زن می میرد زمانی که ماشین رول بیش از در یک خندق در شرق شهرک

محتوای مقاله

33 سال از St-Damase در کبک استان کبک کانادا منطقه درگذشت اواخر روز شنبه هنگامی که یک تبدیل خوانده شده که در آن او یک مسافر فرود آمد وارونه در یک خندق در Ste-Catherine-de-Hatley در شرق شهرستان.

هویت خود را ساخته شده بود و نه عمومی در روز یکشنبه.

با توجه به روزنامه های محلی Le Reflet du Lac 53 ساله در چرخ ساکن Shefford حمایت به یک خندق در Chemin de la Pointe در حدود 10 p. m. او که تا به حال چهار نفر در آن بیش تبدیل شده است. راننده بود و احتمالا inebriated, پلیس گفت:.

این خودرو دیگر سرنشینان پایدار تنها جراحات جزئی اما به بیمارستان منتقل شد به هر حال با توجه به ستوان Nathalie Fréchette از Memphremagog نیروی پلیس.

راننده دستگیر شده بود برای امتناع از انجام یک تست breathalyzer. در بیمارستان او حاضر به ارائه یک نمونه برای تعیین سطح الکل در خون او. او آزاد شد و در یک وعده به نظر می رسد در دادگاه و صورت می تواند به اتهام رانندگی با اختلال قوای باعث مرگ شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>