نامه های خود را برای ماه آوریل 11

محتوای مقاله در ادامه

شاید این اتحادیه می تواند با ارائه برخی از کمک های مالی به گذاشته شدن EAs. این می تواند بیرون آمدن از پول ATA است که هزینه تبلیغات تلویزیون گفتن آلبرتا مالیات دهندگان در مورد معلمان و مدیران. این لکه های تلویزیونی شده اند در حال اجرا در اخبار ساعت در من مطمئن هستم قابل توجهی از هزینه.

به نظر من شکایت توسط ATA است توهین به مالیات دهندگان به خصوص کسانی که شغل خود را از دست و نه در کیف پول عمومی. مالیات دهندگان آگاه از مشکلات اما تنها راه حل است که اتحادیه های کارگری به ظاهر می آمد تا با آنها هیچ کار و کاهش بیشتر بودجه.

Gary Webb, Calgary,

اتصال پرستاران با سوال عمومی

بهره باید دریافت بهترین اطلاعات سلامت در دسترس از منابع واجد شرایط. در حال حاضر وجود دارد یک نیاز بزرگ برای افرادی که قادر به ارتباط با واجد شرایط درمانی پزشکان به سوال بپرسید. اتصال ثبت نام پرستاران و پزشکان از طریق فن آوری تلفن همراه را قادر می سازد تقریبا 40000 تنظیم حرفه ای بهداشت و درمان برای کمک به مردم.

فن آوری تلفن همراه است که در حال حاضر در دست چهار پنجم جمعیت آن نه تنها زیرساخت, اما آن را نیز فراهم می کند کاربر پسند اجتماعی اتصال ابزارهای لازم برای ارائه مبتنی بر دانش در بهداشت و درمان در یک تحول جدید در راه است. همه ما باید انجام دهید این است که افزونه.

جاستین Burkett, Calgary,

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im