ما بررسی Reade را ادعا ؟ بازماندگان در حال تماشای

تفسیر

X

داستان جریان

مقالات اخیر

در 9 آوریل سال 2020 تارا Reade گزارش حادثه تجاوز جنسی به واشنگتن Metropolitan Police Department. به اتهام حمله صورت گرفت در سال 1993 وجود ندارد اما اساسنامه محدودیت ها در خود را ادعا می کنند. آن 23 روز بعد هنگامی که جو بایدن مرد او را متهم خطاب به اتهامات در یک مصاحبه در MSNBC را “صبح جو.” در عین حال این بحث باید به مراتب بیش از.

اگر کسی فایل گزارش پلیس ادعا یک جرم جدی به عنوان تجاوز جنسی وجود دارد باید بررسی است. اگر ما می خواهیم برای حمایت از بازماندگان و جلوگیری از معتادان ما باید همان استانداردهای بررسی و حمایت به هر شکل ممکن قربانی که می آید به جلو.

من نمی پرسند که ما معتقدیم Reade. من می پرسند که ما در حفظ تزلزل اصول و اجازه می دهد یک فرایند برای پیدا کردن حقیقت-حتی اگر متهم به اتهام های سیاسی است ناخوشایند — به طوری که آمدن او به جلو به یک اثر موج دار شدن از کمک به دیگران.

بسیاری از سی رسانه ای نخبگان در حال حاضر دشمن به پتانسیل یک دوم مدت برای رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد به دست گرفته اند و در نقش پلیس و دادستان و هیئت منصفه همه در همان زمان. این ترکیبی از جنایی/روزنامه نگاری تخلفات نباید جایگزین مشروع بررسی است. در طول زندگی حرفه ای من به عنوان بازمانده و مدافع من کار کرده اند با بیش از 1500 قربانیان که جان سالم به قاچاق جنسی و خشونت جنسی. زمانی که ما حمله ادعا می کند به طور جدی آسیب می تواند شدید برای قربانی. ما را در کمک به نجات دیگران از بودن قربانیان در آینده است. در اینجا است که چگونه:

برای اولین بار وجود دارد این است که هیچ فرمول جادویی برای آمدن به جلو به محرمانه تجاوز جنسی. تجارب آسیب زا باعث از دست دادن حافظه و تضعیف اعتماد. آینده رو به جلو با یک خوبی گردد و کاملا منظم داستان از حوادث منجر به و در طول حمله نادر است. این فرایند روانی چیزی است که من آموزش که آموزش اجرای قانون به مصاحبه با قربانیان قاچاق جنسی. بنابراین آن را کاملا مناسب برای Reade برای اضافه کردن به (به عنوان مثال تغییر) داستان او ایجاد اعتماد و اعتماد به نفس دستاوردهای فقط به عنوان ما باید به اتهامات او را به طور جدی. همچنین مشترک برای مصرفکننده برای منحرف کردن اذهان دیگران با ادعا می کند که قربانیان حتی نمی تواند به یاد داشته باشید حقایق” یا سوال چرا آنها نمی جلو آمده هر چه زودتر.

توسط به دنبال در Reade است اتهامات علیه بایدن از طریق منشور از سیاست ما دست به یک نقطه حیاتی است. او را متهم او را از ارتکاب بر اساس جرم و جنایت است که تخطی از حقوق بشر است. از جمله اتهامات گزارش شده به مراتب کمتر از نیمی از زمان کارشناسان می گویند که آنها رخ می دهد پس از آن وقت که کسانی که در انجام این درمان به طور جدی و که هیچ کس “می شود خاموش قلاب” بدون در نظر گرفتن مصلحت سیاسی یا چگونه محبوب متهم است. اکثر شکارچیان جنسی و وکلای خود را (و در این مورد به ظاهر دوستان رسانه) اثبات بی گناهی خود و جو بایدن قطعا حق را که ادعا می کنند. تارا Reade حق او نماید. هر دو حق دارند با توجه به روند که باید در دادگاه و نه در یک بحث نشان می دهد.

اغلب قربانیان تمایلی به جلو آمده به دلیل سو استفاده کننده می گوید: “هیچ کس نمی خواهد باور” و آنها را “نگاه دیوانه است.” بسیاری نمی خواهند برچسب قربانی حلق آویز بیش از آنها را برای بقیه زندگی خود را. بسیاری از بازماندگان به یاد داشته باشید اضافی حقایق در طول زمان پس از ترس شروع به پوشیدن.

به این فرایند آغاز می شود اجرای قانون جمع آوری شواهد برای ساخت یک مورد به نوبه خود به دادستان. به طور معمول در این مرحله از تحقیقات آنها هرگز به نوبه خود بیش از قربانی خود را به اظهارات متهم صرفا به خاطر او خواسته آنها را به انجام این کار. انجام این کار می تواند لکه دار کردن و بررسی است. اما این نوع خاص به نفع و یا تحقیق تخلفات چیزی است که بایدن به دنبال زمانی که او می خواست برای دیدن اسناد و مدارک (گزارش تحت قفل و کلید در دانشگاه دلاور) از او اتهام گزارش.

بیش از 50 درصد از بازماندگان از قاچاق جنسی من خدمت کرده بودند دستگیر قبل از درمان به عنوان قربانیان. آنها نه فقط قربانی خود را کاسب بلکه اغلب صدها نفر از مردان که مورد تجاوز قرار گرفته و آنها را به دادگاه که آنها شکست خورده. آنها قربانیان و بازماندگان که در حال تماشای دوباره به عنوان یک زن دیگر او می شود در رسانه ها برای جسارت به لحاظ سیاسی ناخوشایند به خاطر به دنبال عدالت برای خودش و دیگران.

Reade مورد سزاوار بررسی; آن را نیز ممکن است اطمینان حاصل شود که زمان بعدی یک زن باعث می شود اتهامات علیه یک مرد قدرتمند ما تمام خواهد شد و درمان او را با عزت و انصاف.

بازماندگان در سراسر کشور در حال بی سر و صدا و تعجب چه اتفاقی خواهد افتاد اگر آنها جلو آمد.

آندره پاول موسس و رئيس جمهور از کوران افزایش غیر انتفاعی و اجتماعی شرکت سرمایه گذاری در واشنگتن دی سی است که با پشتیبانی از جوانان بازماندگان قاچاق انسان..

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de