“آنها خواسته ایم و آنها را برای بهبود امکانات خود و آنها داشته و در حال حاضر آنها به نوبه خود در اطراف و بگو آره, ما می توانیم بدون شما'” Capito گفت.

کنگره نارضایتی لیگ اصلی بیس بال فراتر از برنامه ریزی جزئی لیگ انقباض و حداقل یک نماینده مجلس خواستار جلسات به بررسی بیس ثبت نام-سرقت رسوایی محور در هوستون آستروس که منجر به اخراج از این تیم مدیر کل و مدیر مدیر Boston Red Sox, که در خدمت به عنوان Astros ” نیمکت مربی در سال 2017 و کارلوس Beltran بود که انتظار می رود برای تبدیل شدن به مدیر متس نیویورک شد و یک بازیکن در سال 2017 Astros تیم.

تشکر. بابی راش به نام برای نظارت کنگره جلسات در بیس بال در پاسخ به رسوایی درخواست Rep. فرانک Pallone جونیور رئیس انرژی و تجارت کمیته و مظنونان حمله به دانشگاه institutvanier و Jan Schakowsky که به ترتیب صندلی های فرعی نظارت و تحقیقات و حمایت از مصرف کننده و تجارت این موضوع است.

راش یک دموکرات از ایلینوی آن را به نام یک “اخلاقی ضروری” برای کنگره به منظور بررسی و گفت: این تحقیقات باید پروب چگونه گسترده تقلب شد و اگر مجازات از MLB و فرد تیم بود به اندازه کافی شدید.

“روشن است که لیگ اصلی بیس بال است بصورتی پایدار و محکم در میان یک بحران اخلاقی. در هر ورزشی آناتما به خصوص در ورزش های حرفه ای. بسیاری از کودکان و بزرگسالان که برای ماده, نگاه کردن به ورزشکاران حرفه ای به عنوان یک عهد به رویای آمریکایی و آنچه ممکن است از طریق کار سخت و عزم و اراده. این آخرین شکست مفتضحانه است که چیزی کمتر از یک فروشي به آن آرمان” با عجله نوشتم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im