را مغلوب ساختن پیشی جستن جدید تبدیل هوور یا روزولت?

X

داستان جریان

مقالات اخیر

Coronavirus سوال: چگونه بسیاری از شهرستان Broward, فلوریدا,., افسران پلیس آن را برای تعطیل کردن یک محله ناخن سالن?

پاسخ: سه. دو را وارد کنید و اعلام “فرماندار است خاموش کردن همه غیر ضروری کسب و کار” و یکی خارج به ارائه نسخه پشتیبان تهیه.

به اعتبار خود پلیس ها بودند که نوع به اندازه کافی برای گفتن به صاحبان “شما می توانید آنچه شما انجام می دهند.”

پس “آنچه شما انجام می دهند” شد استفاده از حباب-لثه-صورتی لاک به ناخن من, من تا به حال افتخار بودن سالن آخرین مشتری در روز یکشنبه بعد از ظهر.

حالا که شما می دانید که فصل از داستان اجازه دهید به بررسی گسترده و عمیق پیامدهای آنچه که من اسمش “بزرگ داشتند.”

نزدیک به ساحل و در سراسر خیابان از جایی که ما زندگی می کنند در جنوب فلوریدا است که یک نوار کوچک در مرکز خرید که برآورده دنیوی ما روزانه نیاز دارد. در علاوه بر این به یک مواد غذایی, داروخانه, رستوران و قهوه/شیرینی های زنجیره ای وجود دارد انواع mom-and-pop فروشگاه های که ارائه خدمات مانند نگه داشتن من پنجه و چنگال را از تبدیل شدن به سنگین. مانند بسیاری ناخن سالن در سراسر امریکا صاحبان یک زن و شوهر ویتنامی که در مورد استخدام 12 از هموطنان خود را و زنان است.

این شرکت صاحب همسر در سن 10 سالگی بود که یک پناهنده در طول ویتنامی قایق “مردم” بحران در سال 1980. خانواده او به دنبال آزادی از وحشیانه رژیم کمونیستی فرار کرده و جان سالم به در برد دلخراش سه شب سفر از دانانگ به هنگ کنگ قبل از اینکه در نهایت مهاجرت به واشنگتن است. او هرگز فراموش نخواهم کرد که چگونه سرد و مرطوب گرسنه و دریازده او در طول تمام مصیبت.

چند دهه بعد او و شوهر او ساخته شده راه خود را به جنوب فلوریدا و برای 10 سال گذشته عمل در مکان فعلی خود را.

تا آخرین یکشنبه — مطابق با دستورات اولیه Broward شهرستان و مقامات در تلاش برای کند کردن روند گسترش ویروس — ماسک-پوشیدن صاحبان شدند و تلاش برای نگه داشتن سالن باز اجازه می دهد حداکثر 10 نفر در داخل در هر زمان از جمله کارکنان. زمانی که من آنجا بودم در روز یکشنبه, زن و شوهر نگران بود در مورد ماندن در کسب و کار.

من پیشنهاد کرد که آنها تماس خود را صاحبخانه به درخواست برای کاهش اجاره بها در طول بحران. شوهر شکایت “که شرکت بسیار بزرگ با صدها نفر از مراکز خرید they don’t care about us” — اما پس از من با اشاره به مرکز خرید در حال حاضر میزان فرصت های شغلی گفت: “تماس بگیرید.

در بحث ما خود را ساخته شده است نور از دولت به طور بالقوه به یک 1500 دلار پرداخت و معافیت های مالیاتی و گفت: “چگونه است که رفتن برای کمک به ما برای زنده ماندن اگر ما مشتریان؟”

و پس از آن اگر به عنوان نشانه پلیس وارد با رژیم صهیونیستی است. DeSantis’ shutdown سفارش.

ضرب این یک ناخن سالن و کارکنان آن توسط میلیون ها نفر از خانواده متعلق به کسب و کار در هر بخش. پس از چند دهه کار سخت بی شماری رویاهای آمریکایی می تواند نابود شود — بسیاری از خانه رشد کرده و یا به ارث برده در حالی که برخی از شروع در باز کردن قایق فرار کمونیسم. مهم نیست که داستان خود را چگونه خواهد میلیون ها نفر از کسب و کار کوچک صاحبان و بیشتر از میلیون ها نفر از کارکنان خود را پرداخت صورتحساب خود را? دولت پرداخت و وام نمی خواهد به اندازه کافی برای جلوگیری از خونریزی. خواهد شد شرکت صاحبخانه آنها را برش را می شکند و یا حتی تاخیر در پرداخت اجاره بها در طول اجباری خاموش کردن?

سرنوشت من ناخن سالن کوچک برای چگونه “کشف بزرگ” می تواند منجر به یک “بیشتر افسردگی است.” در اینجا است که چگونه:

قبل از ویروس اقتصاد ایالات متحده بود “درک” را به عنوان قوی اما چگونه قوی? با توجه به موسسه بروکینگز گزارش “53 میلیون نفر در آمریکا — 44 درصد از این کشور را کارگران — کسب دستمزدهای پایین. خود را متوسط درآمد ساعتی در حال $10.22 و برای کسانی که کار تمام وقت در طول سال متوسط درآمد سالانه در حدود $24,000.”

شاید برخی از مورد علاقه من ناخن سالن کارکنان سقوط به آن گروه. بدون شک وجود دارد که جریان عظیم محل کار shutdown را ایجاد فقر و ناامیدی که ملت ما هرگز تجربه کرده است.

من بیش از حد بدبینانه و زیاده بعد از تجربه ناخن سالن بسته شدن و احساس صاحبان درد ؟

من فکر می کنم نیست.

مرتبط با روز دوشنبه در گزارش خرحمالی بود جدی نقل قول. بانک فدرال رزرو سنت لوئیس رئیس جمهور جیمز بولارد پیش بینی کرد که “نرخ بیکاری در ایالات متحده ممکن است آمار 30 درصد در سه ماهه دوم به دلیل خاموش شدن ناگهانی برای مبارزه با کروناویروس با سابقه 50% کاهش در تولید ناخالص داخلی.”

بولارد بیانیه باعث من به استناد بزرگ “D” کلمه به خصوص اگر بیکاری می کند به 30 درصد برسد و نیمی از اقتصاد ریزید. حالا در نظر بگیرید این مقایسه تاریخی نرخ بیکاری حقایق:

“بالاترین نرخ بیکاری آمریکا بود که 24.9 درصد در سال 1933 در طول رکود بزرگ. بیکاری همچنان بالای 14 درصد از سال 1931 به سال 1940. آن باقی مانده در تک رقمی تا سپتامبر 1982 هنگامی که آن را به 10.1 درصد. در طول رکود اقتصادی و نرخ بیکاری به 10 درصد در اکتبر 2009.”

اگر Bullard پیش بینی ثابت درست 30 درصد بیکاری خواهد بود سه برابر این نرخ در طول رکود بزرگ و پنج درصد بالاتر از اوج رکود بزرگ. قرار دادن اسلحه خود را در اطراف آن.

ما می دانیم که رئیس جمهور تهمت است با وسواس اقتصاد به عنوان یک کارت امتیازی خود را برای ریاست جمهوری است. بنابراین می توانید تصور کنید که هیچ چیز باعث می شود او را به انقباض غیر ارادی ماهیچه بیش از نام هربرت هوور — جمهوری خواه رئیس جمهور در زمانی که در 1929 سقوط بازار سهام موجب رکود بزرگ.

که توضیح می دهد که روز دوشنبه واشنگتن پست تیتر: “مغلوب ساختن پیشی جستن وزن مجدد اقتصاد با وجود هشدارهای از آمریکا و مقامات بهداشت عمومی.” به گزارش امریکا را دوباره و به زودی باز برای کسب و کار,” او گفت:. “خیلی زود خیلی زودتر از سه یا چهار ماه است که کسی بود نشان می دهد. خیلی دیر. ما نمی توانیم اجازه درمان بدتر از مشکل خود را.”

پس از روز سه شنبه تیتر: “مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او می خواهد کشور افتتاح شد’ عید پاک با وجود هشدارهای از کارشناسان بهداشت عمومی در مورد شیوع کروناویروس.”

را تلاش برای جلوگیری از “کشف بزرگ” جلوگیری از “بیشتر” افسردگی ؟ در ارتباط باشید برای آنچه که می تواند مورد ستایش قرار داد به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن boldest یاد ماندنی تعادل-قانون-از-یک-تصمیم گیری. جان رهبری قمار که در آن اقتصاد ملی سلامت “عشق و نفرت” بهداشت عمومی. و اگر موفق آن را دوباره تعریف کردن ریاست جمهوری خود و افزایش خود را از انتخاب مجدد چشم انداز.

البته منتقدان تماس بگیرید تصمیم “بد پزشکی” و “غیر مسئولانه” — به خصوص از آنجا که virus است به احتمال زیاد به ادامه پخش كردن همراه با گزارش از غرق بیمارستان و کمبود تجهیزات و افزایش نرخ مرگ و میر.

بعلاوه و خوش بینانه صحبت کردن در نظر بگیرید اگر به دلیل مغلوب ساختن پیشی جستن قمار نرخ بیکاری به شدت افزایش می یابد اما عقب می افتد به تک رقمی تابستان یا اوایل پاییز. و در نظر بگیرید که تولید ناخالص داخلی به طور چشمگیری کاهش — اما در یک نرخ به طور قابل توجهی کمتر از 50 درصد پیش بینی شده توسط جیمز بولارد. در این موارد پس از آن تهمت را چرخش یک پیروزی مقايسه خود را به فرانکلین D. روزولت. “او را نجات داد اقتصاد” و “او برنده جنگ” می تواند جدید سال 2020 نسخه از “آمریکا بزرگ دوباره.”

من بارومتر ویروس بازیابی — یک مغازه کوچک به عنوان اقتصادی-سلامت تمرکز گروه خواهد بود زمانی که ناخن سالن بازگشایی, rehires 12 وفادار کارکنان و می توانیم اجاره دوباره. در این میان در حالی که بسته من انتظار ناخن من به تراشه کرک و تقسیم نمادی از درد و رنج ملت است.

میرا آدامز یک تولید رسانه ای و نویسنده ای که خدمت در مک کین آگهی شورا در طول اوباما نامزد 2008 مبارزات انتخاباتی و در سال 2004 بوش در مبارزات انتخاباتی تیم خلاق.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im