خواهد تهمت شنیدن جمهوری خواه گریه می کند برای کمک به?

X

داستان جریان

مقالات اخیر

آن را بسیار هماهنگ نیست ظریف از راه دور و به احتمال زیاد محکوم به شکست است: اواخر و از جان گذشته در مبارزات انتخاباتی جمهوریخواهان اصرار رئیس جمهور تهمت به سهولت خود را در نابودی خود را به طوری که او می تواند برنده مسابقه او به نظر می رسد قصد از دست دادن. سناتور جمهوریخواه هستند telegraphing ایده های مفید به او را از طریق رسانه ها در مورد یک دوره اصلاح داشتن در نهایت پذیرفته شده است که صدای شیپور آماده است را به عنوان رئیس جمهور می گویند خود خواه اکثریت سنا پایین لوله با او. طرح خود را برای مغلوب ساختن پیشی جستن به متوقف ساختن انتخابات در مورد او و به جای اتخاذ یک وحدت بیشتر پیام در مورد چگونه به حل و فصل این کشور با هم تداخل دارند, مشقت بار بحران. به عبارت دیگر جلوگیری از به tweeting اتهامات جو Scarborough قتل کسی خشم بیش از مایکل فلین حمله مسالمت آمیز معترضان به دروغ مصاحبه شک در تمامیت ماه نوامبر انتخابات یا retweeting پست از سفید supremacists.

موفق باشید به آنها را.

تمام هفته نوروزی ایجاد یک گروه کر از پیشنهادات و راهنمایی و مشاوره-هر چند انجام نگرفته خدای ناکرده آنها یک معنی صدای جیر جیر در پاسخ — به حزب خود رهبر که رای گیری در موقعیت چهار ماه به روز انتخابات تنها می تواند به عنوان خائنانه است.

شماره دو حزب جمهوری خواه در سنا توافق رهبری اشاره کرد رئیس جمهور از دست دادن حمایت در میان مستقل و گفت که معکوس کردن روند که نیاز به “نه تنها یک پیام است که معاملات با ماده و سیاست اما من فکر می کنم پیامی که منتقل شاید تن های مختلف.”

سناتور. لیندزی گراهام به خبرنگاران گفت: این هفته با توصیه های خود را به رئیس جمهور خواهد بود: “فقط آن را بیشتر در مورد سیاست و کمتر در مورد شخصیت خود را.”

وال استریت ژورنال حتی پیوست سرگرم کننده-جالب زمان شاید هماهنگ به عنوان به خوبی با صدایی زنگ در سرمقاله روز شنبه اعلام کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن “هنوز هیچ دوره دوم پیام فراتر از خود نارضایتی.” آن رفت و در تاول ویژگی. این قطعه اشاره کرد که جو بایدن است که به عنوان محبوب به عنوان هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن و هیلاری کلینتون در سال 2016 که مغلوب ساختن پیشی جستن است “واگردانی به بدترین شکل” اتحاد “زمان کمی به بهبود” است و “هیچ دوم-اصطلاح دستور کار و یا حتی یک پیام فراتر از چهار سال بیشتر از خود” و “میلیون ها نفر از آمریکایی ها در حال نزدیک شدن به تصمیم گیری است که چهار سال بیشتر در معرض خطر است که آنها می تواند ایستادن.”

مجله نویسندگان نیز در تلاش برای کمک به تهمت پیروزی رفت و حق خود را شکننده نفس در نتیجه گیری های خود با بیان این که با از دست دادن انتخابات “او را اجازه دهید 63 میلیون آمریکایی که او را فرستاده شده به کاخ سفید با از دست دادن, از همه مردم به خواب آلود جو.” به “همه مردم” بخشی است از آنچه آنها با این امید که آب رئیس جمهور توانبخشی.

صبح روز بعد از انتشار وجود دارد 86 سال سن. چاک Grassley رئیس کمیته امور مالی مجلس سنا به tweeting در مورد مجله سرمقاله: “آیا کسی w دسترسی به دفتر بیضی خواندن سرمقاله وال استریت ژورنال ‘مغلوب ساختن پیشی جستن همه پرسی” به رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. ما نمی تونستی خوب scotus قضات یا بهترین اقتصاد در 50 سال مثل ما hv حال اگر او را دنبال نمی کند که مشاوره.”

پس از هتک ابرو از گدایی در توییتر به سناتور سپس رفت و بیشتر درخواست فاکس نیوز به توان مفید بیشتر در مبارزه برای مغلوب ساختن پیشی جستن. در حالی که آن را Sean Hannity گسل تهمت نمی توان گفت آنچه در دستور کار خود بود برای دور دوم و careened به علامت تجاری خود را مزخرف خود مصرف, نفس محور دری وری سخن گفتن, Grassley می خواهم فاکس برای پیوستن به ایران با تلاش برای تبدیل تهمت به کسی که به او نیست.

“آیا FOXNews می خواهید تهمت دوباره انتخاب می شوند ؟ تماشا Hannity/تهمت مصاحبه/کلید سوال”چه اهداف در مدت?مغلوب ساختن پیشی جستن شروع می شود جواب/خاموش می شود نقطه و Hannity کمک می کند تا پرت شدن و این که در پایان مهم ترین پرسش به چهار سال بیشتر از تخلیه باتلاق &قضات” را بخوانید دوم جیر جیر.

در حالی که پایدار تهمت دشوار بوده است در تمام طول برای جمهوری خواهان قانونگذاران ماه ژوئن 2020 بوده است نادر – از ژوئن 1, زمانی که او کتاب مقدس-کدکن عکس op در سنت جان کلیسا درگیر کشتار با گاز مسالمت آمیز معترضان (از جمله یکی از کلیسا کشیش) به شواهد رایگان پیشنهاد که 75 سال از معترضان زدم به زمین و خون آلود توسط پلیس به یک antifa همزن. در طول این همه را زودگذر توجه به COVID-19 بوده است متشکل از مراتب بیشتر خود تبریک از همدلی یا ضرورت. اخبار اقتصادی علی رغم آنچه فدرال رزرو می گوید فوق العاده است و در مورد برای تبدیل شدن به تماشایی با توجه به رئیس جمهور.

جمهوری خواهان خصوصی اعتراف مغلوب ساختن پیشی جستن غرایز در میان همه گیر با هیچ پایانی در چشم یک رکود اقتصادی و یک ماه از تظاهرات در سراسر آمریکا شکست خورده اند تست لحظه ای خواستار در راه است که سخت خواهد بود برای پاک کردن قبل از روز انتخابات.

آنها آگاه هستند از چه تهمت دستیاران در حال نشت به رسانه ها که آنها کاملا خاص او می خواهد به نفع خود. نیویورک تایمز صحبت می کرد به کسانی که دستیاران به تازگی و گزارش رئیس جمهور است “اقدام به دام افتاده و دفاعی” و این که “به جای تمرکز بر روی برنامه ها و اهداف برای چهار سال دیگر در دفتر آقای ترامپ شده است چنان غرق در خود و ترحم در مورد پوشش خبری او از آغاز بیماری همه گیر کوروناویروس. … او گفت: مشاوران که بدون توجه به آنچه او می کند او می تواند ‘خوب’ داستان از مطبوعات که نازل شده است و علاقه اولیه او.” این بار داستان شامل یک حساب کاربری از سه ریاست جمهوری مشاوران که به او گفت او ادامه داد: خود-مخرب انجام شد به احتمال زیاد به هزینه او را در انتخابات به او گفت: “من باید به خودم باشد.”

به عنوان coronavirus در حال حاضر نابسامانی تهمت کشور ایران با مقامات استعفا داد به این واقعیت است که این بیماری همه گیر خواهد شد تسلط بر مبارزات انتخاباتی و تعریف خود در انتخابات ریاست جمهوری. مغلوب ساختن پیشی جستن است بی طرفانه در این مزاحم همه گیر است که به طول انجامید بیش از حد طولانی و نشان داد محدودیت های خود. یک حساب کاربری در واشنگتن پست هفته گذشته اعلام کرد که در حالی که معاون رئیس جمهور مایک پنس هنوز هم به طور منظم صحبت می کند با فرمانداران و کمک می کند تا هماهنگی فدرال پاسخ به متحده در جستجوی منابع و…. کاخ سفید مشاوران می گویند تهمت دیگر شرکت در این روند و فقط به روز می شود با پنس. داده ها نشان می دهد افزایش مثبت و نرخ صعودی بستری شدن در بیمارستان در کشورهای که در آن ویروس است که انفجار اثبات عفونت های جدید نیست و صرفا بازتابی از تست های بیشتر اما مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به صدای جیر جیر و تکرار در مصاحبه با این همه به دلیل افزایش در تست.

بی دست و پا بازگشت از کاخ سفید coronavirus بحث نیروی جلسه جمعه بود صریحا تمسخر به عنوان پنس خود را کلاسیک تمجید-از-پیشرفت-دیدار-دست و پا-filibuster دو مرحله ای برای گفتن امریکا: همه چیز واقعی هست (اما برای برخی از جوانان در اینجا و وجود دارد) به عنوان مرگ و میر را کاهش می دهد; ما باید برای رفتن به محل کار; و هیچ کس نمی تواند به من می گویند ماسک یا اجتماعی فاصله لازم – یک CDC توصیه به طور کامل نادیده گرفته و در رئیس جمهور بزرگ داخلی حوادث در طول هفته گذشته.

درخواستی ساعت بعد رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل مناسب دیدم به ناگهان جدید جمهوری خواه ماسک PSA رژه که به نظر می رسد عجیب و غریب به پایان رسیده یا نه به صحبت می کنند بیش از پنس را stammering انکار است.

“تا زمانی که ما پیدا کردن یک واکسن این واقعا مهم است” مک کانل گفت: برگزاری یک ماسک. “این است که نه به عنوان پیچیده به عنوان یک ونتیلاتور و این نشان می دهد که شما می خواهید برای محافظت از دیگران است.”

بعد از ظهر همان سابق دیک چنی معاون رئیس جمهور به نظر می رسد در دخترش لیز خوراک توییتر عکس پوشیدن یک ماسک را با پیام “دیک چنی می گوید پوشیدن ماسک.” این کنگره شامل هشتگ “#realmenwearmasks.” در حدود همان زمان توییتر در واقع تصویری سابق وزیر دفاع جیمز Mattis ترویج ماسک پوشیدن لباس که در آن او می گوید: “بیش از این دوره از زندگی حرفه ای من به من آموخته است که تفرقه هرگز کار نخواهد کرد در شکست دادن دشمن.”

اگر کاخ سفید هنوز بدست پیام, همه چیز نمی توانست واضح تر زمانی که رئیس مجلس سنا بهداشت, آموزش و پرورش, کار و حقوق بازنشستگی کمیته رفت و در روز شنبه نشان می دهد بحث — چیزی که او سخت کار می کند برای جلوگیری از — سعی کنید به تملق رئیس جمهور به پوشیدن ماسک.

سناتور. لامار الکساندر زنگ زد به سی ان ان گفت: “من آرزو می کنم رئیس جمهور خواهد پوشیدن ماسک; میلیون ها نفر از آمریکایی ها او را تحسین و آنها را به دنبال خود منجر شود” و اضافه کرد بعد از آن “من فکر می کنم این امر می تواند نشانه ای از قدرت اگر او را از زمان به زمان پوشیدن ماسک.” الکساندر ساخته شده این ظاهر دانستن سی ان ان را کوبیدن او را با سوالات متعددی در مورد رئیس جمهور سوء مدیریت از شیوع با تصویری از بسیاری از او انکار و نسخه برای درمان جادویی. نوع خود را نقل قول منتشر شده توسط کارکنان خود را در یک مصاحبه مطبوعاتی بعد از آن روز برای کسانی که ممکن است از دست رفته آنها را در هوا.

پنس پیام. بعد از آن روز او را شکست و از مغلوب ساختن پیشی جستن برای اولین بار با استفاده از کلمات “پوشیدن ماسک.” در طول سفر خود به تگزاس یک کانون پنس نقاب برای یک سرویس کلیسا که در آن 100 unmasked گروه کر اعضای سنگ هم بدون هر گونه اجتماعی فاصله.

مهم نیست که انکار ویروس’ کوشندگی و یا اهمیت ماسک پوشیدن, هوشمند, اوباما در حال تماشای این نظر سنجی. کسانی که نشان می دهد اکثریت تایید نمی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در پاسخ به همه گیر و بنابراین حمایت ماسک پوشیدن. کسانی که در نظرسنجی همچنین نشان می دهد نگرانی بیش از این ویروس عوارض خونتان از اوایل ماه ژوئن در جنوب نشان میدهد که واکنش های منفی بر مدیریت شیوع افزایش احتمال زیاد حتی در میان اوباما رای دهندگان.

روز دوشنبه تهمت بود به tweeting در مورد رکورد خود در نامزد تایید و همچنین که نظرسنجی جمهوری خواهان حفظ نگران هستند “جعلی” و او را بدهکار عذرخواهی زمانی که او برنده است. در عین حال رئیس جمهور گرفته بود پایین retweet از یک شهروند ارشد جیغ در مورد “قدرت سفید” در روستاها در فلوریدا پس از سن. تیم اسکات گفت: در سی ان ان که آن را “غیرقابل دفاع” و باید برداشته شود. مدتی بعد در حالی که رئیس جمهور golfed با گراهام از عکسها حذف شد. نه رئيس جمهور و نه کاخ سفید ساخته شده است هر گونه اظهارات را رد تجدید نظر به “سفید قدرت”; آنها صرفا تأکید چگونه علاقه رئیس جمهور است — تا حد زیادی جمهوریخواه — روستاهای جامعه بازنشستگی و رد او شنیده بود این کلمات را ادا فقط هشت ثانیه به فیلم او را بازتوییت کرد.

مک کانل بود به ماسک پیام مجلس سنا در کف دوشنبه. بعد از آن او با ارسال یک صدای جیر جیر در مورد آن. و توافق قانونگذاران dodging سوال در مورد اینکه آیا تهمت دروغ گفتن در مورد دانستن گزارش روسیه پرداخت کرده نعمت به طالبان برای کشتن ایالات متحده خدمات اعضا و به همین دلیل او تا به حال انجام هر چیزی به پاسخ نشده است.

این نگاه به دیگر هفته طولانی و نه خیلی تغییر کرده بود.

A. B. Stoddard کاردانی سردبیر RealClearPolitics و مقاله نویس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurmaVodafone Mobil Ödeme BozdurmaBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme