محتوای مقاله

آموزش کاهش تاثیر مخربی

Re: آلبرتا مدارس در صورت قطع 20,000 کارکنان پشتیبانی, مارس 30

دولت نیاز به درک که آنها در حال آسیب رساندن با کاهش به آموزش و پرورش است. من معاون آموزشی است و نیمی دیگر از آموزش تیم که در حال حاضر در حال تنظیم, بدون اطلاع به همیشه در حال تغییر آموزشی چشم انداز است.

دانش آموزان من همه مبتلا به شناختی خفیف تاخیر (MCD) در میان دیگر تشخیص است که طیف وسیعی از ADHD به فرد برای یک دختر فوق العاده نادر صرع بیماری است. همه این تشخیص را به صورت پویا و همیشه در حال تغییر کلاس درس. و قبل از اینکه شما می گویند, “خوب, شما در کلاس درس خود را” اجازه دهید من به شما کمک کند درک چگونگی این صفات خواهد بود به همان اندازه چالش برانگیز, اگر نه بیشتر بنابراین آنلاین.

دانش آموزان با MCD مبارزه با حافظه کاری, کار, شروع, با توجه به وظایف رمزگذاری و رمز گشایی حافظه و شناخت اجتماعی نشانه شناختی انعطاف پذیری منطق و استدلال انتزاعی مفاهیم کلامی بیان واقعیت احتباس دریافت و پاسخ به اطلاعات بصری تعمیم نقشه کشی استنتاج تفسیر الگوهای شناخت و روابط ، این تنها بخشی از چالش های است که من در چهره دانش آموزان هر روز, از جمله در حالی که یادگیری. همه از این خواهد شد همچنان وجود دارد و خواهد بود تشدید توسط یک رسانه آنلاین.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de