نامه های خود را برای Feb. 13

یک مقام رسمی به نظر می رسد در صندلی خالی از رهبران پیش از خود را به مشارکت در بحث از شورای امنیت سازمان ملل متحد در نیویورک در سپتامبر 20, 2017. / AFP PHOTO / استخر / استفان LEMOUTON AFP مشارکت کننده / خبرگزاری گتی ایماژ

فراموش نکنید که در مورد جهان و تمرکز در کشور

Re: ترودو را به شورای امنیت سازمان ملل متحد زمین به کارائیب در هفته آینده, Feb. 11

کانادایی ها باید ناراحت است که ما صرف بیش از $1.9 میلیون نفر در بازاریابی به دست آوردن دو کرسی در سازمان ملل متحد. این حساب نمی هزینه های جاری از ترودو دستیاران او رئيس جمهور از تورنتو رپتورز در سفر خود به آفریقا برای فروش کانادا به برخی از رهبران با سوال رفتارهای اخلاقی.

که در آن کانادا است که غرور? ترودو نیاز به از دست دادن وسواس خود را با این اتلاف زمان و تلاش به خانه و هزینه های تحت کنترل است.

Marnie Bussing, اشعه چشمه های آب گرم

جایی که معترضان قبل از ؟

Re: راه بندان باعث هرج و مرج برای انتاریو مسافران راه آهن; خط لوله تظاهرات منجر به قطار لغو Feb. 10

من نمی دانم زمان توافق, اما کجا بودند مرطوب’suwet’en ارثی روسای زمانی که از نظر قانونی انتخاب گروه شورا به توافق ساحلی GasLink خط لوله در وهله اول ؟

کن پرستون, کلگری

توقف دادن پوشش برای محیط زیست

Re: کانادا نیاز نیست سازمان ملل متحد صندلی. آن نیاز به یک ساعت متمرکز بر مسائل در خانه, نظر, Feb. 11

براوو دایان فرانسیس برای ریختن به نور در سازمان ملل متحد آب و هوا موافقت نامه های که معاف اکثر کشورهای آفریقایی همراه با همه کشورهای در حال توسعه از جمله مگا آلوده مانند چین و هند است. ویویان Krause آورده به نور میلیون ها دلار با توجه به تغییر آب و هوا توسط فعالان آمریکایی پایه. در جایی که رسانه ها در گزارش در مسائل مهم مانند تلاش ما انرژی صنعت ؟

از برتر جهان 10 صادر کنندگان فرآورده های نفتی کانادا رتبه شماره 1 در سطح جهانی در هر رده. این پیام به نظر می رسد متاسفانه فاقد و گسترده پوشش داده می شود به کسانی که زمان برای حضور در تظاهرات علیه همه پیشرفت و توسعه در کشور ما است.

ریتا Popowich کلگری

درخواست تجدید نظر مخالف درک

Re: تجاوز افسر قاتل سه گانه حقوق, وکیل او می گوید: Feb. 11

من مطمئن هستم نه تنها یک تکان دادن سر خود را در ترس بعد از خواندن این تیتر. چه ممکن است نفع می تواند این قاتل محکوم پیشنهاد جامعه اگر او تا زمانی آزادی مشروط واجد شرایط? او سعی در بر داشت و به جرم قتل سه نفر از مردم بی گناه و در حال حاضر یک وکیل است که استدلال خود را در منشور حقوق نقض شده? چگونه در مورد حقوق از این سه نفر یکی بودن یک کودک ؟

راب ساقی کلگری

نگرانی در مورد بخش نمایندگی

Re: NDP خواستار حمله به Magliocca است هزینه های سفر, فوریه. 11

شهرستان شورا جو Magliocca که در اواسط 50s در مصاحبه ای گفت که او نمی تواند به یاد بیاورید که او در واقع به حال وعده های غذایی با او را به خاطر “است.” در همه صداقت باید رای دهندگان از شمال غرب کلگری احساس اعتماد به نفس با او به نمایندگی آنها را به عهده گرفته و بستری برای داشتن یک حافظه ضعیف? آیا او به یاد داشته باشید آنچه در حال وقوع است در جلسات شورای?

من معتقدم اگر Magliocca بود شاغل در بخش خصوصی او را از کار اخراج شده بلافاصله. Calgarians شایسته نمایندگی بهتر از ما مالیات دهندگان دلار است.

شارون گرنجر کلگری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im