نامه های خود را به صورت مارس 27

محتوای مقاله

داد آنچه به عنوان ارزش کار

این بیماری همه گیر می تواند فرصتی برای ارزیابی مجدد ما با نگرش فرهنگی مربوط به کار است که بسیاری از کانادایی ها بر این باورند که یا در زیر آنها و یا پرداخت نمی کند یک قابل زیستن دستمزد.

کانادا دارای بیش از یک میلیون بیکار شهروندان است. به جای در آوردن کارگران خارجی برای کار فصلی, چرا ما نه آموزش و incentivizing خود ما شهروندان دانشجویان جدید کانادایی ها فرود آمد مهاجران و/یا پناهندگان با دستمزد بیش از 2000 $در هر ماه یارانه توسط دولت اگر لازم است ؟ چرا استخدام کانادایی که در حال حاضر در خود منزوی به انجام احترام به ارزش کار و پاداش آنها را برای کمک به اقتصاد ما?

وجود دارد مردم از جان گذشته که نه سازنده است اما اگر این شغل را پرداخت نمی کند بیش از آنچه که دولت ارائه شده است, بسیاری از را انتخاب کنید به انجام هیچ چیز نیست. نسل های گذشته نمی شد بالا انجام هر گونه کار می کند که می تواند صادقانه درآمد. فرهنگ ما استمرار این ایده که برخی از مشاغل زیر کانادایی با آوردن کارگران خارجی جبران آنها را با یک دستمزد کانادایی ها نمی تواند زندگی می کنند در حالی که پرداخت یارانه بیکار کانادایی با مقدار بیشتری برای اقامت در خارج از نیروی کار کمک هیچ چیز به اقتصاد ما.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de