نامه های خود را برای Feb. 25

“مانند بسیاری از بهره من نا امید تک منابع انصراف خود را از نرم افزار Frontier پروژه. بهره وسوسه خواهد شد به نوبه خود به خشم و ناامیدی. اما خشم و ناامیدی چیزی برای حل مشکلات ما است.”

برخی از تحلیلگران به بازیگران شک در این که آیا تک خواهد در واقع حرکت پیش رو با Frontier پروژه در همه, با توجه به شیب آن هزینه های ساخت و ساز و رکود طولانی مدت در قیمت نفت است. هنجار بتی برای Bloomberg News

آلبرتا نیاز به نگه داشتن در حال حرکت رو به جلو

مانند بسیاری از بهره من نا امید تک منابع انصراف خود را از نرم افزار Frontier پروژه.

بهره وسوسه خواهد شد به نوبه خود به خشم و ناامیدی. اما خشم و ناامیدی چیزی برای حل مشکلات ما است.

بلکه بهره باید به دنبال فرصت های جدید است. فرصت های جدید برای توسعه استخدام مهارت به شکل جدید تولیدی مشارکت به شکل جدید مدل های کسب و کار برای پیدا کردن بازار های جدید و فرصت های تجاری و, بله, به سرمایه گذاری در جایگزین اشکال از انرژی باد, انرژی خورشیدی, انرژی زمین گرمایی و غیره.

من نا امید بیش از حد, اما در ناامیدی به هیچ چیز. ما باید به دنبال فرصت های بسیاری وجود دارد. و ما افراد با استعداد در این استان برای ایجاد این فرصت ها اتفاق می افتد. اجازه دهید به لرزش کردن و نگه داشتن در حال حرکت رو به جلو است.

اندرو Torry کلگری

دولت استانی باید توسعه Teck معادن به جای

Teck معادن خارج شده است کاربرد آن قبل از تصمیم به رفتن پیش رو می تواند اعلام کرد. این صحبت می کند جلد است.

این مایه تاسف است که آن را با توجه به رفتن پیش در پیشبرد این حرکت اگر فقط به تماس های خود را از پرتگاه. Teck آغاز این پروژه در زمانی که قیمت های جهانی نفت بسیار بالاتر است. در حال حاضر آنها در حال عقب نشینی است. این یک تصمیم مالی.

جیسون کنی می یابد آن را از لحاظ سیاسی مناسب به وضع این در یک حزب سیاسی و یک سیاستمدار او حسد با وسواس از بین بردن. این UCP حفظ یک اتاق جنگ هزینه آلبرتا مالیات دهندگان در بیش از 80.000 دلار در روز به داستان از ارزش آلبرتا منابع است.

آلبرتا آن’ خود بانک — آلبرتا خزانه شاخه مالی رسمی تاج, شرکت, عمومی تنها بانک در کانادا. اگر معادن تک پروژه عملی چرا آلبرتا دولت توسعه این تلاش خود را ؟ نیست که چه طور پیوسته تخلیه صندوق میراث آلبرتا طراحی شده بود ؟ علاوه بر این, آلبرتا بیش از سهم خود را از میلیونرهای به تراشه در این.

پیاده روی پیاده روی ، به جای هیاهو و انفعال به مناسبت افزایش یابد. شما آن را مدیون آلبرتا.

آنچه مهم است ؟ بدون شجاعت ؟

ایلین لارنس, Kelowna

آلبرتا است نابرابر در کنفدراسیون

من حمایت بوفالو اعلام شده است. آلبرتا است, مشخص جامعه است. این یک هشدار به بقیه کانادا است که وضع موجود قابل قبول نیست. من نمی خواهم نوه من برای زندگی در یک کشور که در آن شهروندان در برخی از استان ها برابر نیست چرا که از یک کهنه سنا ساختار یک کشور که در آن آنها برابر فرصت های شغلی زیرا آنها زندگی نمی کنند در مرکزی کانادا هستند یا نه روان دو زبانه است. همه کانادایی ها باید از همان حقوق و مسئولیت ها و فرصت ها. من افتخار کانادا. اما ناتوانی دولت فدرال به آن اذعان تعصب در برابر غرب و یا علاقه خود را در به روز رسانی کانادا قانون اساسی و حکومت مدل و من متقاعد شده ام که آلبرتا خواهد بود بهتر است با هر یک از مدرن ارتباط با بقیه کانادا و یا فاقد آن است که به عنوان یک کشور مستقل دولت است.

دونالد کخ کلگری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im