Yedlin: زمان برای ایجاد جاده های امن تر برای دوچرخه سواران با تغییرات به ایمنی حمل و نقل عمل

محتوای مقاله در ادامه

در سپتامبر گذشته به شهر کلگری تصویب یک آیین نامه اجرایی است که آینه درخواست اصلاحات و انتظارات ادمونتون به زودی به دنبال کت و شلوار. اما همان تغییرات باید به TSA برای اطمینان از یک مجموعه کامل از قوانین وجود دارد در سراسر استان است. وجود دارد پنج استان در کشور — Ontario, Quebec, Nova Scotia Prince Edward Island و نیوبرانزویک — و 27 متحده در ایالات متحده اتخاذ کرده اند که امن عبور تعریف.

نه تنها اصلاحات به TSA جاده ها بسیار امن تر برای دوچرخه سواران را فراهم می کند یک فرصت برای ایجاد یک تطابقی با فرهنگ بین دوچرخه و اتومبیل که منجر به تصادفات کمتر و خنثی بی جا جاده خشم تجربه شده توسط بسیاری از مردم بر روی دوچرخه.

وجود دارد مقدار زیادی از اتاق را در خیابان ها و جاده ها برای هر دو اتومبیل و دوچرخه. در زمانی که وجود دارد بیشتر مردم در دوچرخه از همیشه قبل از ما در حال حاضر باید عمل به آن را امن تر در جاده ها.

دبورا Yedlin است مشتاق دوچرخه سوار صدراعظم از دانشگاه کلگری و یک شریک با لانگویو ارتباطات و امور عمومی است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>