چرا مسابقه-طعمه خواهد شد و نتیجه معکوس در دور دموکرات

تفسیر

X

داستان جریان

مقالات اخیر

برنده انتخابات ریاست جمهوری پیام به طور معمول اعلام کرد ارزیابی های خوش بینانه از امریکا و ملی ما بالقوه است. رونالد ریگان مهار “صبح امروز در امریکا” شکلی از یک کشور به تازگی جسارت. باراک اوباما متعهد “امید و تغییر” به بلند کردن ارواح از یک کشور روبرو اقتصادی تحولات ناگهانی و عمده. در سال 2016 دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ترویج بتن طرح به “امریکا بزرگ دوباره.”

مطمئن باشید موفق ملی نامزد شناسایی مشکلات جدی روبرو جامعه آمریکا – و کسانی که آنها خیال مسئول است. “در این حال بحران” ریگان گفت: در مراسم تحلیف خود را به آدرس “دولت راه حل نیست به مشکل ما; دولت مشکل است.” بیل کلینتون در سال 1992 rejoinder بود که در سال 1980 یک “دهه از حرص و طمع است.” مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت اغلب از “قتل عام” او گفت: شناسایی تمام جوامع است. اما همه آنها صحبت کرد امیدوارم از آمریکا در آینده در حالی که با تائید شریف وعده آمریکا آزمایش.

در تضاد کامل نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری به روی صحنه در چارلستون, S. C., سه شنبه شب و در تمام دموکرات ها’ ادامه بحث — توضیح داده شده در کشور ما به عنوان برخی کاملا نژادپرستانه dystopian hellscape. ارزیابی خود را از ایالات متحده به عنوان یک کشور مشکل است که شبیه به آپارتاید آفریقای جنوبی کاملا در تضاد با واقعیت زندگی آمریکایی و مسیر کلید مربوطه معیارهای ملی موفقیت امروز از اعتماد به نفس از شهروندان ما به رشد دستمزد.

چه توضیح می دهد که این شکاف بین ترش و سخنرانی قابل لمس خوش بینی است که در حال حاضر حاکم ما زمین ؟ متاسفانه در انتخابات فصل دموکرات ها به طور پیش فرض, رفت و آمد مکرر خود را به pandering راهکار. اگر آنها می توانند لام امریکا به عنوان سیستمیک نژادپرستانه و اخراج ما امریکا برای اولین بار جنبش به عنوان متعصب و سپس آنها امید برای ترساندن اقلیت و شرم سفیده را به رای دادن به حزب خود است.

چنین تاکتیک نمایندگی کاملا تفرقه رویکرد به سیاست است. در حالی که نژاد پرستی همیشه سم دل در این جهان کاهش یافته که بر روی زمین واقعیت در امریکا نشان می دهد یک ملت است که تا حد زیادی نقل مکان کرد در گذشته بسیار مواد نژادی animosities از تاریخ ما است. دو بار ما انتخاب یک آمریکایی آفریقایی تبار در آمریکا. او و همسرش باقی می ماند دو تحسین ترین افراد در کشور در هر گالوپ نظرسنجی (هر چند رئیس جمهور تهمت آیا کراوات رئیس جمهور اوباما که در آخرین نظر سنجی). روابط بین نژادهای مختلف تبدیل شده اند و عادی در سال 2020 آمریکا است. آموزشی و حرفه ای حوزه بودن یک اقلیت به ارمغان می آورد, اگر هر چیزی واقعی مزایایکه من شخصا می تواند گواهی دادن.

اما اگر دموکرات ها بودند که به اذعان این حقایق آنها خواهد با این کار تقریبا غیر ممکن است برای متقاعد کردن آمریکایی ها از جمله اقلیت ها به نوبه خود به دور از سیاست موفق روند این دولت. آن را دشوار است در واقع برای این چپ نامزدهای خود را برای فروش عذاب و دل تنگی به یک کشور که فقط گزارش یک رکورد شخصی میزان رضایت از 90% است. شخصی که اعتماد به نفس ترجمه به پیشرفت ملموس به عنوان اداره آمار روز چهارشنبه گزارش داد که فروش خانه های جدید افزایش یافت و به بالاترین سطح از سال 2007 قبل از رکود بزرگ. و به دلیل نوظهور گسترده تر رفاه در امریکا نزدیک به دو سوم از تمام مالکان جدید در سال گذشته بودند اسپانیایی شهروندان است.

مشاغل انفجار که مبنای قدرت در مسکن مزایای همه آمریکایی ها اما به ویژه کسانی که از میانه و درآمد پایین. برای مثال کمترین 10 درصد از حقوق بگیران جهش به جلو از دستمزد دستاوردهای, با 7 درصد رشد سالانه. ما می دانیم که درصد قابل ملاحظه ای از این اقتصادی underdogs اقلیت هستند. با توجه به واشنگتن پست از میلیون ها شغل ایجاد شده پس از مغلوب ساختن پیشی جستن, انتخابات, باور نکردنی 85% رفت به شهروندان از رنگ.

به غیر از لام امریکا به عنوان ذاتا نژاد پرست چه سیاست های پیشنهادی انجام dullards دموکراتیک زمینه نشان می دهد ؟ در مورد جلو-دونده برنی ساندرز یکی از ایده های پوچ برای اقلیت پیشرفت شامل منتظر آن, و فروش مواد مخدر! در بحث سناتور ساندرز گفت که به عنوان رئیس جمهور او کمک خواهد کرد “اقلیت … شروع کسب و کار برای فروش قانونی ماری جوانا.”

این نوع از توهین مزخرف موفق نخواهد شد با توجه به مواد آشپزخانه-جدول بهبود آمریکایی ها در حال حاضر لذت بردن از جمله اقلیت شهروندان است. این strivers آمریکا بسیاری از آنها سیاه و سفید و قهوه ای نه تمایل دولت جزوه و احترام نمی گذارند یک مرحله کامل از نخبگان لیبرال سفید پوستان مشغول ham-handed pandering.

دموکرات ها همچنین مسابقه کارت در سه شنبه شب و آنها آن را از پایین عرشه. اما با توجه به قوی سیاسی دست که Donald J. Trump در حال حاضر دارای چنین کم تاکتیک ملزم به شکست است. مهمتر از فقط 2020, انتخابات, ما می توانیم تمام جشن یک کشور رشد می کند که در اعتماد به نفس ushers در گسترده تر رفاه و استقبال هرچه بيشتر نژادی تحمل.

استیو Cortes نویسندگان به RealClearPolitics ملی و سخنگوی امریکا برای اولین بار تایید شده. توییتر خود رسیدگی است @CortesSteve.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im