کارگران در هفت Chartwell سالمندان خوابگاه اعتصاب

محتوای مقاله در ادامه

“ما را تغییر داده اند ما ارائه می دهد از زمان آغاز مذاکرات 18 ماه پیش گفت:” ماری-فرانسه لمی معاون رئیس جمهور از عملیات و فروش. “با وجود تلاش های ما اتحادیه موضع تغییر نکرده است. پولی خود را از خواسته های بیش از 25 درصد بیش از سه سال و هیچ شرکت می تواند فرض را افزایش می دهد این قدر. ما همچنین انتظار داریم که اتحادیه به انعطاف پذیر باشد.”

نلسون مقابله که اتحادیه خواسته ها نه 25 درصد است اما 21.6 درصد — درصد است که باید محاسبه در حقوق و دستمزد $13.50 به 14 دلار. او افزود که کارفرمایان ارائه می دهد نشان دهنده “بادام زمینی است.”

خدمات ضروری نگهداری می شوند پس از یک تصمیم اداری کار دادگاه است. مسئولین اختصاص داده شده به مراقبت باید اطمینان 100 درصد از زمان کار خود را به در حالی که مواد غذایی کارگران خدمات دام در طول 20 درصد از زمان کار خود را به عنوان مثال. اما فعالیت های اوقات فراغت تحت تاثیر قرار.

نلسون ارسال پیام به Chartwell, گروه, بزرگترین خصوصی, کارفرما در کانادا در آن زمینه یادآوری این که اتحادیه وابسته به بزرگترین اتحادیه در کبک و آن زمان برای Chartwell “را از خواب بیدار.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>