تفسیر

X

داستان جریان

مقالات اخیر

ما با تجربه بیش از یک سال از ریاست جمهوری اصلی مبارزات انتخاباتی به اوج خود رسید دوشنبه شب با آیووا قفقاز. نامزدها برگزار شد تعداد بی شماری از سالن های شهر فرستاده سیل ایمیل های جمع آوری کمک های مردمی و تولید ساعت ها و ساعت از فیلم ها. اما یک چیز وجود دارد که ما را دیده اند: واقعا بزرگ کمپین تصویری.

قدرتمند – و اغلب بحث برانگیز — سیاسی تبلیغات آب گرفتگی ملت امواج رادیو و تلویزیون پس از ورود تلویزیون. آنها طیف وسیعی از لیندون جانسون شوم 1964 “دیزی” نقطه به احساس خوب “صبح امروز در آمریکا” تبلیغات از رونالد ریگان انتخاب مجدد مبارزه است. شاید اولین اینترنت-عصر “ویروسی” نقطه بود و غیر رسمی باراک اوباما موزیک ویدیو “بله ما می توانیم.”

اخیرا برنی ساندرز گالوانیزه خود 2016 نامزدی قبل از آیووا قفقاز با جارو یک دقیقه ای “امریکا” آگهی. در سال 2018 کنگره نامزدهای امی McGrath, سفت برایس و محمدجواد Hegar شد در سراسر کشور شناخته شده – با ملی اهداکنندگان پایگاه – به لطف خود gangbuster اعلام ویدئوها.

در این سال انتخابات ریاست جمهوری ابتدایی فصل هیچ یک از مبارزات انتخاباتی آگهی تیم نوسانی برای نرده ها. مطمئن شده اند وجود دارد بسیاری از ویدئوها و یک تن از پول صرف شده در آنها, اما هیچ چیز شکسته است خلاق زمین هیچ چیز تبدیل به “کولر آبی” مکالمه هیچ چیز آشکارا نهفته مسیر مبارزه است.

این است که می گویند تمام سال 2020 تبلیغات بد و یا بی اثر است. جو بایدن دسامبر دیجیتال مونتاژ ویدئویی از رهبران جهان تمسخر رئیس جمهور تهمت متصلب تا 12 میلیون بازدید. پیت Buttigieg را “خورشید می آید تا” نقطه کپسوله سازی خود را الهام بخش آدرس در آیووا آزادی و عدالت جشن قبل از ماه نوامبر خود پرش به بالای چند Hawkeye دولت پای صندوقهای رای است. اندرو یانگ ترین نامتعارف مبارز در این زمینه بسیار ارتدوکس تلویزیون تبلیغ انتخاباتی — یکی از قوی یانگ نقاط ویژگی های همسر خود بحث در مورد مراقبت های بهداشتی خود را با نیازهای ویژه. ساندرز جامد بسته شدن آگهی با کلیپ نمایش قوام خود را بیش از چند دهه. بنابراین آیا الیزابت وارن با آگهی بازیگران دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رای دهندگان که روشن است احزاب پارلمانی برای او.

این تجدید نظر بیشتر canny از خلاق است. آن را در یک خیابان مدیسون نابغه به استنباط که ساخت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نگاه احمقانه خواهد اعتصاب وتر با دموکرات ها و یا پیدا کردن یک سابق مغلوب ساختن پیشی جستن رای دهندگان را افزایش دموکرات electability استدلال.

عدم نوپرست buzz به نظر می رسد به یک انتخاب استراتژیک به جای یک شکست از تخیل. ما نمی دیدن سر scratchers مانند زمانی که مایک شن سکوت پرتاب یک سنگ در آب یا عجیب پرمدعا نقاط مانند زمانی که جان هانتسمن خود را آغاز کرد در سال 2012 انتخابات ریاست جمهوری با تصویری از یک تنهاست مرد موتورسواری را از طریق بیابان. ما نمی دیدن عمدا انقباض غیر ارادی ماهیچه القا ویدئوها مانند بدنام “شیطان گوسفند” حمله آگهی از Carly Fiorina را در سال 2010 در کالیفرنیا در سنای کمپین یا هرمان قابیل ریاست جمهوری آگهی های سیگار کشیدن خود را رئیس ستاد.

آگهی سازندگان به نظر می رسد شناخت که هیپ ویروسی ویدئوها بدست نمی نامزدها انتخاب شود. ویدیو ستارگان 2018 — McGrath, برایس و Hegar — برنده مقدماتی اما نه خود انتخابات. “امریکا” را ندارد ساندرز دموکراتیک نامزد. تبلیغات خلاق است که سرگرم کننده به تماشای لزوما خوب در گرفتن نامزدها انتخاب شود. به عبارت دیگر, کلیک نمی آرا.

سیاسی را Natasha Korecki در زمان یک نگاه در عمق در رقابت آگهی های Buttigieg و الیزابت وارن. او نشان داد که Buttigieg بالا آگهی ساز لری Grisolano یک مدرسه اوباما در مبارزات انتخاباتی کهنه که هنوز هم معتقد است در قدرت سنتی تلویزیون. وارن تصویری maven جو Rospars, درگیری با Grisolano اوباما در مبارزات چرا که به اعتقاد او بیشتر به چشم می توان در اینترنت یافت می شود از روی مبل اتاق نشیمن در مقابل تلویزیون است.

Rospars همچنین معتقد است که بسیاری از حرفه ای مشاوران سیاسی فشار تلویزیون به دلیل تبلیغات تلویزیون تبلیغات گران و مشاوران پرداخت یک درصد از هزینه. که برای جلوگیری از تضاد منافع و صرفه جویی در پول Rospars نگه داشته است وارن عملیات تبلیغاتی در داخل مبارزات انتخاباتی. در حالی که Rospars تا به حال در ابتدا اجرا تا حد زیادی مبتنی بر آنلاین, مبارزات انتخاباتی در ماه گذشته وارن است outspent Buttigieg در تلویزیون.

در حالی که کسانی که در مبارزات بودند quibbling بیش از بهترین رسانه برای استفاده از هر دو پشت افتاد برنی ساندرز و جو بایدن در پای صندوقهای رای است. دو جبهه-دونده ترین مختصر رزین در تبلیغات خود را. ساندرز ارائه خود را به عنوان ترین ایدئولوژیک و سازگار ترین electable چرا که او الهام بخش جوان رای دهندگان; بایدن ارائه می دهد خود را به عنوان یک مرهم برای مغلوب ساختن پیشی جستن بی ثباتی و تفرقه سیاست و electable نامزد بر اساس نوسان دولت رای گیری.

شاید پیام مهم تر از متوسط. علاوه بر این تلاش بیش از حد سخت به مرزی می تواند مبهم یک نامزد پیام. پس از چند سال بازی در digital sandbox, سیاسی, آگهی سازندگان در حال رشد هستند.

لایحه Scher یک ویرایشگر کمک به Politico Magazine, co-میزبان Bloggingheads.tv نشان می دهد “DMZ” و میزبان پادکست “کتاب های جدید در سیاست است.” او را می توان در رسید contact@liberaloasis.com یا او را دنبال کنید در توییتر @BillScher.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im