طرح حمایت از 3,500 اقتصاددانان و شرکت ها از جمله Vistra انرژی جمهور و مدیر عامل شرکت کورت مورگان که شرکت در تماس پنج شنبه.

مورگان گفت: مالیات بر کربن “سطح زمین” بدون singling از صنایع و یا پرداخت یارانه به دیگران می زنند صنعت-led نوآوری است.

این گروه همچنین پیشنهاد یک مرز کربن تنظیم سیستم — که مالیات یک هزینه واردات ساخته شده خارجی در کارخانه ها منتشر می کنند که مقادیر زیادی از دی اکسید کربن — به عنوان یک راه برای محافظت از رقابت آمریکا و محصولات. این ایده نیز مطرح شده توسط 2020 نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به مردم ایران ، الیزابت وارن D-Mass., و از سوی دیگر ، برنی ساندرز من-Vt.

اعضای شورای ملاقات هر دو حزب در سنا آب و هوا راه حل های حزبی خود را به فروش ایده است. یک مالیات بر کربن, اما, خواهد بود یک مشکل فروش در کنگره که در آن صورتحساب مانند قانون (س 1128) را … شلدون وایتهاوس D-R. I. که شامل چنین لوی بیحال و جمهوری خواهان تمایلی به ارتباط با یک مالیات جدید است.

“من باور نمی کنم که در واقع کار می کند” Rep., برج دیده بانی, گور, R-La., خبرنگاران که پرسید اگر آمریکا خواهد شامل مالیات بر کربن در آب و هوا برنامه های آنها در حال انتشار. او گفت: قرار دادن قیمت در انتشار کربن خود را از ایالات متحده صادرات انرژی در یک نقطه ضعف رقابتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su