گرنجر شده است در دفاع بیش از پلنگ جزیره و طیف وسیعی از مسائل تا حد زیادی به دلیل مقدار از خارج صرف در مسابقه. این باشگاه برای رشد و متفقین PAC باید صرف بیش از $2.1 میلیون در برابر او. هزینه های درخواست دیگر خارج از گروه از جمله کنگره رهبری صندوق و برنده شدن برای زنان, برای پرش به مسابقه در گرنجر از طرف صرف یک ترکیب 1.3 میلیون.

گرنجر دارای مزیت های مالی خودش در فینال کشش اولیه پس از پله تا جمع آوری کمک مالی. مبارزات انتخاباتی خود را به حال $705,000 در دست از Feb. 12 با توجه به پیش دبستانی آشکار است. پوتنام که قرض داده مبارزات انتخاباتی خود 300.000 دلار بود $167,000 چپ در مبارزات انتخاباتی خود حساب.

“من هرگز در یک مسابقه مثل این یکی” گرنجر گفت: هواداران در روز جمعه ملاقات و خوش آمد می گوید. به ظاهر با اشاره به هجوم تبلیغات منفی او افزود: “باور نمی کنم که مسائل است.”

یک آگهی ویژه یک سال 2007 تصویری از گرنجر خواستار خودش یک “طرفدار انتخاب جمهوری خواه است.” او پس از بدست پشتوانه ملی ضد سقط گروه از جمله Susan B. Anthony لیست ملی و حق زندگی است. تگزاس درست به زندگی است تایید Putnam.

ویرجینیا Petrey و 70 و گفت: او رسیده به گرنجر را پس از دیدن سقط آگهی و دریافت یک نامه شرح گرنجر مواضع در مورد این مسئله. Petrey و همسرش, Clint هستند حمایت گرنجر و آنها را مطمئن ساخته شده به یکی از حیاط علائم در پنجشنبه فروم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im