X

داستان جریان

مقالات اخیر

در ساعت و روز پس از گرگوری Timm گزارش شخم زده وسیله نقلیه خود را به یک چادر از حزب جمهوری خواه داوطلبان ثبت نام رای دهندگان در Kernan ایجاد مرکز خرید پارکینگ در جکسون ویل فلوریدا ملی پوشش این رویداد شده است نگران کننده وجود ندارد.

اخبار محلی کانال WJXT گزارش روز بعد از دستگیری گزارش که نشان داد Timm گفتن کلانتر دفتر خود را “مخالفت از مغلوب ساختن پیشی جستن” بود و عامل ایجاد انگیزه برای حمله است. او نشان داد که در دفتر خود ثبت تصویری از او رانندگی مستقیم به داوطلبان ابراز نا امیدی که تصویری برش قبل از “خوب،” حتی پس از آن, به عنوان من نوشتن این, بهترین, نیویورک تایمز می تواند جمع اوری شد, سیم پوشش.

هیچ تیمی از خبرنگاران فرستاده شد به کشف خود را تیره و انگیزه های تربیت و یا گرایش سیاسی. هیچ پروفایل های روانی شده اند نوشته شده و نه هر گونه کارشناسان وزن در چگونه این تهدید رو به رشد است. اینها همه ابزارهایی است که می شده اند مورد استفاده توسط ارتش از خبرنگاران اگر Timm شده بود یک مغلوب ساختن پیشی جستن حامی شخم به حزب دموکرات داوطلبان ثبت نام رای دهندگان.

مشکل این نیست که Timm حمله نظامی به ایران نبود پوشش داده شده توسط بسیاری از رسانه ها. این است که آن را پوشش داده شده با همان اشتهای سيری سازمان های خبری باید هر زمان که کسی که حتی محیطی در ارتباط با حق ندارد چیزی به حزب دموکرات.

این نیست whataboutism; این است که رئالیسم. آن را به قلب چرا مردم به خصوص محافظه کاران بر این باورند که رسانه ها نه تنها لیبرال تعصب بلکه هر دو را پوشش نمی دهد داستان است که نشان می دهد که محافظه کاران در حال حمله و یا دفن آنها.

Jeryl Bier یک نویسنده مستقل که اعزام می توان در وال استریت ژورنال و ملی بررسی می گوید: هیچ روزنامه نگار می تواند رویکرد این اخبار کاملا بی طرفانه. “اما من برای پیدا کردن که بسیاری از خبرنگاران و روزنامه نگاران که در حال حاضر خود را به عنوان حزبی یا nonideological یا به نظر می رسد فکر می کنم که آنها هستند و یا آنها که غلبه بر آن را در گزارش خود فقط واقعا نمی تواند به نظر می رسد به آن را انجام دهد” او گفت:.

در عجیب و غریب در مورد ضعیف پوشش حمله به جمهوری خواه داوطلبان Bier می گوید داستان های انتخاب است که به وضوح یک مشکل و آن چیزی است که از او گرفته به رسانه های اجتماعی برای تقویت بارها و بارها.

Bier نیز زده طنز که در همان زمان او اشاره در توییتر که نیویورک تایمز به معنای واقعی کلمه بود نادیده گرفتن حمله های ملی خود ویرایشگر مارک Lacey توییتی وجود دارد “فضل افسانه شغل جدید در @NYTNational کارکنان همه با هدف تعمیق پوشش ما از کشور است. همه آنها خواهد شد در خارج از نیویورک و دی سی است.”

“من فکر کردم آن را بسیار جالب و گفتن” Bier, گفت:, و اضافه کرد که ممکن است یک نشانه مطمئن روزنامه از درک آن و بعد فورا رفت واز وسط کشور برای یک زمان بسیار طولانی است.

این یک چیز به یک خبرنگار چتر نجات برای پوشش یک رویداد. آن دیگری به او احساسی تعبیه شده و wedded به جامعه او پوشش است.

یکی از لایه های بسیاری از داستان های بی حد و حصر در مورد این حمله شد که Timm قصد بود به احتمال زیاد به معنای ترس را در مردم مایل به انجام هر کاری است که ارتباط آنها را با رئیس جمهور در مکان های عمومی از جمله کمک به او را انتخاب خواهد.

ایالت فلوریدا, ریک اسکات در مصاحبه ای گفت که واکنش شده بود مخالف در Duval County حزب جمهوری خواه ستاد که در آن داوطلبان که مورد حمله قرار گرفتند از آمد. “صندلی از Duval ایران, دین, سیاه گفت: نه تنها علاقه داوطلب راه برداشت تا پس از این حادثه یک دسته از دموکرات ها را به دفتر آمد تا شخصا به نفی آنچه اتفاق افتاده است,” او گفت:.

باید آن را به عنوان هیچ شوک به خصوص اگر شما در حال محافظه کار و یا مستقل است که وقتی که می آید به اعتماد به رسانه ها و مردم به شدت تقسیم شده است.

با توجه به جدید مرکز تحقیقات پیو مطالعه بیشتر دموکرات ها و دموکراتیک متمایل مستقل اعتماد به جای بی اعتمادی بیشتر از 30 رسانه در این مطالعه که شامل نیویورک تایمز. معکوس درست است میان جمهوری خواهان و مرکز-راست مستقل. در واقع فاصله قابل ملاحظه ای گسترده تر در شش سال گذشته برای آمریکا اعتماد در رسانه ها به داستان راست یا بدون تعصب و یا گزارش آن را در همه.

Bier می گوید خطر برای راست متمایل سازمان های خبری است overcompensating برای آنچه آنها را به عنوان جناح چپ تعصب. “این است که واقعا دشوار است به پیاده روی خط اما بیشتر در رسانه ها نیاز به تلاش برای تعادل” او می گوید.

یکی از شایع تر مشاهدات من شنیدن از مردم در مورد چگونگی حرفه من گزارش سیاست در این کشور مراکز در چه تهمت پوشش داده شده پس از او رئیس جمهور شد.

مکالمه به طور معمول می رود چیزی شبیه به این: “من مهم نیست که شما در مورد مداقه قرار دادن هر حرکت او باعث می شود و یا چه انگیزه خود هستند. که کار خود را است. من فقط می خواهم بدانم که چرا شما نمی جلد آخرین مرد با همان ذوق که همچنین کار خود را.”

این منصفانه است که می گویند که منطق نیز باید اعمال چگونه حوادث که بر جمهوری خواهان تحت پوشش هستند. وجود دارد که ارزش یک هفته از کابل های خبری مختلف در سراسر کشور تظاهرات و کسی که خواستار ملی گفتگو در حال حاضر به حال قربانیان این حمله شده است حمایت از هر کسی اما مغلوب ساختن پیشی جستن.

کپی رایت 2020 CREATORS.COM

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im