در عین حال بیشتر بی نظمی در FBI را از دست داده و فلین مورد

X

داستان جریان

مقالات اخیر

بالا FBI پیتر Strzok یکی از دو عوامل در فلین ،

By علامت گذاری به عنوان همینگوی, RealClearInvestigations
8 مه سال 2020

وزارت دادگستری بسته شدن آن پرونده جنایی علیه رئیس جمهور تهمت سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین در روز پنج شنبه آمد و به عنوان جدید پرچم قرمز پدید آمده از اسناد به تازگی منتشر شده آشکار اف بی آی را دست زدن به این موضوع.

مایکل فلین: اسناد جدید فاش نامنظم حمل و نقل و ویرایش از FBI فرم مصاحبه.

AP Photo/مانوئل Balce Ceneta

سابق ماموران اف بی آی و دادستان فدرال بگویید RealClearInvestigations که اسناد و مدارک نشان می دهد به طرز مشکوکی نامنظم حمل و نقل و ویرایش فلین FD-302 فرم سند رسمی مورد استفاده قرار گیرد به ضبط آنچه اتفاق می افتد در FBI مصاحبه. که فرم در خدمت به عنوان یک کلید ضبط استفاده می شود برای شارژ فلین با دروغ گفتن به ماموران فدرال. او التماس کرد گناه را به که شارژ در دسامبر 2017 اما تا به حال شده است در تلاش برای خروج تقاضای استدلال به عنوان وکیل خود قرار داده و آن را که او “به عمد راه اندازی و قاب های فاسد عوامل در بالا از اف بی آی است.”

از آنجا که اسناد منتشر شده در هفته گذشته توجه زیادی کرده است با تمرکز بر یک یادداشت دست نویس توسط FBI ضد سر لایحه Priestap پیش از ژانویه 2017 مصاحبه با فلین که در نتیجه بازنشسته سپهبد متهم به دروغ گفتن به ماموران فدرال: “آنچه هدف ما است?” Priestap پرسید: “حقیقت/پذیرش یا به او دروغ, بنابراین ما می تواند به تعقیب او و یا او را از کار اخراج شدند؟”

جدید بی نظمی نگرانی چه اتفاقی افتاد بعد از فلین مصاحبه شد توسط ماموران اف بی آی پیتر Strzok و جو Pientka در تاریخ 24 ژانویه 2017 – مصاحبه است که در آن فلین گفته شد به دروغ در مورد یک دسامبر تماس تلفنی با سفیر روسیه. FBI روش این است که یک عامل می پرسد در حالی که یکی دیگر طول می کشد یادداشت ها. در اینجا سرب عامل Strzok شد پرسشنامه و Pientka مسئول یاد مصاحبه. پس از اتمام مصاحبه ای کسانی که یادداشت های مورد نیاز برای سازمان و نوشته شده است تا در یک FD-302 شکل که پس از آن می شود یک سند رسمی مورد استفاده به عنوان شواهد در تحقیقات.

سابق FBI, وکیل, لیزا صفحه درگیر با تهیه پیش نویس فرم یاد FBI مصاحبه با فلین — یک استراحت با روش از او نیست در حال حاضر. او پیامک پیتر Strzok: “آیا اندی خوب با 302?” – احتمالا اشاره به FBI معاون مدیر اندرو McCabe.

AP Photo/Jacquelyn مارتین

FBI سیاست نیاز به 302 اشکال می شود ظرف مدت پنج روز کاری از مصاحبه. اف بی آی در زمان سه هفته به مطالعه و نوشتن فلین 302 فرم و از آن برچسب های تقلبی در یک “پیش نویس سند” نیاز به ارسال مجدد فرم سه ماه بعد. دادستان مشغول به کار در دفتر مشاور ویژه رابرت مولر که در نهایت متهم فلین شد مورد نیاز برای ارسال یک سند جداگانه به یک قاضی فدرال به توضیح است که بی نظمی.

جدید فلین اسناد و مدارک روشن کردن آنچه اتفاق افتاده در طول غیر معمول سه هفته آهنگسازی 302. آنها شامل متون بین Strzok و FBI, وکیل, لیزا صفحه که با برقراری ارتباط گسترده در ازدواج در مبادلات آشکار ضد تهمت تعصب و در نتیجه خود را بعد از اخراج از مولر را بررسی است.

در یک متن به تاریخ فوریه 10, Strzok می گوید صفحه: او به شدت در حال ویرایش Pientka را 302 فرم به نقطه ای که او “در تلاش برای به طور کامل دوباره نوشتن” آن است. پیام های دیگر نشان می دهد که صفحه که آیا حضور در این مصاحبه بررسی 302 فرم ویرایش در پیشنهادات. در فوریه 14, صفحه, متون Strzok “است اندی خوب با 302?” – احتمالا اشاره به FBI معاون مدیر اندرو McCabe. بعد از روز 15 فوریه فلین 302 رسما فرستاده شده و با ثبت اف بی آی است.

FBI سرپرستان اما قرار نیست به بازنویسی دیگر عوامل’ 302 اشکال. و نه در حال 302 اشکال قرار بود ویرایش شده توسط FBI پرسنل که حاضر بودند در مصاحبه و هر دو از این چیزها اتفاق افتاده است در فلین مورد. “من احتمالا نوشته شده در نزدیک به پایین هزاران 302s. من احتمالا نظارت و یا نظارت هزاران نفر بر هزار نفر بیشتر از کسانی که به” جیمز Gagliano بازنشسته 25 سال کهنه FBI و زمان تحلیلگر سی ان ان گفت: RealClearInvestigations. “این است که چگونه ما انجام کسب و کار به عنوان یک FBI سرپرست. من هرگز مادی تغییر یک 302.”

براندون L. Van Grack: درخواست خود را برای خروج از فلین دادستان آمد در میان اتهامات او تا به حال نکردن exculpatory اطلاعات از فلین وکلای مدافع.

سابق نماینده ویژه Thomas J. بیکر موافقت کرد: “ما هرگز تغییر یک عامل 302. یک عامل امر مبارزه با یک استاد راهنما که او می خواست برای تغییر 302 به دلیل آن چه که عامل مشاهده و شنیده می شود و در مصاحبه های خود را. بنابراین برای ما به عنوان خوانده شده آنچه در مستند این مواد جدید که آینده از آن مصاحبه با فلین است که یک رویداد کلیدی که پیتر Strzok گفت که او تقریبا بازنویسی کل چیزی از آن سر در گم و آنها را با کلمات خود را دارند.”

هر دو عوامل سابق همچنین ابراز نگرانی کرد که صفحه بود که حاضر نیست در مصاحبه, ویرایش فرم 302 برابر FBI پروتکل. “برای [Strzok] به ارسال که 302 به لیزا صفحه, غیر نشان, پوشیدن, غیر-مدارک تحصیلی-داشتن مامور اف بی آی است و بی وجدانی می گوید:” Gagliano.

بیکر گفت که “نه عادی و مشکوک” که آن را در زمان سه هفته برای Pientka را 302 فرم chronicling فلین مصاحبه واصل شود. Gagliano همچنین زمان تاخیر مربوط. “اگر این مصاحبه که روز دوشنبه شما بهتر است که 302 آپلود شده در روز جمعه. که یک نیاز. در حال حاضر اگر شما به خارج از آن معنا است که وجود دارد برخی از skullduggery جریان? اما شما در حال رفتن به توضیح است که در دادگاه” Gagliano گفت. “یک وکیل مدافع ارزش خود و یا نمک را هی کرد. ‘هی عامل Gagliano شما می دانید آنچه که نیاز است در اداره, راست? چرا این چیزی که تایپ تا هفت روز بعد از مصاحبه؟’ و سپس شما نشستن وجود دارد همینگ و hawing و مرده به حقوق مورد دمیده می شود باز از آنجا که شما را دنبال نمی کند یک پروتکل.”

حتی پس از فلین 302 شد جمعی نوشته شده در طول هفته-تاخیر طولانی در ارسال اصلی نیست در ابتدا در مورد استفاده می شود. به جای بیکر گفت: مولر تیم فرستاده شده خود را در مصاحبه با Strzok “در مورد خاطره ای از مصاحبه با فلین پنج یا شش ماه پیش. در حال حاضر که فقط عجیب و غریب است.”

در نهایت 302 شد ثبت به دادگاه در دو نسخه نیاز به یک پیچیده توضیح در مورد آنچه اتفاق افتاده بود. در نامه ای به قاضی دادگاه منطقه مورچه سالیوان مورخ 17 دسامبر 2018, Brandon ون Grack یک دادستان در Mueller پروب توضیح داد:

به موجب دادگاه دقیقه به ترتیب به تاریخ امروز, دولت, بدینوسیله فایل های دو redacted نسخه FD-302 گزارش خلاصه FBI مصاحبه متهم در تاریخ 24 ژانویه 2017. مشاهده پیوست. محتوای هر دو نسخه از گزارش یکسان است جز این که این نسخه برای اولین بار بود که به صورت دیجیتالی امضا و گواهی شده در مارس 2017, سهوا شامل یک هدر با برچسب “پیش نویس سند/مشورتی مواد است.” هنگامی که خطا بود به رسمیت شناخته شده هدر برداشته شد و یک نسخه اصلاح شده حذف تنها هدر شد دوباره امضا و دوباره گواهی شده در مارس 2017.

سل Wisenberg سابق دادستان فدرال که در خدمت به عنوان معاون مشاور مستقل در طول Whitewater و Lewinsky تحقیقات می گوید که ون Grack نامه “بسیار شرم آور به عنوان دادستان. فراموش نکنید در مورد پنج روز حکومت اگر آن را سه هفته یا یک ماه آن را فقط مانند ” چه در زمان شما خیلی طولانی است؟”

در روز پنج شنبه, مدت کوتاهی قبل از اخبار را شکست که وزارت دادگستری بود حذف فلین دادستان ون Grack ارسال یک درخواست به خروج از این تیم از دادستان فدرال در فلین مورد. ون Grack را درخواست برداشت نیز آمد در میان اتهامات او تا به حال نکردن exculpatory اطلاعات از فلین وکلای که موجود بود در سند کمپرسی هفته گذشته است.

معلق در هوا بیش از همه این سوالات در مورد آنچه اتفاق افتاده با فلین 302 است سکوت از جو Pientka دیگر عامل بود که در حال حاضر برای فلین ، FBI کنگره رد درخواست او را برای سوالات. اداره استدلال کرد که به دلیل Pientka اختصاص داده بود به مولر پروب مصاحبه او را با دخالت مشاور ویژه بررسی.

با این حال مولر پروب به این نتیجه رسیدند در سال گذشته و آیات جدید در حال انداختن نور روی Pientka غیاب. در مه 4, نمایندگان جمهوریخواه ، جیم اردن از اوهایو و مایک جانسون از لوئیزیانا با ارسال نامه ای به مدیر FBI کریستوفر Wray خواستار, در میان چیزهای دیگر که او را Pientka در دسترس برای رونویسی مصاحبه در مورد فلین.

و کلیدی دیگر نمایندگان مجلس مصمم به برگزاری اف بی آی مسئول آنچه اتفاق افتاده در فلین مورد. “اف بی آی راه اندازی ژنرال فلین-که روشن است به عنوان روز” Rep. Devin Nunes, رتبه بندی جمهوریخواه در خانه هوش کمیته می گوید RealClearInvestigations. “وجود دارد FBI رهبری سفارش مورد باز نگه داشته زمانی که عوامل می خواستم به آن را برای فقدان شواهد بحث گرفتن فلین به دروغ و یا تلاش برای به دست آوردن او را از کار اخراج کمین مصاحبه خودداری از exculpatory شواهد و بسیاری دیگر از اعمال آشکار میشوند. هیچ یک از این روش استاندارد است. این عکس سوء استفاده از قدرت.”

اصلاح
8:41 AM شرقی, آوریل 8 سال 2020
نسخه قبلی این مقاله به اشتباه نام خانوادگی سابق FBI agent. او جیمز Gagliano نه Galiano.

مقالات مرتبط

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de