بسیاری از تقلب های گسترده متهم در N. J. پست الکترونیکی-در انتخابات

X

داستان جریان

مقالات اخیر

پس اتهامات گسترده تقلب و ارعاب رای دهندگان و رای سرقت در مارس 12 انتخابات شهرداری ها در پاترسون, N. J., دولت دادستان کل Gurbir S. Grewal (تصویر) پنج شنبه اعلام کرد او در حال شارژ است چهار مرد با تقلب انتخابات – از جمله معاون رئيس جمهور از شورای شهر و نامزد که بدن.

با نژادها هنوز مردد کنترل از شورای آویزان در تعادل می باشد. پترسون نیوجرسی جدید سوم بزرگترین شهر و انتخابات تصمیم خواهد گرفت که سرنوشت یک بودجه شهرداری بیش از 300 میلیون دلار در علاوه بر این به صدها میلیون نفر بیشتر در آموزش و پرورش هزینه و کمک های دولت است.

در شورای شهر, انتخابات, 16,747 رای-با-ایمیل رای دریافت کرده بودند اما تنها 13,557 آرا شمارش شد. بیش از 3,190 رای 19 درصد از کل آراء ریخته بودند رد صلاحیت شده توسط هیئت مدیره از انتخابات است. با توجه به همه گیر پاترسون انتخابات انجام شد و از طریق رای گیری توسط ایمیل. سازمان های جامعه مانند شهر NAACP فصل در تماس هستند برای کل انتخابات باطل.

پست الکترونیکی-در برگه های رای بوده است اذعان کرد با رای کارشناسان به بیشتر مستعد ابتلا به تقلب و بی نظمی از شخص رای گیری. این نگرانی از رئیس جمهور تهمت و دیگر جمهوری خواهان در مورد یکپارچگی ملی انتخابات در ماه نوامبر که انتظار می رود عبارتند از یک افزایش چشمگیر در پست الکترونیکی-در برگه های رای. اگر پاترسون است که هر راهنمای آن را باید به نگرانی دموکرات ها نیز هست.

بیش از 800 رای در پاترسون بودند باطل برای ظاهر شدن در صندوق های پستی نادرست همراه با هم – از جمله یک صندوق پستی که در آن صدها نفر از رای در یک بسته. بسته نرم افزاری تبدیل شد به اجرای قانون به منظور بررسی پتانسیل فعالیت های جنایی مربوط به مجموعه ای از برگه های رای.

هیئت انتخابات رد صلاحیت یکی دیگر از 2,300 برگه های رای پس از انعقاد است که امضا در آنها نیست مطابقت امضا در رای دهندگان سوابق.

گزارش NBC بیشتر کشف شهروندان پاترسون که ذکر شده به عنوان داشتن رای دادند اما گفت که این خبر از خروجی آنها هرگز دریافت رای گیری و رای ندادند. یکی رامونا خاویر پس از نشان داده شده است لیست افرادی که در بلوک که گفته رای دادند گفت: خروجی او می دانست که از هشت اعضای خانواده و همسایگان خود بودند که به اشتباه ذکر شده است. “ما با دریافت رای-با-ایمیل آراء و در نتیجه ما رای نمی,” او گفت:. “این فساد است. این تقلب است.”

وجود دارد گزارش های متعدد است که تعداد زیادی از پست الکترونیکی-در برگه های رای باقی مانده بودند در لابی طبقه از ساختمان و تحویل به ساکنان فردی پستی, بیشتر, ریخته گری, شک و تردید در صداقت از انتخابات.

دو تا از نتایج انتخابات در پاترسون به خصوص نزدیک است. در ابتدا رقیب شاهین Khalique شکست خورده وقت محمد Akhtaruzzaman توسط 1,729 فتح کند گرفته شد رای به 1,721. پس از دوم بازشماری آرا در 19 ژوئن که مسابقه در حال حاضر گره خورده است 1,730-1,730. در آن مسابقه یک ویدیو ارسال شده به Snapchat ظاهر شده که به نظر می رسد نشان می دهد مردی به نام ابو Razyen غیرقانونی دست زدن به پشته بزرگی از آراء او نشان می دهد در حال رای برای Khalique. Khalique برادر Shelim و Razyen متهم شده اند توسط دولت دادستان کل برای جرایم از جمله تقلب در مصاحبه پست الکترونیکی-در آرا دستکاری و غیر مجاز در اختیار داشتن برگه های رای.

وقت عضو شورای ویلیام McKoy از دست رفته توسط 240 رای به رقیب Alex Mendez پس از بازشماری در تاریخ 1 ژوئن. اما McKoy-مندز مسابقه به مراتب بیش از – در سومین بخش از شهر که در آن مسابقه تصمیم گرفته شد بیش از 24 درصد از تمام برگه های رای رد صلاحیت شده توسط هیئت مدیره از انتخابات است. مندز همچنین شارژ پنج شنبه با شش های مختلف جرائم مربوط به تقلب انتخابات. (مایکل جکسون, پاترسون را وقت 1st Ward, عضو شورای شهر شورای اسلامی و معاون رئیس جمهور شد چهارمین مرد به اتهام دیروز. جکسون چهره چهار فقره مربوط به تقلب انتخابات.)

در یک شکایت حقوقی از McKoy کمپین ادعا تقلب آشکار از طرف مندز مبارزات انتخاباتی. “حداقل یک فرد یایا لوئیس مندز, به اعتراف به کار محققان از طرف [نیوجرسی دادستان کل] دفتر به سرقت رفته برگه های رای از صندوق های پستی هر دو تکمیل شده و ناتمام در طرف و در جهت [Alex] مندز کمپین” با توجه به شکایت تهیه شده توسط McKoy وکیل اسکات ماهی قزل آلا.

وکیل برای مندز که آگهی در شمارش آرا نیست دعوا که نتایج انتخابات غیر قابل اعتماد هستند. “این انتخابات یک شم بدون در نظر گرفتن که در حال نهايي و این فرایند باید توسط دادگاه بررسی به آدرس کمبود در برنامه ریزی و اجرای انتخابات” گرگ Paster, وکیل است گفت: به نقل از در ماهی قزل آلا شکایت.

برای Paster مدعی است که botched انتخابات منجر به صدمه زدن به مشکلات مندز شانس برنده شدن است. در ژوئن 8, Paster با ارسال نامه ای درخواست مقامات فدرال به بررسی ارعاب رای دهندگان از طرف پاترسون شهردار آندره Sayegh و اجرای قانون محلی است.

مندز بخشی از یک جناح مخالف شهردار و امید برای به دست آوردن کنترل از شورای شهر و عقب راندن علیه شهردار در دستور کار است. متعاقب آن تحقیقات به رای گیری بی نظمی منجر به پاترسون افسران پلیس – از جمله کسانی که اختصاص داده شده به شهردار را از جزئیات با توجه به Paster – ضربه زدن بر روی درب و درخواست شهروندان در مورد رای خود را. اداره پلیس محلی می گوید پلیس بودند کمک دولت دادستان کل رسیدگی به انتخابات خدمت به عنوان مترجمان برای متفاوت اسپانیایی لهجه.

“هنگامی که شما شروع به داشتن پلیس شهر ضربه زدن بر روی درب, بررسی, رای گیری الگوهای شما در حال تاسیسات بدجور نزدیک به خط banana republic نوع تاکتیک” Paster گفت RealClearPolitics. “وجود دارد یک تهدید و ارعاب عامل – شما باید تعداد زیادی از مهاجران در پاترسون بسیاری از مردم که از مکان های که در آن اگر پلیس نشان می دهد تا در درب خود را در بسیاری از اوقات شما می دانید که هیچ کس تا کنون می بیند شما دوباره. و در حالی که ما ادعا محلی پلیس هستند و هر چیزی شبیه به آن این است که در آن تعداد زیادی از این افراد آمده اند و از آنها ترس از پلیس است.”

ماهی قزل آلا اذعان پاترسون اخیر انتخابات است “دیوانه” اما امتیاز به جنبه منحصر به فرد از زندگی در شهر که پست الکترونیکی-در رای گیری تقلب بیشتر احتمال دارد – آن را یکی از پرجمعیت ترین شهرها در آمریکا با تعداد زیادی از ساکنان زندگی در ساختمان های بلند که جمعی صندوق های پستی هستند که هدف نخست برای انتخابات سرقت.

اما همانطور که اشاره شد در ماهی قزل آلا حقوقی شکایت پاترسون بود فقط یکی از 31 شهرداری در نیوجرسی برگزار شد که رای-با-پست الکترونیکی انتخابات در مارس 12. متوسط رد صلاحیت رای دادن برای پست الکترونیکی-در برگه های رای در همه 31 انتخابات در سراسر کشور شد و هشدار دهنده 9.6 درصد. (رای گیری رد رای قطره به 8.1% اگر پاترسون را از نتایج جستجو حذف می شوند.)

نیوجرسی انتخابات شهرداری ها نیست به طور گسترده قابل مقایسه با سراسر کشور انتخابات به دلایل مختلف اما انتخابات ریاست جمهوری 2016 منجر به رای مردمی مجموع با تفاضل بیش از 2 ٪ کمتر از 80,000 رای در یک تعداد انگشت شماری از نوسان متحده تعیین کالج انتخاباتی ویکتور. رای گیری بی نظمی با پست الکترونیکی-در برگه های رای می تواند بسیار کمتر از آنچه اتفاق افتاده است در نیوجرسی در ماه گذشته و هنوز هم تولید مقدار زیادی از عدم قطعیت در یک انتخابات ملی.

ماهی قزل آلا امیدوار است رای-توسط-mail مشکلات حل خواهد شد در ماه های قبل از انتخابات ماه نوامبر. “در نیوجرسی مردم متوجه است که این است برای رفتن به یک پست الکترونیکی-در انتخابات تنها یک ماه قبل در حالی که بدیهی است که در ماه نوامبر است که هنوز هم یک راه دور است و زمان بیشتری را برای آموزش به رای دهندگان در مورد نحوه پر کردن این برگه و چگونه آنها را به بازگشت,” او گفت: RCP. اما او تصدیق میکند که آن را “هنوز هم یک نقطه نمایشگاه” در نگاه به نیوجرسی انتخابات ماه گذشته و ببینید دلیلی برای نگرانی در مورد انتخابات ملی.

ریک Hasen استاد حقوق و علوم سیاسی در دانشگاه کالیفرنیا در ایروین اذعان کرد در قانون انتخابات وبلاگ ماه گذشته است که وجود دارد “واقعی غایب رای گیری تقلب و رسوایی که در پترسون نیوجرسی و آن را در حال رفتن به یک مقدار زیادی از توجه ملی.” Hasen استدلال می کند که آن را دلیلی برای نگرانی اما با اشاره به وجود تنها 491 تعقیب مربوط به رای غایب در سراسر کشور بین سال های 2000 و 2012.

“افزایش رای توسط ایمیل باید منجر به افزایش هوشیاری در برابر این نوع از فعالیت” نوشت: ممکن است 20. “اما فشار به گسترش رای های پست الکترونیکی است که ارزش آن با توجه به فواید سلامتی زیادی از افزایش رای گیری از طریق پست در طول یک بیماری همه گیر کوچک خطر تقلب و احتمال تقلب گرفتار خواهد شد.”

با وجود Hasen را خوش مشرب نگرش مشکلات در پاترسون دریافت کرده اند و بدون توجه ملی است. ماهی قزل آلا و Paster می گویند که آنها تا به حال استعلام از تنها دو ملی رسانه های خبری و تقریبا همه پوشش از مشکلات و تقلب ” در پاترسون شده اند محدود به اخبار محلی رسانه ها.

در همان زمان ده ها تن از پرونده های حقوقی واصل شده است, در سراسر کشور, رقابت دولت مورد نیاز مورد استفاده قرار گیرد به تایید پست الکترونیکی-در برگه های رای. “در میان اهداف اصلی هستند شاهد و امضای مورد نیاز برای رای غیابی — مانند امضای پاکت و یا گرفتن یک شاهد یا دفتر اسناد رسمی به ثبت نام در آن و یا اطمینان رای دهندگان را امضا خوانا” یادداشت های یک NPR گزارش در اوایل این ماه.

کسانی که در پرونده های حقوقی به دنبال گسترش رأی-با-ایمیل شامل یک آورده در نوادا در اوایل سال, است که با هدف به انجام دور با تایید امضا در پست الکترونیکی-در رای گیری در دسترس نباشد – حتی اگر رای گیری امضاها نه مطابق رای دهندگان ثبت شد دلیل پاترسون رد صلاحیت بیش از 2,300 برگه های رای.

رئیس جمهور همچنان به صورت صریح حریف از رای گیری از طریق پست. او توییتی در ژوئن 22, “تقلب 2020 انتخابات: میلیون ها نفر از پست الکترونیکی-در برگه های رای چاپ خواهد شد توسط کشورهای خارجی ، از آن خواهد شد رسوایی از زمان ما!” این و دیگر تهمت و ادعا می کند در مورد رای-توسط-mail مشکلات اغلب رقابت با مطبوعات است.

“ما به معنای واقعی کلمه بوده است انتظار مغلوب ساختن پیشی جستن به صدای جیر جیر در مورد این دو هفته گذشته می گوید:” ماهی قزل آلا. “در McCoy در کمپین وجود داشته است ادامه جوک ها در مورد چه مدت آن را برای مغلوب ساختن پیشی جستن به پیدا کردن در مورد پاترسون و شروع به tweeting.”

علامت همینگوی نویسنده در اسکندریه ، شما می توانید او را دنبال کنید در توییتر @heminator.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید