با COVID-19 دستگیر شده در شهر کبک پس از نقض انزوا سفارش

هنگامی که یک فرد دریافت انزوا سفارش استانی بهداشت و خدمات اجتماعی مرکز می توانید بپرسید پلیس به محل آنها را تحت نظارت است.

یک زن که تشخیص داده شد با COVID-19 دستگیر شد توسط پلیس در شهر کبک برای داشتن اتهام نقض انزوا منظور بودن در خارج از خانه خود را.

این CIUSSS de la Capitale-Nationale, بهداشت و خدمات اجتماعی مرکز مستقر در استان تایید کرد که بازداشت شده بود روز جمعه از طریق انتشار و ارسال به روزنامه رسمی مونترال از طریق ایمیل. این اعلام یک “مداخله انجام شد با هدف reissuing” منظور این زن باقی می ماند جدا شده و احترام دستورالعمل برای جلوگیری از سرایت.

“بهداشت عمومی عمل می کنند توافق ما مدیر بهداشت عمومی قدرت برای قرار دادن به عمل همه اقدامات مناسب که در آن غیر از احترام از دستورالعمل می تواند به خطر اندازد سلامت و امنیت عمومی” سلامت و خدمات اجتماعی مرکز اظهار داشت: در انتشار. “ما اولویت نهایی بهداشت و ایمنی از همه و ما با استفاده از همه لازم و اقدامات مورد نیاز در ما وضع را به مطمئن شوید که دستورالعمل مورد احترام هستند.

“ما تعداد در همکاری و همبستگی از کسانی که تشخیص داده شده اند و در کل به ما کمک کند انتشار این ویروس در منطقه ما است.”

این مرکز اشاره کرد زمانی که یک فرد دریافت انزوا سفارش پلیس خواسته به انجام نظارت برای اطمینان از آن است که محترم است. اگر یک فرد نقض این منظور می توان آنها را دستگیر و “گرفته شده و به یک محل امن برای هر دو آنها و عمومی و در جایی که بهداشت عمومی مدیر می تواند اطمینان حاصل شود که دستورالعمل های بهداشتی به دنبال دارد.”

مرکز بهداشت کاهش یافته است به ارائه اطلاعات در مورد که در آن زن قرار داده شد در انزوا و یا چه مدت آن ممکن است تاریخ و زمان آخرین.

با توجه به TVA زن دستگیر شد و بدون حادثه بعد از ظهر جمعه در حالی که گرفتن یک پیاده روی را از طریق در شهر کبک را Limoilou منطقه و او به بیمارستان منتقل شد.

در مارس 13, دولت کبک به تصویب رسید که سفارش اعلام سلامت اورژانس در سراسر استان است. از جمعه 10 نفر در شهر کبک منطقه تشخیص داده شده بود با COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس.

[email protected]

مرتبط

توجه داشته باشید به خوانندگان: ما می دانیم که سرعت و حجم coronavirus-اخبار مرتبط طاقت فرسا است و کمی ترسناک است. برای کمک به که ما را اختصاص Montreal Gazette خبرنگار هر روز وقت خود را اختصاص به سنتز مهم ترین coronavirus-اخبار مربوط به خصوص آن را به عنوان مربوط به زندگی در مونترال و کبک. دنبال اندی ریگا را به روز رسانی در مارس 21, حق در اینجا. همه ما coronavirus-اخبار مرتبط همیشه می توان در اینجا یافت نشد: montrealgazette.com/tag/coronavirus.

ثبت نام برای ما ایمیل جدید در خبرنامه اختصاص داده شده به محلی coronavirus پوشش در اینجا: https://montrealgazette.com/coronavirusnews


مشترک شدن در اخبار ما, پادکست, 10/3 در اپل پادکست

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de