نامه های خود را برای آوریل 4

وجود دارد بسیاری از یتیم چاه های نفت در کلگری نوشیدن آبخيز که OWA می تواند دوباره فعال. این می تواند توده ای یکی دیگر از بهداشت و درمان اضطراری بر روی کلگری. جیسون کنی گفت: در سال 2019 پذیرش گفتار است که, آلبرتا است ترین در جهان اخلاقی صنعت نفت. این دولت در آخرین تصمیم گیری نشان می دهد آنها چیزی جز اخلاقی و اهمیتی نمی دهند در مورد بهره شغل و یا سلامت خود را.

A. بنتلی, کلگری

عمومی یارانه شعله های آتش مالک میلیاردر

Re: کانادا, طبیعی, رئیس, relocates به سوئیس شهر St. Moritz, آوریل 2

موری ادواردز در حال حرکت به St. Moritz, قطعا نشانه ای از چقدر اشتباه کلگری مالیات دهندگان پنوماتیک برای یک خانه جدید برای شعله های آتش که واقعا هست.

استوارت هفته کلگری

اتوبوس صورتحساب می تواند هر دو خوب و بد

Re: اتوبوس لایحه نیست در کسی علاقه, مارس 30

بله ترودو تلاش لایحه که اجازه می دهد مالیات استقراض و هزینه های بدون مجلس تصویب اما بسیاری از سیاستمداران از این گناه از جمله هارپر که به معرفی بزرگ اتوبوس صورتحساب برای پنهان کردن بحث صورتحساب تاثیر منفی قوانین زیست محیطی, برش, بهداشت, بودجه, کاهش, مواد غذایی, بازرسان افزایش سختی به واجد شرایط برای مزایای EI و disallowing دانشمندان به صحبت آزادانه در مورد تحقیقات خود را. هارپر همچنین prorogued مجلس چهار بار و در مجموع 181 روز هنگامی که او می ترسید او را از دست دادن اعتماد به نفس, رای یا برای فرار از مسائل بحث انگیز است.

اگر شما در حال رفتن به استناد اوباما رئیس سابق کارکنان بیانیه “هرگز اجازه ندهید یک بحران خوب به هدر رفتن” و سپس شما نیاز به ارائه زمینه. آنچه که او به معنای این است که بحران را اغلب در حال حاضر قابل توجه فرصت برای انجام چیزهایی که شما فکر نمی کنم شما می توانید انجام دهید قبل از.

Lin Gackle, Cochrane

ایالات انرژی جلو سخت است

هفته گذشته نخست وزیر کنی شناور این ایده از یک بسته آمریکای شمالی سیاست انرژی و بازار است. من به یاد بیاورید که این ایده از یک واحد انرژی کانادا سیاست شده است تلاش برای چندین دهه است. آن ممکن است مفید باشد اگر ما رسیدن به خود ما سیاست قبل از اینکه به دنبال ایالات متحده برای کمک به.

جف گیلمور کلگری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de