‘خواب’ سرمایه داری و 2020 انتخابات

X

داستان جریان

مقالات اخیر

سیاست وارد هر حوزه از زندگی آمریکایی. یک بار پس از یک زمان ما نه می دانست و نه مراقبت ما چه قصاب یا نانوا سیاست بودند – یا آنچه که مدیران اجرایی در نام تجاری X Inc. فکر کردم در مورد سیاست های عمومی مسائل نامربوط به ماموریت اصلی. ما در حال حاضر. “بیدار سرمایه داری” است این واژه به این شکل جدید از مصرف.

در برخی از راه آن مفاهیم جدید نیستند. برای بخشی بهتر از یک قرن کالوین کولیج شد بدخیم برای اعلام این که “کسب و کار از امریکا کسب و کار است.” این چیزی نیست که 30th رئیس جمهور ایالات متحده گفت: “اما خط شد مختصر میان دموکرات ها و اساتید دانشگاه برای توصیف فرض سنگدلی از جمهوری خواهان و شرکت های بزرگ خود را داشت. علاوه بر این مخالفت محافظهکاران طرفدار کسب و کار انگیزه های ضمنی است که وجود دارد چیزی شوم در مورد دستیابی به سود است.

چنین احساسات گسترده تر از همیشه. 2020 انتخابات فصل نشان داده است خود را به خصوص از زمان تلاش برای آمریکایی فعال در بخش خصوصی-و یا حتی برای کسانی که از محاسن رایگان-بازار دموکراسی است. با وجود سابقه اشتغال برای گروههای اقلیت و برنی ساندرز کشیده جلوتر از رقبای خود را با اهریمنی تمام بخش های اقتصاد آمریکا در دانشگاه هاروارد IOP نظرسنجی از آمریکایی ها جوان زیر 30 سال کمتر از نیمی حمایت از سرمایه داری و نوادا دموکرات ها تنها به یک دانش سطحی از تشویق هنگامی که ctq اعلام کرد: “من باور داری.”

همه از آن را افزایش می دهد یک میزبان از سوال: آیا کسانی که اجرای کسب و کار خود را به کشور ؟ و چقدر اهرم باید مصرف کنندگان – که همچنین رای دهندگان — اعمال در تلاش برای ایجاد سیاست عمومی در تصویر خود را? چه شکل باید این فشار را ؟

این یکی از موضوعات مورد بررسی توسط RealClear نظر تحقیقات گسترده جدید نظرسنجی از بیش از 2500 رای دهندگان ثبت شده در مورد دیدگاه های رایگان-بازار سرمایهداری; این نظرسنجی آنلاین Feb. 14-17 و حمل اعتبار فاصله +/- 2.14 درصد است.

یافته ها نشان می دهد یک رای دهندگان کاملا تقسیم شده در این پرسش اما جالب است که نظرات متفاوت است بیشتر سن از وابستگی سیاسی. نتایج نیست کاملا آینه باز خصومت به کسب و کار ابراز در کمپین بلیزرز توسط برنی ساندرز و الیزابت وارن – و در آن زمان جو بایدن. اما نه آنها حمایت sanguine چه-خوب-برای-این-بورس-بازار-که-خوب-برای-آمریکا شعار رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. خط پایین به نظر می رسد که اکثر رای دهندگان آمریکایی نمی اهریمن جلوه دادن کسب و کار, اما آنها انتظار زیادی – و این درست است به خصوص کسانی که زیر 40 – از بخش خصوصی است.

“در نگاه اول به نظر می رسد مانند سوم که می گویند کسب و کار باید یک پایه تقسیم می شوند در سراسر حزبی خطوط-از آنجا که 42 درصد از دموکرات ها و تنها 29 درصد از جمهوری خواهان معتقدند که با بیانیه می گوید:” جان دلا Volpe, مدیر نظرسنجی. “اما نگاهی دقیق تر نشان می دهد که تقسیم است نسل و نه حزبی.”

دلا Volpe اشاره کرد که تقریبا هیچ حزبی تفاوت در این سوال در میان آمریکایی ها تحت 39 (نسل Z و Millennials) – 48 درصد از دموکرات ها و 43 درصد از جمهوری خواهان در این گروه بر این باورند کسب و کار باید در تعامل سیاسی و یا مسائل اجتماعی پیش روی کشور است. در میان فرزندان نوزاد و سکوت نسل هر چند رای دهندگان دیدن این طریق مشخص ایدئولوژیک لنز. نزدیک به یک سوم (31%) از حزب دموکرات و 17 درصد از جمهوری خواهان بیش از 55 معتقدند مصرف سیاسی غرفه مسئولیت کسب و کار.

 چه کسب و کار مدیون جامعه ؟

ایده کسب و کار که مسئولیت اجتماعی است که فراتر از در حال اجرا یک شرکت سودآور بوده است مورد بحث توسط کارشناسان مدیریت از اوایل 1950s که اقتصاددان Howard R. بون ابداع عبارت “مسئولیت اجتماعی شرکت ها.” او در تعریف این اصل به عنوان “تعهدات بازرگانان به دنبال آن سیاست را به این تصمیم و یا به دنبال آن خطوط عمل که مطلوب نظر از اهداف و ارزش های جامعه ما است.”

پوش بک آمد از سنت مانند مشهور دانشگاه شیکاگو و میلتون فریدمن اقتصاددان. “تنها می تواند مردم را به وظائف,” او نوشت. مدیران قطعا می تواند صرف منابع خود را به هر شیوه ای از درک اجتماعی خوب او اضافه کرد: اما آنها هیچ حقی برای درخواست منابع خود شرکت سهامداران به چنین باعث می شود. که معادل پول خرج کردن افراد دیگر.

در طول زمان فریدمن از دست این استدلال. برای یک چیز, گورو مدیریت پیتر دراکر noodled در اطراف با یک رقابت مفهوم است. حتی اگر یکی از قبول این منطق که یک شرکت وظیفه بود به “حداکثر سود” این التماس یک سوال. به حداکثر رساندن آنها را برای چه مدت ؟ یک شرکت ثبت شده است که قطع تمام درختان در جنگل به عنوان مثال قرار خواهد خود را از کسب و کار. بنابراین این سوال قدیمی داد راه را برای یک نکردم دراکر: “ما مدل کسب و کار پایدار؟”

“اولین مسئولیت کسب و کار است که به ایجاد سود به اندازه کافی برای پوشش هزینه های برای آینده” دراکر اضافه شده است. “اگر این مسئولیت اجتماعی است آشنا نیست دیگر هیچ مسئولیت اجتماعی را می توان ملاقات کرد.” در ابتدا پایداری بود و در هم پیچیده با نگرانی های زیست محیطی. اما مسئولیت اجتماعی شرکت ها به طور طبیعی مهاجرت به مسائل دیگر. اگر سیستم آموزشی فقیر است که یک کسب و کار نمی تواند تعداد نیروی کار ، اگر یک محصول است که بسیار خطرناک است – و در اینجا دراکر استناد رالف نادر را جنگ صلیبی برای حقوق مصرف کننده – عمومی تبدیل می شود و در مقابل شرکت و نیروهای دولتی به تنظیم کسب و کار بیشتر به شدت? آیا این ارتباط در نهایت به خط پایین ؟

“بیدار” سرمایهداری است CSR اولین پسر عموی. یا برخی می گویند آن evil twin. بدون در نظر گرفتن آن را در اینجا به ماندن بگیرید. آن اصلی رفته و مهاجرت به آمریکا در فکر خرید و عادات و حتی رای گیری. ایالات متحده کسب و کار دیگر مبارزه با آن است. آن را در آغوش بهتر است توضیحات. در سال گذشته کسب و کار میزگرد تعریف هدف از یک شرکت به عنوان “برای ترویج اقتصاد است که در خدمت همه آمریکایی ها.”

نقاشی بر روی زبان از کسب و کار کامل میزگرد بیانیه دلا Volpe به نظرسنجی پاسخ دهندگان انتخاب بین میلتون فریدمن ایده از یک شرکت و ایده های جدید. نتايج حاصل نمی شد و حتی نزدیک:

می گوید: دلا Volpe: “با وجود شارژ شعارهای اطراف سرمایه داری تا کنون در این مبارزات انتخاباتی برای ریاست جمهوری اکثر آمریکایی ها معتقدند که آنچه که سرمایه داری امروز از دست رفته است یک دوز سالم از بشریت است. این چیزی است که محافظه کار کسب و کار میزگرد و بسیاری از دموکرات ها شده است ضربه زدن به زمانی که آنها تماس بگیرید برای کسب و کار آمریکا به نگاه کردن به کارکنان و مشتریان و تامین کنندگان – و جوامع که در آنها به کار گیرند.”

تنش در اطراف “بیدار سرمایه داری” مطرح می شود زمانی که مصرف کنندگان – و یا سازمان یافته و بسیار فعالان حزبی – فکر نمی کنم یک شرکت است که مصرف چنین تعهدات جدی است. و یا زمانی که آنها در اعتراض به سیاست های شخصی از مدیران شرکت. و یا زمانی که آنها فکر می کنند که محصول خود را کمک به یک علت آنها خیال مخرب است. اینها استانداردهای ذهنی که متفاوت است از افزایش گرمایش جهانی به انتخاب خواهان.

گاهی اوقات این احساسات مستلزم ساده تنظیمات. حدود یک چهارم پاسخ دهندگان به این نظرسنجی برای مثال بیشتر احتمال دارد برای حمایت از بازیگران و هنرمندان موسیقی که به اشتراک گذاشتن دیدگاه های خود را – اگر چه کمتر از 10 درصد می گویند آنها کمتر به احتمال زیاد به حمایت از کسی که دیدگاه های خلاف خود را. که قطعا قابل فهم است; این طبیعت انسان است, واقعا. دیگر یافته های بیشتر مشکل اگر هدف ما این است که یک جامعه مدنی است که در آن آمریکایی ها از گرایشهای مختلف سیاسی می تواند به اشتراک گذاری یک وعده غذایی بدون شبح از سیاست های حزبی معلق در هوا بیش از این جدول مانند خصمانه پیشخدمت.

بیش از یک سوم از آمریکایی ها (38%) به عنوان مثال کمتر احتمال دارد برای حمایت از کسب و کار و یا یک نام تجاری آنها وفادار به اگر مدیر عامل شرکت پشتیبانی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن-مایک پنس بلیط. برای دموکرات ها آن را 64 درصد. این نبود جدا شده پیدا کردن: وقتی که می آید به سرمایه داری مترقی تر هستند “بیدار” از محافظه کاران: تنها 19 درصد از آمریکایی ها هستند کمتر احتمال دارد برای حمایت از کسب و کار و یا یک نام تجاری در صورتی که مدیر عامل شرکت پشتیبانی دموکراتیک ریاست جمهوری بلیط در سال 2020 است.

دیگر یافته های قابل توجه در این نظر سنجی شامل موارد زیر است:

  • کمی کمتر از نیمی از پاسخ دهندگان می گویند که مواضع سیاسی یک شرکت یا کسب و کار گرفته شده اند نهفته خود را در تصمیم گیری خرید: 27% می گویند که خرید بیشتر از کسب و کار است که به اشتراک گذاری نظرات خود را 21 درصد می گویند که خرید کمتر از کسب و کار است که نمی به اشتراک گذاری نظرات خود را.
  • 36 درصد معتقدند آمریکا کسب و کار را یک مسئولیت به اقدام سیاسی یا اجتماعی مسائل کشور از جمله 46 درصد از دموکرات ها و یک سوم از جمهوری خواهان .
  • بیش از یک اکثریت (53%) از دموکرات ها هستند بیشتر احتمال دارد به خرید از شرکت هایی که در ساخت اجتماعی مترقی تغییر اولویت; 19 درصد از جمهوری خواهان هستند کمتر احتمال دارد.
  • نیمی از جمهوری خواهان هستند بیشتر احتمال دارد به خرید از شرکت هایی است که ارزش های محافظه کار یک اولویت در حالی که 32 درصد از دموکرات ها کمتر احتمال دارد.
  • زمانی که نایک ایجاد مبارزات انتخاباتی آگهی های سابق NFL quarterback khezri یک ورزشکار معروف برای گرفتن زانو هنگام سرود ملی دموکرات ها دور آمد مطلوب تر نظر نایک (69% مطلوب تر و تنها 7 درصد کمتر مطلوب). اما جمهوری خواهان به حال کمتر مطلوب چشم انداز نایک.
  • 57 درصد از آمریکایی ها را مطلوب انداز از شرکت هایی مانند وال مارت و dick’s Sporting Goods که تغییر سیاست و محدود فروش تفنگ.
  • اکثر پاسخ دهندگان نمی خواهید به شنیدن عقاید سیاسی از لیست متخصصان ما تست شده است. اما نه همه برابر خلق شده اند – و بازیگران و jocks رتبه در نزدیکی پایین.

وقت رئیس جمهور آمریکا بود و نه در میان گزینه های ما 50-50 ملت گنجاندن بسیار پلاریزه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن احتمالا انحراف اجتماعی علم است. اما اگر کالوین کولیج بودند زنده ترقی خواهان و محافظه کاران ممکن است خود را دریافت احساسات مثبت. چه رئیس جمهور کولیج واقعا گفت: Jan. 17 سال 1925 در باشگاه مطبوعات ملی بود همیشه بسیار عمیق تر/روشنگری نسبت به این کاریکاتور منسوب به او است. آن را بسیار نزدیک به مخالف است.

“پس از همه رئیس کسب و کار مردم آمریکا کسب و کار است,” او گفت: قبل از اینکه به سرعت اضافه میکند: “البته انباشت ثروت را نمی توان توجیه کرد که هدف نهایی از وجود است.”

کولیج هرگز از شنیده می شود “بیدار” سرمایه داری – یا بیدار هر چیز اجازه دهید به تنهایی مسئولیت اجتماعی شرکت ها. اما او به پایان سخنرانی خود که در روز با این فکر:

“این است که تنها کسانی که نمی دانند مردم ما بر این باورند که زندگی ملی ما است که به طور کامل جذب شده توسط مواد انگیزه. ما هیچ پنهان کاری از این واقعیت است که ما می خواهیم ثروت وجود دارد اما بسیاری از چیزهای دیگر که ما می خواهیم بسیار بیشتر است. ما می خواهیم صلح و افتخار و خیریه است که بسیار قوی یک عنصر از همه تمدن است.”

کولیج رئیس جمهور ادامه داد: “رئیس ایده آل از مردم آمریکا آرمان گرایی است. من تکرار نمی توانید بیش از حد اغلب که امریکا یک ملت از آرمان گرایان. که تنها انگیزه برای آنها که تا کنون به هر قوی و ماندگار واکنش است.”

Carl M. کانن واشنگتن دفتر رئیس برای RealClearPolitics. رسیدن به او را در توییتر @CarlCannon.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de