شاهدان داخلی قتل در Bowness پی توسط پلیس کلگری

پلیس در بررسی صحنه در Bowness که در آن یک زن پیدا شد ناخودآگاه پس از برخورد با یک خودرو در روز دوشنبه, فوریه. 10, سال 2020 است. آذین غفاری/Postmedia

پلیس در حال تشویق شاهدان به جلو آمده به عنوان آنها همچنان به بررسی آنچه که آنها در حال تماس با یک داخلی قتل در Bowness در فوریه. 10.

ملیسا Rae Blommaert, 33, داشت ناخودآگاه توسط یک رهگذر در تقاطع خیابان 34 و 79 n. w. خیابان در اطراف 6:10 صبح و بعد مرده در کوهپایه مرکز پزشکی.

پس از بررسی فیلم دوربین مدار بسته از تقاطع محققان اشاره کرد که یک خودرو در منطقه در حدود 5:30 a. m. به گفته پلیس راننده می تواند شاهد شواهد بسیار مهم است که می تواند کمک به تحقیقات.

“همانطور که با تمام قتل تحقیقات کارآگاهان ما در حال انجام همه چیز آنها می توانند به قطعه با هم چه unfolded در ساعت منجر به مرگ قربانی” گفت: اقدام گروهبان کن کرریر. “این وظیفه ما است به ارائه دقیق و کامل بررسی و صحبت با رانندگان دیده می شود در منطقه کمک خواهد کرد تا بیشتر در مورد ما.”

پلیس بر این باورند Blommaert عمدا زده توسط یک وسیله نقلیه پس از یک درگیری لفظی با راننده. شوهرش رونالد جان Candaele, 35 با اتهام قتل درجه دوم.


ملیسا Rae Blommaert داشت ناخودآگاه در یک Bowness تقاطع on Feb. 10.

Facebook

پلیس در حال پرسیدن هر کسی با اطلاعات مربوط به تماس های غیر اضطراری خط در 403-266-1234 یا قتل واحد نوک خط در 403-428-8877. راهنمایی نیز می تواند به سمت چپ ناشناس از طریق Crime Stoppers در 1-800-222-8477 و یا در www.calgarycrimestoppers.org.

[email protected]
توییتر: @BabychStephanie

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im