نامه های خود را برای Feb. 24

“کاهش می یابد به یک ترکیب میانگین نرخ رشد این “بیش از حد” هزینه های افزایش یافته است به طور متوسط در حدود 0.5 درصد در هر سال معادل inflating مدرسه بودجه حدود 0.5 درصد بیشتر از متوسط (به نقل از) نرخ تورم. پیدا کنم آن را سخت به درک که چگونه این می تواند در نظر گرفته شود و یا ناپایدار.”

وزیر آموزش و پرورش آدریانا لاگرانژ را فراهم می کند به روز رسانی در بودجه جدید مدل برای سیستم آموزش و پرورش در روز سه شنبه, فوریه. از 18 سال 2020 در ادمونتون. (گرگ Southam-Postmedia)

نلسون نقطه با ترودو

Re: ما پرداخت قیمت برای ترودو خالی puffery فوریه. 20

وجود دارد یک کلمه برای توصیف Chris Nelson آخرین ستون: درخشان است. ما آن را دوست داشتم. ما در حال رفتن به آن را از قاب.

کریس توصیف متکبر موشکاف شاهزاده ترودو به عنوان او واقعا است: “تمام گاز و برو.” ترودو است بنابراین مایل به “روشنگری جهان” و به صرف پول مالیات دهندگان که در آن آن را فراموش واقعی کانادایی حداقل خوب است, اما آن را به خود بیشتر توجه است. ترودو به پایین به زمین به عنوان یک پاپ دمپایی. و به عنوان شرح داده شده توسط ما جیسون کنی “داشتن سیاسی عمق یک انگشت کاسه است.”
با تشکر از شما Chris Nelson!

بیل و Jan Dymond کلگری

بودجه آموزش و پرورش است و نه غیر قابل تحمل

UCP به نظر می رسد در مسیر درست با مدرسه جدید-بودجه طرح Feb. 19

وزیر آموزش و پرورش آدریانا لاگرانژ ادعا می کند که 80 درصد افزایش بودجه آموزش و پرورش بیش از 15 سال گذشته غیر قابل تحمل است. او اشاره می کند که افزایش ثبت نام بیش از آن دوره بود 25 درصد و نرخ تورم 33 درصد است. با استفاده از حالت دوم و اعداد بودجه آموزش و پرورش که فقط همسان ترکیبی از تورم و ثبت نام رشد را افزایش 66 درصد بیش از 15 سال (1.25 برابر 1.33 = 1.66 حدود). واقعی بودجه افزایش یافته است و حدود هشت درصد بیشتر از آن (1.66 بار 1.08 = 1.8 حدود). این هشت درصد “بیش از حد” بودجه انباشته شده بیش از 15 سال است. کاهش می یابد به یک ترکیب میانگین نرخ رشد این “بیش از حد” هزینه های افزایش یافته است به طور متوسط در حدود 0.5 درصد در هر سال معادل inflating مدرسه بودجه حدود 0.5 درصد بیشتر از متوسط (به نقل از) نرخ تورم. پیدا کنم آن را سخت به درک که چگونه این می تواند در نظر گرفته شود و یا ناپایدار. مقایسه بودجه آموزش و پرورش منجمد بیش از سه سال آینده خواهد شد در مجموع سقوط کوتاه از ترکیب تورم و ثبت نام حدود 10 درصد است.

دیوید Cuthiell کلگری

است که هیچ یک از رعایت قانون ؟

اگر من متوقف CTrain فردا خواهد پلیس کاری ؟ آنچه در جریان است در کانادا ؟ مردم در شکستن قانون با مصونیت از مجازات که واقعا چه می گذرد ؟

مری-آن Loftus, Calgary,

ساحلی GasLink خواهد کمک به محیط زیست

به نظر می رسد که بسیاری از معترضین و حامیان آنها بر این باورند که آنها در حال حمایت از اپوزیسیون برای یک پروژه (ساحلی GasLink) آنها فرض می تواند مضر به محیط زیست. در واقع این پروژه کمک می کند به کاهش قابل توجهی در تولید گازهای گلخانه ای CO2 با ارسال نسبتا تمیز سوزاندن گاز طبیعی به جای زغال سنگ در چین و دیگر کشورهای آسیایی است. بله وجود دارد خواهد بود یک افزایش کوچک در کانادا تولید گازهای گلخانه ای اما بسیار بزرگتر کاهش در تولید گازهای گلخانه ای. خالص جهان است به مراتب بهتر است. آلبرتا کانادا انرژی مرکز باید فریاد از این بام که باید ما از رهبران سیاسی و کسانی که می خواهند به — محافظه کار به رهبری نامزد. من حتی دیده می شود این گزارش به همین دلیل ارثی ستاد شی به پروژه — آیا آنها نیز دچار سوء تفاهم?

پل Amirault کلگری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de