WYWS: هیچ دستگیری در سوگ یک شبه ضرب و شتم چهارم مرگ در تراکتور تراژدی

محتوای مقاله در ادامه

چهارم مرگ را تایید کرد در تراکتور حادثه در Notre-Dame-de-Stanbridge: “متاسفانه شب جمعه ما مطلع شدند از مرگ یکی از دو بزرگسالان که در شرایط بحرانی پس از حادثه” تایید کلود دنیس سخنگوی Sûreté du Québec (SQ). وضعیت دیگر مجروح بالغ نمی شد فورا در دسترس است. سه فرزند در سن 5 و تحت کشته شدند در این حادثه چهار شنبه, که همچنین سمت چپ پنج نفر دیگر زخمی شدند.

همیلتون کامل F1 اتریش تمرین رفت و برگشت Latifi سقوط: شش بار در فرمول یک لوئیس همیلتون قهرمان به اتمام رفت و برگشت از اتریش جایزه بزرگ تمرین در روز شنبه با تیم مرسدس دوباره یکی-دو در timesheets در حالی که کانادا rookie نیکلاس Latifi سقوط خود ویلیامز. همیلتون که رهبری هم تیمی Valtteri Bottas در هر جمعه جلسات از سر گرفته و موقعیت خود را در بالا با سریع ترین تلاش یک دقیقه 04.130 ثانیه در اطراف Red Bull Ring. Latifi تنها تازه وارد در شبکه در این فصل آورده پرچم های قرمز است که او speared به تایر دیوار در نوبت 1 و چرخید. کانادا گزارش او خوب بود اما ماشین های پزشکی نور در آمد و جلسه به پایان رسید. Quebecer لنس قدم زدن هشتم به پایان رسید در سومین عمل کشویی کمی از مقام هفتم در دوم تمرین اما هنوز هم جلوتر از او 11th پایان در عمل است. مقدماتی نشان داده خواهد شد شنبه ساعت 8:30 صبح در TSN1, TSN4, TSN5; 8:45 صبح در RDS. مسابقه: چهار شنبه در ساعت 8 صبح در TSN1, TSN4, TSN5; 8:30 صبح در RDS.

بیشتر در مورد این موضوع

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>