‘خواب’ سرمایه داری و تاثیر Coronavirus

X

داستان جریان

مقالات اخیر

آخرین بار یک بیماری همه گیر در سراسر جهان در معرض خطر زندگی تقریبا هر کس در این سیاره بیش از یک قرن پیش. اما حتی مرگبار آنفلوانزا شیوع 1918 تهدید حیاتی از اقتصاد جهانی راه فعلی coronavirus همه گیر انجام داده است.

به عنوان دولت فدرال و هر فرماندار و شهردار در این کشور سعی می کنید برای جلوگیری از گسترش بیماری ثانویه این تهدید به عنوان سریع به عنوان ویروس پخش شد: این cratering از بسیاری از خدمات مبتنی بر بخش های اقتصاد ما است. رئیس جمهور تهمت و دیگر مقامات منتخب در نظر گرفته خواهد شد چگونه با آنها ملاقات این چالش است. اما خواهد شد تا شرکت های خصوصی.

رایگان-بازار سرمایه داری بود و در حال حاضر تحت بررسی و حتی قبل از اینکه عملا قرنطينه چپ میلیون ها نفر از آمریکا کار از کار یک شبه و تا حد زیادی محدود به خانه های خود. دلایل این تردید متفاوت: جنگ سرد است که به طور فزاینده ای در حافظه دور و مدارس و جایگزین مدنی آموزش و پرورش با سیاست هویت و ملت بزرگترین و قدیمی ترین نهاد سیاسی — حزب دموکرات — دارای نوسان به طور فزاینده ای به سمت چپ. نتیجه این است که رای گیری انجام شده توسط دانشگاه هاروارد موسسه سیاست نشان می دهد که حدود نیمی از آمریکایی ها زیر 30 را پشتیبانی نمی کند بازار آزاد. زمانی که نامزد انتخابات ریاست جمهوری ctq به او گفت همکار دموکرات “من اعتقاد دارم که در سرمایه داری” در مارس بحث او جلب کرد تنها ولرم تشویق.

به عبارت دیگر حتی قبل از گونه جدیدی از کروناویروس jetted خارج از چین در ووهان استان به هر گوشه ای از جهان و در هر ایالت و قلمرو مدیران می دانستند آنها در نظر گرفته — به خصوص توسط جوان آمریکایی ها — بیش از خود شیوه های کسب و کار. برای بسیاری از این راه حل شد یک شرکت آغوش مترقی سیاسی انداز یک رویکرد است که به شناخته شده به عنوان “بیدار” سرمایه داری.

این موضوع مورد بررسی در آخرین RealClear نظر بررسی تحقیقات انجام شده قبل از COVID-19 تحت سلطه news چرخه و آمریکا و روان; آن خواسته دقیق سوال در مورد بازار آزاد سرمایه داری از بیش از 2500 رای دهندگان آمریکایی. نتایج کاربرد گسترده نه تنها برای سال 2020 انتخابات اما برای بخش خصوصی وضعیتی وخیم در این صورت یک بیماری همه گیر است که زور زدن توانایی گسترده عصری که بخش به ملاقات خود را از اساسی ترین وظایف.

“در حال حاضر وجود دارد شکاف در وضعیت موجود گفت:” RealClear پژوهش نظر سنجی مدیر جان دلا Volpe. “در حال حاضر با یک بحران بر خلاف هر چیزی که بسیاری از ما تجربه کرده اند, کسانی که ترک هستند و تنها به گسترش.”

دلا Volpe را بررسی اخیر نشان داد که نزدیک به نیمی از پاسخ دهندگان (48%) می گویند مواضع سیاسی برگزار شد با کسب و کار تاثیر خود را خرید: 27% گفت: آنها سرپرستی کسب و کار است که به اشتراک گذاشتن نظرات خود را و 21 درصد می گویند که خرید کمتر از کسب و کار است که مخالف دیدگاه های سیاسی.

“ما متوقف شد نسکار که به من وفادار بود به 30 سال گفت:” دموکراتیک از دلاور. “ما با قرار دادن تمام تعادل جدید در ذخیره سازی زیرا آنها کمک به مغلوب ساختن پیشی جستن.”

“نایک پشتیبانی تکامل از آمریکایی آفریقایی نژاد در ورزش گفت:” 24 ساله سیاه پوست دموکرات از گرجستان است. “این چیزی است که من می تواند مربوط به و همچنین افتخار.”

“من متوقف رفتن به سرگرمی لابی بر اساس موضع خود را در مورد کنترل تولد و جامعه تجاوز گفت:” 57 ساله در فلوریدا از حزب دموکرات. “من نمی خواهد مغازه در Publix به عنوان مالک اهدا به حزب جمهوری خواه,” او اضافه شده است.

اما نه همه آمریکایی ها که ترکیب سیاست و حمایت شد در سمت چپ طیف سیاسی است.

“نایک واز زیر پوست من با خود unpatriotic و لیبرال views گفت:” 39 ساله و جمهوری خواه از کارولینای شمالی است.

“من نه پا در dick’s Sporting Goods, از آنجایی که آنها متوقف فروش اسلحه” یک جمهوری خواه لوئیزیانا توضیح داد. “من نمی خواهد با استفاده از سیتی بانک به دلیل آنها گفت: آنها نمی خواهند سرمایه گذاری تولید کنندگان اسلحه. من نمی خواهد خرید از نایک به دلیل زانو طول سرود ملی. من متوقف خرید در هدف خود را به دلیل تغییر جنسیت, حمام, سیاست. فروش محصولات خود را. اقامت در خارج از سیاست است.”

66 ساله و جمهوری خواه از جورجیا داوطلب که او متوقف شد خرید در خارج پس از این غول خرده فروش اعلام کرد در سال گذشته که آن را دیگر نمی خواهد به فروش اسلحه و محدود خرید مهمات وحشتناک پس از تیرباران های دسته جمعی در دو تا از فروشگاه های آن است.

معضل مواجهه با مواد غذایی سریع نیروی عظیم منهدم کننده Chick-fil-A نشان می دهد که چگونه روی حیله و تزویر “بیدار” سرمایه داری می شود. به طور گسترده مورد تحسین قرار گرفته برای آن مواد غذایی خوشمزه و با کیفیت خدمات این شرکت نیست و باز روزهای یکشنبه به دلیل صاحبان پایبندی به ایمان مسیحی خود. Chick-fil-A شد, انتقاد هر دو لیبرال ها و محافظه کاران در نظر سنجی ما.

“من عاشق جوجه-fil-A و مانند به طور کلی نگرش کارکنان نسبت به خدمات مشتری, اما من می توانم تایید خود را ضد, گی انداز” یک نظر سنجی مخاطب داوطلب. “من شنیده ام که آنها شروع به محروم از شرکت های که نگه ضد گی انداز و این به من امید میده.”

این است که یک مرجع به Chick-fil-A اعلام کرد که آن را دیگر نمی خواهد کمک به نجات ارتش اما این تصمیم به نوبه خود بیگانه مشتریان دیگر. “من قطع هدف استارباکس و Chick-fil-A و همچنین از آنجا که خود را لیبرال انداز است.”

چنین نگرش ناشی از افزایش تمایل شرکت های آمریکایی به اب راه رفتن را به بحث مسائل سیاسی و اجتماعی با شرکت هایی مانند نایک Patagonia خارج شده و دیگران در نظر گرفتن اقدامات جسورانه در سال های اخیر است. این شرکت ها با چالش های مشترک شرکت های بزرگ حکمت است که تا به حال شده است در محل برای دهه: که مصرف مواضع تفرقه در مسائل مشتریان بیگانه می سازد. بدن در حال رشد از تحقیقات نشان می دهد که برخی از مصرف کنندگان می خواهند شرکت ها برای نشان دادن رهبری در مسائل اجتماعی.

این Edelman اعتماد فشارسنج جهانی گزارش کرده است که مطالعه اعتماد در سراسر جهان برای تقریبا دو دهه نشان داد در آن سال 2020 گزارش که تقریبا سه چهارم پاسخ دهندگان (74%) می گویند مدیران باید سرب در تغییر به جای انتظار برای دولت به ارائه راه حل.

نیز RealClear پژوهش نظر سنجی نشان داد که در حالی که تعداد زیادی از رای دهندگان باقی می ماند بی حرکت با سیاست و وقتی که می آید به خرید بسیاری از آیا در مورد مراقبت از یک شرکت موضع سیاسی:

  • 38 درصد گفت: آنها بیشتر احتمال دارد به خرید از شرکت هایی که در ساخت اجتماعی مترقی تغییر اولویت در حالی که 11 درصد گفت: آنها کمتر به احتمال زیاد برای انجام این کار. فقط بیش از نیمی از افراد مورد بررسی گفت: آن را می سازد تفاوت.
  • 28 درصد گفت: آنها بیشتر احتمال دارد به خرید از شرکت هایی است که ارزش های محافظه کار یک اولویت در حالی که 19 درصد گفت: آنها کمتر به احتمال زیاد برای انجام این کار. بیش از نیمی (52%) گفت: آن را می سازد تفاوت.
  • 38 درصد گفت: آنها کمتر به احتمال زیاد به حمایت از کسب و کار اگر مدیر عامل تایید رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و معاون رئیس جمهور مایک پنس برای انتخاب مجدد در حالی که 25 درصد بیشتر احتمال دارد که برای حمایت از کسب و کار; 37 درصد گفت: این امر هیچ تفاوت.
  • 32 درصد گفت: آنها به احتمال زیاد به حمایت از کسب و کار اگر مدیر عامل شرکت حمایت از یک نامزد حزب دموکرات برای ریاست جمهوری در مقایسه با 19 درصد که شد کمتر احتمال دارد به انجام این کار. حدود نیمی گفت: این امر هیچ تفاوت.

از زمان همه گیر خواهد شد و مسلما آمریکایی ها حتی بیشتر آگاه از عوامل است که یک بار به نظر می رسید زاید به مصرف کنندگان و خریداران. برای یک چیز, مغلوب ساختن پیشی جستن است و تلفظ خود را یک “جنگ به رئیس جمهور” مبارزه با یک “نهان دشمن” – و او قرار داده پنس در سر یک نیروی کار نظارت بر این تلاش است. کسانی که تلاش کرده اند تولید حزبی انتقادات در هر دو طرف از ملت ما بزرگ حزبی تقسیم.

علاوه بر این به تمام بخش های اقتصاد در حال توقیف اغلب بر دستور مستقیم دولت چگونه شرکت خود را درمان مشتریان و کارگران تقریبا قطعا تبدیل به یک موضوع مورد علاقه شدید به رقیب نامزد-و به رای دهندگان.

“چندی پیش ما زندگی در یک کشور که در آن هر چهار سال یکبار مصرف کنندگان رای” دلا Volpe گفت. “امروز که به ظاهر همه چیز سیاسی از کالج به گزارش آب و هوا, ورزشی, سرگرمی و مواد غذایی — و در حال حاضر آنچه به حتی تماس با این همه گیر مرگبار-ما در عصر زندگی می کنند که در آن رای دهندگان مصرف می کند.”

Carl M. کانن واشنگتن دفتر رئیس برای RealClearPolitics. رسیدن به او را در توییتر @CarlCannon.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>