X

داستان جریان

مقالات اخیر

به عنوان جو بایدن صعود از سیاسی قبر, CNN, مجریان هیجان زده بودند آنها wriggled مانند توله سگ مورد به فرش و او را به نام “بچه باز گشت.”

بایدن را دیدنی گشت فوق العاده در روز سه شنبه. اما آنچه در مورد برنی ساندرز?

با 60 درصد از حزب دموکرات نمایندگان هنوز هم برای grabs با دموکراتیک رسانه ها پیچیده در قدم اهسته با بایدن, آنچه باید برنی انجام دهید ؟

اگر ساندرز واقعا می خواهد به مبارزه برای نامزدی حزب دموکرات و نه بیش از رول برای ایجاد به عنوان او در سال 2016 و سپس او هم باید تماس بایدن بچه باز گشت.

اما برنی باید آن را می گویند با صدای بلند در اوکراین:

Povernennya Dytyny.

با توجه به مترجم گوگل, به هر حال. من امیدوارم که درست است و این به آن معنا نیست “مرد وحشت زده که بوییدن و زنان مو بدون پرسیدن” و یا “دروغ گفتن سگ رو اسب سرباز.” اگر شما نمی توانید اعتماد, گوگل, چه, اخبار کسب و کار در آینده ،

جو پسر هانتر بایدن باید بدانید که چگونه به تلفظ Povernennya Dytyny. شکارچی بود که $50,000-یک-ماه no-show با اوکراین گاز شرکت Burisma هنگامی که پدر خود بود و دولت اوباما به نقطه در اوکراین اعمال نفوذ شلیک دادستان علیه ایالات متحده وام تضمین می کند. و شکارچی بزرگ به ثمر رساند در چین بیش از حد چرا که نام او بود بایدن.

اما شکارچی را بیش از حد مشغول به تدریس مکالمه اوکراین. او احتمالا قصابی در گاز اصطلاحات قبل از او به شهادت قبل از کمیته قضایی مجلس سنا. سناتور. Lindsey Graham, R.-S. C. کمیته رئیس می خواهد شکارچی به عنوان شاهد برای رسیدن به پایین از باتلاقی که کسب و کار در اوکراین.

اگر شما جرات ذکر شکارچی و اوکراین دموکراتیک استقرار جمهوری شروع frothing در دهان. بنابراین من نور یک شمع و دعا دانا Brazile نمی تواند به من بگویید به “برو به جهنم.” این لنت دانا. ای بابا مرد.

اگر برنی ساندرز می خواهد واقعا مبارزه و قرعه کشی یک کنتراست بین خود و بایدن او باید به آن کسب و کار در اوکراین. Yammering مورد بایدن و امنیت اجتماعی آن را قطع نمی.

جو بایدن یک باتلاق موجود و خانواده اش را به ثمر رساند تا کردن جو سیاسی اهرم فقط به عنوان اگر جو شد شهردار شیکاگو در روز. برنی است نه یک باتلاق موجود است. او یک ایدئولوگ های چپ و دموکراتیک استقرار او متنفر است.

این سیاست نیست. همه آنها در حال رفتن در همان جهت. این است که در مورد کنترل. اگر دموکراتیک تاسیس تا به حال انتخاب بین از دست دادن انتخابات و یا از دست دادن کنترل آنها می خواهم از دست دادن انتخابات. بدون کنترل از حزب آنها هیچ اهرم خود را می پردازد. خواه تأسیس شد و در همان سال 2016. آنها را به جای از دست داد کاخ سفید از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اجرا كنند. اما مغلوب ساختن پیشی جستن با عجله آنها را و مبارزه در گل و خون و آبجو گاز گرفتن گوش کردن و دادن نه سه ماهه.

ساندرز نمی مبارزه با هیلاری کلینتون به عنوان اگر آن را یک نبرد به مرگ. او اجازه دهید او را خاموش قلاب در رسوایی که در مورد نا امن ایمیل.

با دموکراتیک استقرار و کمربندی رسانه ها در قدم اهسته در برابر او برنی هم باید مبارزه در گل و لای و نیش کردن یک گوش. سیلی نمی خواهد آن را انجام دهد. هیچ کس تا کنون برنده مبارزه با سیاست سیلی.

که نبود کمی با کف دست زدن که سناتور. الیزابت وارن با استفاده میلیاردر مایک بلومبرگ دموکراتیک بحث. او پاره پاره بلومبرگ ستون فقرات برگزار شد و آن را در بالاترین نقطهء کشتی مانند او یک نماد از مورتال کمبت. این کمک بایدن.

بلومبرگ صرف نیم میلیارد دلار برای برنده شدن در ساموآ آمریکا در روز سه شنبه قبل از ترک و حمایت بایدن. سناتور. ctq و شهردار پیت کاهش یافته است قبل از جمعه و تایید بایدن. و وارن? او آمد و در سوم در خانه اش در ایالت ماساچوست و در زمان ساندرز’ رای.

برنی چیز دیگری به یاد بگیرند که علاوه بر تسلط سیاسی کلیشه در اوکراین. آن را 25 متمم. ساندرز بهتر رسیدن به آن را سریع قبل از بایدن و دموکراتیک استقرار آن تبدیل از قانون اساسی است.

25 متمم — فراهم می کند که برای حذف یک رئیس جمهور اگر ناتوان بود — بنفش اسب شاخدار در تب آرزوی استقرار جمهوری خواه هرگز Trumpers و از دموکرات ها به یاد داشته باشید? آن را فقط چند سال پیش. ایده این بود که تهمت نبود ذهنی قادر به این کار است.

آن را مورد بحث به عنوان یک دیوانه تب رویا. بسیاری از کابل نوع خبر (و چاپ انواع) مورد بحث و بررسی آن از نظر منطقی. OK پس بنابراین آنچه در مورد بایدن?

آیا شما شده است به تماشای او به تازگی ؟ بایدن شروع به جمع آوری شتاب فقط به عنوان رسانه ای متوقف شد با تمرکز بر روی او به ما ساندرز’ دفاع از فیدل کاسترو به جای. که داستان آنها می خواست بگوید. اما بایدن از دست دادن آن است.

تیم بایدن باید امید به شما توجه نمی کند چرا که خود مرد است در برابر چشمان ما محو. فکر می کنم بایدن فقط چند سال پیش در بحث او سریع و اهریمنی. اما بایدن نیست که راه در حال حاضر او است ؟ دموکراتیک کارفرمایان باید بدانند که این کار آنها را ببینید بایدن نازک شدن. جو است که فقط کمی بیش از حد کره و گسترش بیش از حد نان. اما آنها اهمیتی نمی دهند.

اگر او برنده خود را برای انتخاب معاون رئیس جمهور می تواند در حال اجرا این کشور در بهار آینده. و سپس 25 متمم خواهد بود یک چیز واقعی نیست و برخی از مواد مخدر ناشی از سیاسی ، اگر او پدر من, من می خواهم او را به دور از همه این را به او ماهیگیری او را در هر نقطه اما در انتخابات ریاست جمهوری است.

“ما این حقایق را به خود آشکار” بایدن گفت: در طول یک کمپین توقف در تگزاس چند روز پیش. “تمام مردان و زنان ایجاد شده توسط — شما می دانید, شما می دانید چیزی.”

چیزی که در جو. که چیزی است که به شکل امریکا و معاملات با چگونه ما در حال وقف توسط خالق ما با برخی unalienable حقوق و در این میان زندگی, آزادی و تعقیب خوشبختی. شما می دانید که جو چیزی.

(c) 2020 تریبون content AGENCY, LLC.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im