در درون احزاب مغلوب ساختن پیشی جستن رتبه بندی به طور گسترده ای متفاوت است: هفته 2

X

داستان جریان

مقالات اخیر

در مارس 25, ما نوشت که هر دو وابستگی حزبی و درون حزب ایدئولوژی تحت تاثیر عمومی واکنش به coronavirus بیماری همه گیر. ما شگفت زده حزبی تفاوت داده های قطبش اما ما شگفت زده شدند میزان درون حزب تفاوت. در نظرسنجی YouGov گرفته مارس 15-17 ما متوجه شدیم که رئیس جمهور تا به حال نزدیک به حمایت جهانی از جمهوری خواهان محافظه کار اما حمایت از کاهش در میان کسانی که می گویند آنها محافظه کار یا میانه رو. ما نیز یافت می شود که بسیار محافظه کار جمهوری خواهان کمتر به احتمال زیاد به تغییر رفتار در پاسخ به COVID-19 از کسانی که خود را به چپ در حزب.

همین طور متوسط دموکرات ها در حالی که هنوز هم انتقادی از رئیس جمهور هستند بیشتر احتمال دارد به توافق با او از کسانی هستند که خود شناسایی به عنوان لیبرال یا لیبرال. ما تعجب اگر رئیس جمهور تغییر از درمان این بیماری همه گیر به عنوان یک جعل به مبارزه با جنگ و مربوط به تغییر در فاکس نیوز (به معنای واقعی کلمه اتفاق آرا شبکه انتخاب 99% بسیار محافظه کار) پوشش همه گیر را در نتیجه تغییرات در ادراک و رفتار است. تازه ترین نظرسنجی — مارس 22 تا 24 — به ما اجازه می دهد برای به روز رسانی ما نتایج.

جدول 1 نشان می دهد که نتایج دو نظرسنجی های مختلف برداشت در مورد این بیماری همه گیر در سراسر احزاب و درون حزب ایدئولوژی است. تغییر در درمان بحران به نظر می رسد که پرداخت می شود به عنوان بسیار محافظه کار جمهوری خواهان همچنان به می گویند که آنها به شدت حمایت خود را دست زدن به بحران و محافظه کاران به نقل مکان کرد بیش از 60 درصد موافقت کنید. از همه مهمتر جمهوریخواهان میانه منتقل شده از تنها 34 درصد به شدت تصویب رئیس جمهور به 55 درصد در عرض فقط یک هفته. هر دو بسیار لیبرال دموکرات ها و لیبرال دموکرات از سوی دیگر افزایش خود را قوی مخالفت رئیس جمهور اما وزش دموکراتها نظر رئیس جمهور در واقع بهبود یافته با 4 امتیاز. وقتی پرسیده شد که به مقایسه ایالات متحده در پاسخ به این ویروس به دیگر کشورهای اقدامات محافظه کاران در افزایش تعداد رای آمریکا پاسخ بهتر از دیگران در حالی که میانه باقی می ماند زیر 50 درصد است. در مقابل تعداد بسیار لیبرال دموکرات گفت که ایالات متحده را بدتر افزایش یافته و به 66 درصد در حالی که لیبرال ها ماند در 61% و دوباره ساکت دموکرات ” تصور آمریکا پاسخ بهبود یافته با 4 امتیاز.

یک هفته پیش یک اکثریت محافظه کاران در حزب جمهوری خواه موافق نیست که همه گیر خواهد منجر به یک رکود است. یک هفته بعد که تغییر کرده است, به عنوان افزایش در حدود 15% در سراسر محافظه کاران به ارمغان می آورد آنها را تا 48% و 54% در حالی که بیش از 60 درصد از جمهوریخواهان میانه معتقدند در رکود است. دموکرات ها البته بسیار بیشتر احتمال دارد به تصریح می کند که یک رکود اقتصادی در این بال و این درست بود سراسر همه درون حزب موقعیت; در هفته دو این اعداد افزایش حداقل 10 امتیاز اما الگوی توافق می افتد به عنوان ایدئولوژی شیفت راست.

شده اند وجود دارد تغییرات عمده در پاسخ رفتاری به سمت همه گیر (جدول 2). محافظه کار در این بخش از ایران که می گویند آنها کاهش می یابد و غذا خوردن و بیرون رفتن بیش از دو برابر در این مورد بسیار محتاط و آن را تقریبا به دو برابر در میان محافظه کار با 73% از هر دو بیرون رفتن کمتر است. خود را معتدل تر پارتیزان نقل مکان کرد و از 65% به 91% گفت: آنها رفت کمتر است. تعدادی از جمهوری خواهان که باید تغییر برنامه سفر — بدون در نظر گرفتن ایدئولوژیک خود قرار دادن — رفت تا با بیشترین محافظه کار (35%) و میانه (49%) تغییر برنامه سفر. دموکرات ها در هر دو نظرسنجی گزارش تغییر رفتار خود را بیش از جمهوری خواهان اما اصلی لیبرال-به-متوسط تفاوت ناپدید شده اند در بیرون رفتن و کاهش در مورد تغییر سفر به سراسر دسته بندی ها, همه در و یا بالاتر از 50 درصد است. جمهوری خواهان در سراسر هیئت مدیره مشغول به کار بیشتر از خانه اما دوباره میانه رو هستند و تقریبا در 60% در مقایسه با کمتر از 30 درصد از محافظه کاران است. الگوی برای دموکرات ها نشان می دهد افزایش در تعداد کار در خانه بسیار لیبرال و میانه رو اما کاهش لیبرال.

آنچه می تواند ما را در نتیجه گیری از این تغییرات در اطلاعات یک هفته بیشتر به ملی coronavirus همه گیر?

برای اولین بار در نگرشی اقدامات حزبی تفاوت و درون حزب ایدئولوژیک تفاوت باقی می ماند به وضوح قابل مشاهده است. جمهوری خواهان هنوز هم بر این باورند که رئیس جمهور پاسخ شده است مناسب و بهتر از دیگر کشورهای رهبران دموکرات نگه داشتن نظر مخالف است. جمهوری خواهان کمتر احتمال دارد به این باور است که این بیماری همه گیر خواهد شد در نتیجه رکود اقتصادی از دموکرات ها. هر چند این اعداد باید نقل مکان کرد و کمی در برخی از موارد و بیشتر به طور قابل توجهی در دیگران تفاوت در حزبی دریافت باقی مانده است قابل ملاحظه ای سازگار است.

به طور مشابه درون حزب ایدئولوژیک تفاوت که اشاره کردیم در نگرش های قبلی باقی مانده است دوباره با این نکته که جنبش دیده می شود در تمام اعداد است. بسیار محافظه کار جمهوری خواهان باقی می ماند بیشتر در خط با رئیس جمهور تهمت مواضع نسبت به جمهوری خواهان محافظه کار و هر دو از کسانی هستند که بیشتر از نزدیک تراز وسط قرار دارد با دیدگاه های خود را نسبت به جمهوریخواهان میانه. و موازی ایدئولوژیک تفاوت در جهت مخالف در حال مشاهده در میان دموکرات ها.

اما, دوم, اقدامات از رفتار غذا خوردن سفر کمتر کار از خانه —پاسخ دهندگان به وضوح تغییر چگونه آنها در حال اقدام است. در حالی که حزبی و ایدئولوژیک تفاوت باقی می ماند در دو اقدامات آنها را تنگ توجهی و ما نمی توانیم تشخیص الگو در اندازه گیری از کار در خانه شاید به ما این باورند هفته گذشته به دلیل تصمیم به انجام این کار یا نه این است که اغلب فراتر از مخاطب را کنترل کنید.

ما به دلیل کمی شک دارم که حزبی و ایدئولوژیک در واکنش به رئیس جمهور تهمت اقدامات در هفته آینده متفاوت خواهد در الگوی کلی پشتیبانی /مخالفت با حزب است. اما به عنوان رئیس جمهور نشان داده است تمایل به سهولت محدودیت در کسب و کار از تعطیلی و محدودیت های دیگر در آمریکا فعالیت های شخصی ما نیاز به آگاه حزبی و ایدئولوژیک تفاوت در پاسخ به این عمده تغییرات بالقوه در سیاست های خود.

دیوید بردی است که یک استاد علوم سیاسی در دانشگاه استنفورد و دیویس خانواده عضو ارشد در موسسه هوور.

L. شنی Maisel است Sylvester خانواده استاد برجسته حوزه و دولت آمریکا در Colby College.

برت پارکر JD/دانشجوی دکترا در دانشگاه استنفورد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de