کار از خانه در طول یک بیماری همه گیر: شل راهنمای

من از خانه کار می کرد پس از روز احمق آوریل سال 2004 زمانی که من اخراج شدم (قبل از ظهر). من یک شیار است که با این نسخهها کار واقعا خوب برای من. آن می رود چیزی شبیه به این: تا احمق در اوایل یک فنجان قهوه نشستن و شروع به تایپ کنید. در برخی از نقطه, نگاهی به سگ, دریافت برخی از ورزش دوباره و نوع برخی بیشتر. من فقط در نظر بگیرید که ترد پیراهن سفید اگر من باید برای رفتن به یک جلسه در جایی.

اما قبل از همه گیر.

COVID-19 اتحادش را تغییر روال کمی. در حال حاضر من در خواب تا 6:30 یا حتی 7 (!). بررسی این اخبار به گوش وحشتناک افزایش تعداد افراد آلوده و مرده در سراسر جهان است. قورت دادن برخی از وحشت. خیره در سقف اتاق خواب و فکر می کنم در مورد جهان و چگونه این بیماری همه گیر خواهد آن را تغییر دهید — خوب و بد است. نگاهی به چند نفس عمیق بکشید و به خودم یادآوری دوباره است که این یک Anne Frank وضعیت. خودم بگویم این فقط چند هفته یا شاید ماه ها در خانه و من باز نشده 24 رول سه گانه کاغذ توالت. خارج شدن از رختخواب یک فنجان قهوه نشستن شروع به تایپ کنید و احساس می کنید فوق العاده ممنون که من باید کار و درآمد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>