تفسیر

X

داستان جریان

مقالات اخیر

بسیاری از دموکرات ها در حال حاضر قابل درک تثبیت شده بر روی قوی نمایش آن از شهردار سابق پیت Buttigieg و بهداشت ، برنی ساندرز و یا در عملکرد ناامید کننده سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن و سناتور. الیزابت وارن. اما مهم ترین جدید پویا در مسابقه می آید از مایکل بلومبرگ یک نامزد که حتی در رای و یا مراحل در آیووا و نیوهمشایر.

فوق العاده به انتقاد حساس است که ورود خود را به مسابقه و بیش از 300 میلیون دلار در هزینه (تا کنون) ممکن است متلاشی شدن این میانه دموکراتیک رای و منجر به یک ساندرز نامزد یا میانجیگری کنوانسیون بلومبرگ ساخته خیره کننده وعده ماه گذشته که او را به صرف $1 میلیارد دلار در این انتخابات در برابر تهمت مهم نیست که حزب دموکرات نامزد به پایان می رسد تا.

این انبوه تصمیم مهم اگر در واقعیت انجام می دهد احتمالی دموکرات نامزد بسیار بهتر شانس خود را برای رقابت در برابر تهمت را به خوبی تامین می شود کمپین رسانه های اجتماعی و همچنین کمک به نامزدهای دموکرات تمام راه را به پایین انتخابات.

در عین حال در عمل بلومبرگ خود ادامه نامزدی با توجه به RealClearPolitics متوسط از نظر سنجی های ملیاست بیشتر تقسیم شلوغ متوسط رای — ساخته شده از بایدن Buttigieg Amy Klobuchar و بلومبرگ — در حالی که ساندرز همچنان به تحکیم به طور ناگهانی کمتر شلوغ چپ با تنها بد محو وارن رقابت برای که بال اولیه رای دهندگان.

بلومبرگ حتی پس از بزرگترین مبارزات انتخاباتی آگهی خرید اولیه در تاریخ رای گیری در کمتر از 15% در سراسر کشور هنوز پشت بایدن و به نظر می رسد به سادگی صدمه زدن به بایدن Buttigieg و Klobuchar اما نه Sanders.

در حال حاضر prognosticators در megyn kelly باید ساندرز به عنوان شانس-در مورد علاقه با یکی از سه شانس برای برنده شدن نامزدی.

اما شانس که هیچ نامزد سود اکثریت نمایندگان قبل از کنوانسیون که من اولین هشدار در مورد تقریبا یک سال پیش در حال حاضر بالاتر از همیشه با megyn kelly گفت: وجود 33 درصد شانس از هیچ نامزد داشتن اکثریت قبل از میلواکی.

در عین حال این احتمال وجود دارد صرفا کمک ساندرز پس در حزب دموکرات با وسواس کثرت مبتنی بر انصاف و از آن خواهد شد بسیار دشوار است برای انکار نامزد با بیشترین نمایندگان نامزدی به عنوان اتفاق افتاده در دوره قبلی به معنی کسی است که بیشترین تعداد از نمایندگان خواهد بود تقریبا تضمین نامزدی. در این معنا واژه “میانجیگری کنوانسیون” بسیاری شده اند با استفاده از به طور کامل گمراه کننده-آن سخت است تصور کنید هر سناریو و یا پشت درهای بسته معاملات است که می گویند انکار ساندرز نامزدی بدون از هم میپاشد حزب دموکرات چپ و متوسط بال و تضمین تهمت انتخابات.

انتظار هر جریان اصلی نامزد به ترک قبل از سوپر جمعه, آوریل 3 غیر واقعی است — اگر چه تام Steyer Tulsi Gabbard و دیگران که صفر فرصت باید تحت فشار برای انجام این کار در حال حاضر.

اما بلافاصله پس از سوپر سه شنبه رهبران حزب باید اعمال فشار به طوری که نامزد میانه رو با اکثر نمایندگان این است که تنها کسی که باقی می ماند در این مسابقه است. این به این معنی است که حداقل دو نفر و بیشتر احتمال دارد سه مرکز چهار-بایدن Buttigieg بلومبرگ و Klobuchar — که بدترین نمایندگان باید دریافت کنید. هدف باید یک نامزد میانه رو در برابر ساندرز به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.

امروز بلومبرگ شانس در نامزدی حدود 1 به 30 با توجه به megyn kelly, اما همان استاندارد باید درخواست بایدن (در حال حاضر 1 در 6 شانس) Buttigieg (1 در 20) و Klobuchar که فاقد یک ملت کمپین زیرساخت ها و حتی شانس کمتر (اگر چه او ممکن است برای ماهیگیری VP).

وسوسه انگیز حساب دیفرانسیل و انتگرال برای این نامزد در رقابت باقی بماند تا زمانی که ممکن است به منظور بازی powerbroker در شکسته کنوانسیون در میلواکی است. این باید در تمام هزینه های اجتناب آن را به عنوان به احتمال زیاد به بازی به دست Sanders.

به تازگی حتی پیشرو مترقی متفکر Ezra Klein توضیح داد که خطر از سمت چپ نامزد مانند ساندرز برای دموکرات ها در مقاله خود در نیویورک تایمز: “چرا دموکرات ها هنوز به درخواست تجدید نظر به مرکز اما جمهوری خواهان نیست”.

هنوز بلومبرگ است و Buttigieg ضعف با رای دهندگان همچنان به عنوان یک مشکل عمده برای هر دو کمپین و به نظر می رسد بایدن آخرین امید او به عنوان ساخته شده است که خیلی پرهیاهو و روشن در کارولینای جنوبی” ، آیات جدید در مورد بلومبرگ اظهارات در سال 2015 در مورد توقف-و-frisk سیاست ممکن است بیشتر پیچیده خود شورشیان تلاش است.

هنوز هم با توجه بایدن را از سقوط ناگهانی و مشکلات مختلف با Buttigieg و Klobuchar مبارزات بلومبرگ بی سابقه هزینه های ممکن است و در عین حال او را ترک کند و زمینه یک در یک در برابر ساندرز در یک مسابقه از میلیاردر متوسط در برابر ضد plutocratic سوسیالیستی است.

شاید نزدیک به عنوان جالب خواهد بود صداقت از بلومبرگ تعهد به کمک به هر دموکراتیک نامزد خواهد شد که به شدت مورد آزمایش قرار اگر ساندرز است که نامزد-نشان دادن وجود دارد ممکن است محدودیت حتی شهردار مایک largess در تمایل خود را به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن. در این رویداد ممکن است که بلومبرگ خواهد با استفاده از مقدار زیادی از پول خود را برای محافظت از پایین-رای نامزدها.

آن را دوست دارم یا نه تحت هر سناریو بلومبرگ است میلیاردها دلار به او یک نقش منحصر به فرد در نامزدی حزب دموکرات و انتخابات عمومی به عنوان به خوبی. بیایید امیدوار باشیم که او با استفاده از آنها را عاقلانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im