کار مانند یک سگ

بیشتر و بیشتر مردم در حال آوردن سگ خود را به کار می کنند. ایان MacAlpine / ایان MacAlpine/Whig-استاندارد

جانت نجات ابله ممکن است متوجه چیزی با من بود وقتی که من در راهپیمایی به اتاق نشیمن برداشت مرداب گرفتگی اسباب بازی — یکی با مخدوش جیر جیر کمی داخل و اعلام کرد: “مرداب!”

من فقط در حال تماشای یک ویدئو از ویسکی مرز سگ گله اسکاتلندی واکشی یک سری مختلف سگ اسباب بازی از یک اتاق دیگر آنها را یکی یکی و رها کردن آنها را در یک سبد. ویسکی خواهد شیب سر خود را به عنوان او را به او گوش انسان بعد فرمان قبل از scampering به اتاق نشیمن که در آن یک دسته از اسباب بازی های خود را ذخیره بر روی چوب جنگلی. او مکث بیش از یک پرتقال مجلل چیزی دیگر و یا لکه بینی قبل از پر زرافه چیدن آن و آوردن آن را به عقب برای پیروزی. هر زمان ویسکی کاهش یافته است, اسباب بازی مناسب در سبد او ستایش و درمان از یک نروژی شخص به نام Helge O. Svela.

ویسکی می شود بسیاری از رفتار. می رسد او می تواند انتخاب مناسب اسباب بازی 54 بار از 59. این است که بیش از نروژی پارک سگ مباهات. ویسکی را دانش دائره المعارف از مجموعه اسباب بازی تایید شده در یک مطالعه توسط یک زن و شوهر از رفتار حیوانات محققان از لوراند ایتوویوس دانشگاه در بوداپست. در مقدمه به مطالعه و تحقیق در مورد سگ “خود به خودی طبقه بندی مهارت” محققان کلودیا Fugazza و Ádám Miklósi اشاره شما نمی نیاز به دانستن زبان خود را فریزبی از یک طناب آبی. پس از همه نوزادان انسان می تواند طبقه بندی اسباب بازی های خود را بیش از حد. دانشگاهیان نیز ذکر “کار منی” خود را در این زمینه نشان می دهد که کبوتر می تواند تمایز بین تصاویر است که مردم در آنها از تصاویر است که نمی.

هنگامی که من خوانده ام که این مشکل واقعا شروع به جانت. پس از مرداب من برداشت تا او را طناب و اعلام کرد “طناب”. او yawned. من ذخیره کردن طناب در کنار مرداب و نقل مکان از طریق “توپ” “استخوان” و “سفینه فضایی” (شاید نه او اسباب بازی های مورد علاقه). او gazed به من چشم دوخت. من فکر می کنم ما کار برش برای ما. اما من امیدوار هستم. چهار سال ویسکی آموخته نام از اسباب بازی های او سهوا در حالی که بازی با خانواده است. پنج سال جانت قطعا برداشت چند چیز از او نقل مکان کرد و در بیش از یک سال پیش مانند پیدا کردن یک نقطه مورد علاقه به ادرار در زیرزمین در ساعت 3 صبح و که در آن به حفاری برای موشهای صحرایی در حیاط خلوت.

حفاری را به سگ آموزش ویدئوها در اینترنت فروتنی. در یکی از سگ می کشد یک دستمال از جعبه به ارمغان می آورد آن را به خود انسان و منتظر صبورانه به سپرده بافت در بن. بیش از و بالاتر دانستن “نشستن” ماندن” و “آمد” (هنوز تکمیل این یک) شاید من می تواند آموزش جانت به بهانه دمپایی و بازیافت یکی نورد روزنامه در یک زمان.

جانت نیز می تواند کمک کردن در کار. به تازگی او را همراه من به یک سگ-دفتر دوستانه چند بار در هفته. او آن را دوست دارد چرا که سگ های دیگر به قطع با مقدار زیادی از انسان ها به او یک خراش کوچک و بزرگ نقطه در نزدیکی کاسه آب برای گاه به گاه (و سرکش) 3 p. m. توالت. من مانند آوردن او به دلیل آن را کاهش گناه من در مورد خروج او در خانه خیره اشتیاق در سنجاب از پنجره به بیرون.

من شک دارم که سگی به گناه است که به طور فزاینده ای رایج در این روزها که ما را بیشتر و بیشتر سگ ها به زندگی ما. حرکت بیش از مردم گربه: کانادا حیوانات, بهداشت, موسسه, به گزارش اهسته ناپدید شونده جمعیت همچنان به رشد در حالی که تعداد گربه ها در این کشور به “تثبیت شده است.” در سال 2018 و کانادایی به حال 8.2 میلیون سگ و 8.3 میلیون گربه. حدود 41 درصد از خانواده ها در سراسر کشور باید حداقل یک سگ و به طور فزاینده مردمی که در حال آوردن آنها را به کار. حیوان خانگی پسند محل کار هستند تمام خشم به عنوان یک باد به منظور افزایش workaday تجربه.

این روند ممکن است شروع با آمازون HQ در سیاتل است که “سگ دوستانه از روز 1” با توجه به لارا Hirschfield آمازون را “پود بسته” مدیر (واقعی او عنوان مدیر امکانات). افسانه می رود که زمانی که جف بزوس نقل مکان شرکت از گاراژ خود را در 1990s یک زن و شوهر کارکنان شروع به در آوردن خود را Welsh corgi به کار می کنند. ظاهرا آنها با استفاده از روفوس’ پنجه به کلیک بر روی ماوس است که راه اندازی برخی از آمازون اول صفحات وب است. روفوس بلند رفته است به احتمال زیاد بی اعتنا به نقش خود در ایجاد یک خرده فروشی کرگدن اما میراث او زندگی می کند تا از 7000 سگ در حال اجرا در اطراف آمازون ده ها تن از سیاتل ساختمان در هر روز داده شده اضافه کردن به “بازی سرگرم کننده و پویا و انرژی است.”

یکی از شگفتی چگونه با آلرژی مقابله کنید. شاید این امر کمک به کاهش درد و رنج کسانی که حساس به سگ شوره اگر ما آموزش دیده سگ ما به کار در محل کار; دلربا فتوکپی ارائه فایل ها به همکاران و واریز فنجان قهوه در ماشین ظرفشویی. آن روز ممکن است برای جنت و من. اما در ابتدا من باید برای دیدن یک سگ در مورد یک طناب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de