شاهد جنبش در آوردن خاطرات دردناک برای دو قانونگذاران

هر دو را در بر داشت موفقیت در کسب و کار و سیاست, اما احساسات آنها در حال رشد بود — شرمنده از شرایط خود و افتخار پدر و مادر خود را برای چنگ زدن راه خود را در زمان خروج از آنها — هرگز به سمت چپ.

بنابراین زمانی که جفری ویلیامز گارد امنیتی از ریچموند, ویرجینیا, شهادت قبل از کمیته خدمات مالی مجلس در ماه ژانویه در مورد خود و بی خانمانی و تحقیر او احساس, خاطرات آمد سیل بازگشت.

‘مانند یک شکست احساس’

“پسر من یک روز از من پرسید و من هرگز آن را فراموش … او 9 در این نقطه از من پرسید ‘پدر من می تواند کمک به شما برای قرار دادن یک سقف به خانواده سر?'” ویلیامز گفت: کمیته صدای ترک خوردگی با احساسات.

“هنگامی که شما انجام همه شما می توانید به عنوان یک پدر و به عنوان یک شوهر به عنوان یک ارائه دهنده شما مانند یک شکست احساس,” او گفت:.

ویلیامز صحبت می کرد در یک جلسه در مسکن مقرون به صرفه و بی خانمانی. مسکن و توسعه شهری معاونت آخرین نقطه در زمان بررسی شمارش 560,000 بی خانمان آمریکایی و 1.4 میلیون آمریکایی در خواب حداقل یک شب را در پناهگاه در طول دوره از یک سال است. ویلیامز خانواده صرف سه سال زندگی در خارج از ماشین خود و در متل, نشست فدرال تعریف بی خانمان پس از آنها اخراج شد در سال 2016. ویلیامز یکی از 3.7 میلیون خانوار مستاجر بیرون کردند که در آن سال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de