نامه های خود را برای Feb. 21

“وجود دارد هیچ دلیلی برای این باور است که مبتلا به اختلالات روانی در برخی از موارد است که به عنوان غیر قابل تحمل و مستحق امداد به عنوان مبتلا به اختلالات فیزیکی است.” گتی ایماژ

شفقت آغاز می شود با اصطلاحات

Re: آلبرتا دانشگاه آمادگی دانش آموزان برای کمک های پزشکی در حال مرگ هستم. 18

به عنوان یک سابق پرستار ثبت شده من شاهد “حق مردن” جنبش تکامل و پس از آن تبدیل شدن به قانون است. به عنوان یک نتیجه مطلع قادر به بزرگسالان در حال حاضر قانونی انتخاب به پایان خود نسوز و غیر قابل تحمل درد و رنج.

من در برخورد با مرگ و مردن در موقعیت های بی شمار و چگونه متوجه منحصر به فرد و پیچیده این می بود. روشن و دلسوز ارتباطی ضروری است به هر دو بیمار و خانواده.

کلمه جاری استفاده می شود, خدمتکار, (کمک های پزشکی در حال مرگ). من این غیر قابل قبول آن را به عنوان قرار می دهد تاکید بر جنبه های پزشکی تنها. زمانی که آموزش پزشکان جدید در این جنبه از مراقبت من احساس می کنم بیشتر دلسوز و فراگیر کلمات مورد نیاز است. من پیشنهاد می کنم “آزادی از زندگی توافقنامه است.” این نشان دهنده مراتب بیشتر رويکرد مشارکتی و می تواند برخی از راحتی به هر دو بیمار و خانواده و کارکنان در یک زمان به چالش کشیدن.

مریم Widas کلگری

آنچه در پایین می رود و بالا می رود

Re: نبرد می تواند دم بر زمان پیشنهادی خدمات تلفن همراه کاهش نرخ فوریه. 18

این پیشنهاد توسط TELUS تحرک است که تلفن همراه خود نرخ کاهش در پیش بینی از دولت فدرال پیشنهاد هدف است و نه غنی با توجه به این که آنها به افزایش هزینه ماهانه بسته من دقیقا 25 درصد در اوت. 12, 2018.

باب Chisholm, Calgary,

نیازهای بسیاری از

Re: در میان محاصرهاولین بار سازمان ملل به دنبال راه پیش رو برای پروژه های انرژی Feb. 19

من نمی اغلب با الهام از فیلم و یا تلویزیون را نشان می دهد اما شخصیت “Spock” (لئونارد نیموی) در یکی از پیشتازان فضا فیلم ابداع یک عبارت است که مناسب است در وضعیت فعلی: “نیازهای بسیاری از سنگین تر بودن از نیازهای چند یا یکی!”

به می گویند هر چیزی خوب در مورد پییر الیوت ترودو سوختگی دهان من مانند اسید, اما اگر او امروز اینجا او می گویند “فقط من دیده بان!” و او را در برخورد با این در حال حاضر.

فقط اینکه حقوق برخی از گروه های اقلیت بروید ؟ اگر استانی یا فدرال دولت نزدیک شدن به حال پدر من یک کشاورز در مانیتوبا و آگاهانه او است که برنامه ریزی شده در جاده و یا خط لوله که قرار بود برای رفتن را از طریق زمین های کشاورزی آنها را شروع کرده اند با مذاکرات اما اگر او تا به حال باقی مانده قاطعانه و حاضر به فروش مورد نیاز هکتار آنها را آغاز خلع ید روش ها و ساخت و ساز را شروع کرد. “نیازهای بسیاری از….”

جک Falk, Calgary,

گرتا که در آن شما هستند ؟

چرا گرتا و همکار محیط زیست نه محکوم علیه ساحلی گاز Link خط لوله ؟ گاز از پایان تسهیلات به مقصد آسیا از جمله چین است. بدون LNG این کشور خواهد سوخت نفت که دارای کربن شدت 36 درصد بالاتر از گاز و یا در مورد چین زغال سنگ است که کربن شدت 84 درصد بالاتر است.

تغییر آب و هوا استفاده می شود به نام گرمایش جهانی با جهانی بودن کلمه از عمل. LNG است یک ابزار عالی برای شروع به کاهش انتشار کربن در کشور با استفاده از شدت بالا سوخت به ما انتقال دور از کربن سوخت.

درک خاکستر کلگری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de