زن می گوید گارد امنیتی ساخته شده نژادپرستانه نظرات قبل از حمله

محتوای مقاله در ادامه

پسر از ماشین ایستاده بود و بین نگهبان و مادر خود را به عنوان Kakandjika التماس کرد با گارد امنیتی را به او توضیح دهید که چرا او که خشونت. او سعی کرد به همین دلیل با او گفت: او به عنوان یک افسر اشتغال در آفریقای جنوبی و می دانست که چیزی در مورد اجرای قانون است.

“او گفت:” خانوم به اطراف نگاه کنید. این است که کشور خود را.’ … من به او گفت: “اما شما در حال نژادپرستانه وقتی به شما می گویند که. او گفت: “همین حالا بازی که کارت با من است. آن را نمی خواهد کار کند.”

Kakandjika موفق به 911 تماس بگیرید و پلیس آمد و دستگیر گارد امنیتی. ماموران به او شماره تلفن خود را, اما زمانی که او به نام چند روز بعد برای پیدا کردن آنچه اتفاق می افتد با او در مورد او گفت: افسران ترک. او می گوید: او در تماس بوده است پس از.

پس از این حادثه Kakandjika گفت: فرزندان خود را از ترس به ترک خانه. پسر او را نگه می دارد چوب با بستر خود و با درب “برای حفاظت” به خبرنگاران گفت:. او هفت سال از خواب بیدار فریاد در شب, او گفت:.

پاسبان Mélanie Mercille از خدمات ده پلیس de l’agglomération د لونگوی (SPAL) تایید یک تحقیق انجام شد و گزارش های ارائه شده به تاج دادستان. او نمی تواند تایید کند که آیا اتهامات گذاشته شده است و تا به حال هیچ نظر بیشتر.

این MTESS در پاسخ به یک درخواست توسط Montreal Gazette برای کسب اطلاعات در مورد این حادثه با یک نوشته بیانیه ابراز تأسف می کنند “این حادثه غم انگیز که هرگز نباید اتفاق می افتاد.” این بیانیه می افزاید که مدیر استخدام مرکز مداخله در این حادثه و بعد از آن به نام نگهبان شرکت را به اطلاع آنها از گارد امنیتی ، “افسر امنیتی در سوال دیگر این نسخهها کار میکند برای محلی استخدام مرکز در لونگوی” بیانیه می خواند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

ایندکسر