چرا دموکرات ها متوقف نخواهد شد برنی

X

داستان جریان

مقالات اخیر

بدون شک وجود دارد که بهداشت ، برنی ساندرز من-Vt., در حال حاضر پیشرو دموکرات نامزد ریاست جمهوری. که دلیل است که ایده های خود را در حال شدت محبوب — اکثریت آمریکایی ها تایید سرمایه داری در حالی که کمتر از 1 در 5 مانند سوسیالیسم; چند آمریکایی ها در هیئت مدیره با کل ملی از مراقبت های بهداشتی حتی اگر مانند بسیاری از ایده جهانی بهداشت; اکثر آمریکایی ها را تایید نمی کند از ساندرز’ ضد آمریکایی ایدئولوژی با توجه به سیاست خارجی است.

اما هیچ کس در حزب دموکرات می تواند به توقف برنی.

یک دلیل وجود دارد برای این: حزب دموکرات از تغذیه کردن انرژی از ساندرز ” ایدئولوژی امیدوار است که در نهایت رای دهندگان را به حواس خود می آیند. نامزدهای تکرار شده ساندرز’ نقاط صحبت کردن. سناتور. الیزابت وارن به تصویب رسید و سپس رها مدیکر برای همه و سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن آینه ساندرز’ Howard Zinn دیدگاه تاریخی. کسانی که اقدام به سیفون کردن ساندرز’ پایه و تقریبی خود اصالت شکست خورده اند به طور چشمگیری.

به جای ساندرز در ادامه به طنین انداز با پایه. پس از همه, اگر شما در حال رفتن به رفتن با یک ضد قانون اساسی و ضد بازار آزاد تقاطع مبتنی بر چشم انداز, چرا آب آن را با خلوص? ساندرز بالند در مورد این واقعیت است که ایدئولوژی هرگز تغییر. او درست است. در سال 1976 او پیشنهاد کرد که او مورد علاقه “به مالکیت عمومی نرم افزار بانک ها و صنایع بزرگ.” او صدا کردن برای چند دهه بر افتخارات کمونیست کوبا و اتحاد جماهیر شوروی; او basked در شادی نان خطوط و گفت: “در کشورهای دیگر مردم نمی خط برای مواد غذایی است. ثروتمند و فقیر به مرگ از گرسنگی مردن.” ساندرز trots از کمپین عملیاتی که آشکارا ادعا می کنند که ایالات متحده آمریکا است که ریشه در نسل کشی و نژادپرستی و که آمریکا باید سیستم اساسا تعمیرشده.

این رادیکال ، اما رادیکال باید شور و شوق. و سیاستمداران حزب دموکرات تمایلی به سبزها که شور-و نه زمانی که آنها بر این باورند که آنها می توانید آن را ضبط و به نوبه خود آن را در برابر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. این آینه تصویر از حزب جمهوری خواه مشکل با مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016: تهمت زد بر روی پلت فرم از هجوم جنگ عراق و آمریکا سازمان های اطلاعاتی انفجار رایگان تجارت متعهد به جلوگیری از حق برنامه اصلاحات و کوبیدن درب در مهاجرت. به جای مبارزه با این عناصر و جمهوریخواهان تصمیم به ته مبارزات انتخاباتی خود را با کسانی که نگرش و پس از آن فرض تهمت را به سقوط تحت وزن خود شخصیت معایب. که هرگز اتفاق افتاده است.

دموکرات ها به نظر می رسد انتظار برای فروپاشی دیگر است که به سادگی نمی آیند. ساندرز هیچ جا نمی رود. خود را در طبقه بالا است و سقف پایین باقی می ماند — درست مثل مغلوب ساختن پیشی جستن. Electability مشکلات نمی خواهید برای منصرف کردن هواداران خود که اعتقاد دارند — به درستی-که inauthenticity فراهم می کند خود را در مسائل مربوط به انتخابات.

وجود دارد یکی دیگر از راه. برخی از دموکرات می تواند به طور کامل و کاملا رد ساندرز’ چشم انداز در جهان است. برخی از دموکرات می تواند رد ساندرز’ مشاهده است که امریکا شده است نابکار نیروی در جهان; برخی از دموکرات می تواند استدلال کرده اند که امریکا نیست اما کامل است که آن را همواره بزرگ بوده است; برخی از دموکرات می تواند صحبت در مورد شگفتی های بازار آزاد در حالی که این استدلال برای بیشتر تنگی در آن است. پس از همه, اکثریت دموکرات تعداد خود را به عنوان وطن پرستان که نمی نفرت بازار آزاد است.

اما هیچ حزب دموکرات بود مایل به ایستادن به ساندرز پایه. آنها بیش از حد حریص برای آن انرژی و بیش از حد خوش بینانه است که انرژی قابل انتقال است. آن نبود. و به این ترتیب حزب دموکرات اسیر شده توسط یک ایدئولوژی خارجی به آن — ایدئولوژی چامسکی تزریق به طور مستقیم به جریان خون از یک حزب است که یک بار تبلیغ سابق رئیس جمهور جان اف کندی. تعصب یک جهنم از مواد مخدر است.

کپی رایت 2020 CREATORS.COM

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>