بيماران قادر خواهد بود برای پیدا کردن یک پزشک زمانی که آنها بازنشسته یا relocates.

این یک افزایش کوتاه مدت برای مدت طولانی درد به جای درس گرفتن از تجربه گذشته.

بریت Simmons, M. D., کلگری

قیمت نفت مسئول Teck تصمیم

Re: چرا Teck داد تا در آن پروژه بحث برانگیز; مدیر عامل مقصر سیاست به عنوان B. C. شرکت به پایان رسید جاه طلبی برای ساخت غول cenovus معدن Feb. 25

استخراج نفت از ما “cenovus” تنها سودآور با ارائه تکنولوژی اگر نفت می رسد در حدود 95 دلار. صادقانه ترین رشته های اصلی (و وجود دارد یک زن و شوهر) متوجه است که این هرگز دوباره اتفاق خواهد افتاد. سهامداران Teck شده اند که در توجیه لگد زدن به مدیریت کردن اگر آنها اقدام کرده بود با پروژه های خود را.

بنابراین سعی نکنید و سیاست از ساده وضعیت کسب و کار.

Keith Todd, Calgary,

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im