کار بر روی رم متوقف شد تا آوریل 13

تصمیم به گسترش زندگی از Montagnes, Deux خط قطار توسط حداقل دو هفته.

جرثقیل نصب بخش از بتن است که پشتیبانی از رم رفت و آمد قطارها در TransCanada خدمات جاده بین سنت جان Rd. و سنت چارلز بلوار. در کرکلند غرب مونترال شنبه 30 اکتبر 2019. John Mahoney / Montreal Gazette

کار در Réseau بیان métropolitain (REM) یکی از بزرگترین پروژه های ساخت و ساز در حال انجام در این استان متوقف شده است تا آوریل 13, که به نوبه خود به تعویق انداخته است برنامه ریزی خاموش کردن Deux-Montagnes خط قطار برای بار دوم.

CDPQ مادون است که مسئول ساختمان 6 $میلیارد نور شبکه راه آهن اعلام کرد از طریق بیانیه صادر شده پس برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت را در کنفرانس خبری روز دوشنبه. نخست وزیر اعلام کرد که استان را تحت جزئی مستند برای چند هفته.

در هفته گذشته حدود 100 نفر از کارگران از حدود 900 در این پروژه بنا به گزارش راه می رفت خاموش کار بیش از ترس از گسترش coronavirus.

کار بر روی REM خط نیاز به ساخت و ساز عمده در داخل 100-year-old مونت رویال تونل بخش عمده ای از Deux-Montagnes و Mascouche خطوط به عنوان آنها منجر به ایستگاه مرکزی. کار در تونل قرار بود برای خاموش کردن خط در ژانویه اما CDPQ مادون تصمیم گرفت برای به تعویق انداختن که به مارس 30.

مرتبط

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net