تفسیر

X

داستان جریان

مقالات اخیر

با توجه به آرایه وسیعی از مشکلات کشور ما با آن مواجه است آن است که هنوز مشخص نیست چه موضوع خواهد بود بالای ذهن رای دهندگان زمانی که آنها سر به پای صندوق های رای در ماه نوامبر. در حالی که بسیاری از فرض coronavirus که نشان می دهد هیچ نشانه ای از کندی جلو خواهد بود و مرکز دیگران استدلال می کنند که اقتصاد خواهد بود که اولویت با به طور بالقوه سطح رکورد بیکاری و کاهش فرصت های شغلی ناشی از همه گیر مربوط به بسته شدن.

بسیاری از کسانی که در حزب من ادعای آمریکا دست زدن به بحران بهداشت و درمان باید خود را از سقوط در سال 2020 انتخابات. اما من همکار دموکرات نمی تواند صرفا با تکیه بر این روایت به تنهایی برای پیروزی در پاییز به خصوص اگر ما نمی بینیم یک بهبود اقتصادی که اکثریت آمریکایی ها نگران هستند.

برای برنده شدن در ماه نوامبر دموکرات ها نیاز به صحبت می کنند به اقتصادی ترس از مردم آمریکا به دلیل رکود اقتصادی نهفته است هر جامعه از شهرهای بزرگ به مناطق روستایی است. از دست دادن شغل منجر به نگرانی در مورد چگونه آنها می رویم به پرداخت اجاره خود را و خانواده خود را تغذیه. و در حالی که نگرانی در مورد coronavirus خود را هنوز هم معتبر و مهم آن را سخت به تصور کنید که نگرانی outweighing غذا و مسکن و ناامنی است.

متاسفانه به نظر می رسد دموکرات ها بیشتر متمرکز بر پرتاب سنگ در مغلوب ساختن پیشی جستن از ترویج راه حل های واقعی که با کمک آمریکایی ها به کار می کنند. دموکرات ها در کنگره شده اند صرف وقت خود را در, d. C. عبور پیام از صورت حساب است که می تواند به طور موثر کمک به ایجاد بسیار مورد نیاز شغل اما آنها در حال عبور از این لوایح که دانستن آنها هیچ شانسی در سنا و بنابراین نمی خواهد تبدیل به قانون و ارائه کمک به خانواده های آمریکایی است. و دیگر برجسته دموکرات در سطح ایالتی و محلی را ساخته اند تصمیم گیری قرار داده است که اقتصاد خود را در خطر است.

در ایالت واشنگتن به عنوان مثال این که اخیرا گزارش داد که دولت با آن مواجه است پیش بینی $8.8 میلیارد کسر بودجه از طریق 2023. رژیم صهیونیستی. جی Inslee سابق دموکرات نامزد ریاست جمهوری و دولت دموکرات ها در حال حاضر به دنبال به پوشش هزینه های اضافی مالیات خواهد شد که بار کسب و کار در همان زمان اشتباه از بسیاری از آنها هنوز در تلاش برای بهبود یافتن از این بیماری همه گیر ناشی از خاموش کردن. مزاحمت برای کار سازندگان در زمانی که آنها به سختی در می تواند کسب و کار به بستن درهای خود را برای اضافه کردن به در حال حاضر فلج بحران بیکاری.

در لس آنجلس تحت رهبری شهردار اریک Garcetti (در تصویر) که در اوایل این سال در نظر گرفته شد مدعی دموکراتیک ریاست جمهوری, نامزدی, 20.3 درصد از Angelenos بیکار هستند بر روی پاشنه از خاموش کردن با توجه به این ویروس است. این به این معنی یک شهر بالاتر نرخ بیکاری از کالیفرنیا (در 15.5 درصد) و بقیه از کشور است. در حالی که این آمار اقتصادی که در لس آنجلس گرفته شده است قابل فهم آنچه که به حق مورد سوال است این واقعیت است که زمان از دست دادن شغل و ویرانی اقتصادی در L. A. شده اند به همان اندازه احساس با تاثیر منفی بودن بشدت رنج می برد در مناطق “غلظت های بالاتر از آمریکایی های آفریقایی تبار و خانواده های لاتین, مهاجران کم درآمد مستاجرها و تک والد خانواده” با توجه به شهر و کنترل.

در حالی که دموکرات ها در حال به نگرانی در مورد ویروس ها و قرار دادن در جای مناسب احتیاطی این اقدامات باید به طور نامتناسبی تحت تاثیر منفی قرار در حال حاضر محروم جوامع است. متاسفانه به نظر میرسد این تاثیر شهردار Garcetti سیاست های.

اگر دموکرات ها می خواهند به نفع خود در ماه نوامبر ما باید به حمایت از سیاست های است که کمک خواهد کرد که همه آمریکایی ها برای بازگشت به کار و نمایش یک رکورد از موفقیت در میز آشپزخانه مورد مسائل اقتصادی است.

حتی در میان این همه گیر و رکود اقتصادی ژوئن وال استریت ژورنال/NBC News نظرسنجی نشان داد که رای دهندگان هنوز هم ترجیح مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و اقتصاد در حالی که سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن به دست آورده پشتیبانی از تقریبا هر مسئله دیگر این نظر سنجی اندازه گیری شد. دموکرات ها خواهد بود عاقلانه به چشم پوشی از اهمیت اقتصاد از رفتن به 2020 انتخابات و برجسته دموکرات-از بایدن به رهبران محلی — نیاز به قرار دادن ایجاد شغل و بهبود اقتصادی در بالای دستور کار خود.

ساوانا Shoemake دموکراتیک فعال که در خدمت به عنوان یک جوان هماهنگ کننده کمپین برای بهداشت ، برنی ساندرز’ 2016 انتخابات ریاست جمهوری است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de