چرا فقط میت رامنی کاهش یافت و برای استیضاح کلاهبرداری

“The Federalist” مقاله نویس Mollie همینگوی و “اعزام” ویرایشگر یونس گلدبرگ بحث ارزش میت رامنی رای به محکوم کردن رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در سوء استفاده از قدرت چهارشنبه شب در FNC را “گزارش ویژه” پنل:

جاناتان قو AXIOS: من فکر می کنم رامنی رای در زمان برخی از مردم با تعجب. ما فقط در مورد به گزارش “Axios” که رامنی قرار است نامه ای در جعبه از هر یک از همکاران خود را در رخت کن در جعبه از هر یک از همکاران خود را در جوهر آبی امضا “میت” است که برخی از وجدان بخشی از سخنرانی خود را توجیه کند. که شما می توانید بگویید که طرز فکر خود را در حال حاضر چگونه او احساس با همکاران خود را. ما را دیده اند, مهم ترین چیزی که امروز اتفاق افتاده بود که رئیس جمهور نشده گفت: بسیار و در عین حال که خود را پسر ارشد Donald Trump Jr. publicly به نام میت رامنی به اخراج از حزب جمهوری خواه. بنابراین حتی اگر میچ مک کانل گفت: در حال حاضر شما می دانید که ما لازم نیست که یک سگ به خانه شما چه پایه می کند با میت رامنی.

BRET BAIER, میزبان: در اینجا رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل و اقلیت سنا رهبر چاک شومر.

میچ مک کانل: من اینجا نشسته پیش بینی چه خواهد بود که بزرگترین مسئله در ماه نوامبر. من می توانم به شما بگویم این و به شما بگویم این است. در حال حاضر این است که سیاسی بازنده برای آنها. آنها آن را آغاز آنها فکر کردم این یک ایده عالی است و حداقل برای کوتاه مدت و شده است یک اشتباه سیاسی.

چاک شومر: این واضح است که یک روز شاد برای مجلس سنا. سنا تبدیل پشت خود را بر روی حقیقت است.

MOLLIE همینگوی, THE FEDERALIST: این کاملا درست است که استیضاح انجام شد به حذف رئیس جمهور تهمت هیچ کس تصور می کردند که این مورد ساخته شده توسط دموکرات ها هرگز منجر شود. آن انجام شد برای جلب رضایت پایه که شامل رسانه های ما است که فشار برای استیضاح برای چندین سال. آن را انجام داده بود نیز به صدمه زدن به خود را تایید شماره برای رفتن به یک بسیار مهم انتخابات مجدد. که متریک فقط آن را کاملا شکست خورده است. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نحوی از طریق استیضاح با داشتن بيشترين تعداد از ریاست جمهوری خود. ایران تا به حال تعداد بالاتر از آنها تا به حال در یک زمان بسیار طولانی.

BRET BAIER: شما ببینید گالوپ نظرسنجی این کار تصویب.

MOLLIE همینگوی: دموکراتیک اعداد رفت برای اصلی سیاسی قربانی استیضاح شد جو بایدن بود که هرگز قادر به ارائه یک noncorrupt پاسخ برای آنچه که او انجام می دهند در حالی که او اوباما نقطه در اوکراین است. او از آیووا قفقاز ظاهرا در مکان چهارم است. همچنین متحد در نیویورک در راه است که می بوده است غیر قابل تصور و حتی چند سال پیش. جمهوری خواهان در حال قوی ترین زمانی که آنها با هم کار کنند اما آنها بوده است نه با هم کار بسیار خوبی در سال های اخیر است.

مورد بود تا جنس بنجل که تنها کسی که به سقوط آن شد میت رامنی.

BRET BAIER: سناتور سوزان کالینز یونس در توضیح رای خود نه گناه گفت: CBS دیروز که او فکر رئیس جمهور “آموخته است که درس خود را از این همه چیز است.” ما دوباره شنیده می شود از رئیس جمهور و ما را به فردا اما ما شنیده ایم در یک صندوق جمع آوری ایمیل که به نقل از او “مانند من شده است گفت: همه همراه من هیچ کار اشتباهی انجام داده. اگر آنها فقط خواندن متن آنها دیده می شود که من به طور کامل رئیس جمهور.” چه انتظار فردا هر جا که سخنرانی است ؟

یونس گلدبرگ اعزام: بیشتر در من اتفاق می افتد به مخالفت با Mollie. من اتفاق می افتد به فکر می کنم آن است که یک سیاسی بازنده برای [دموکرات]… تا کنون. ما تا به حال عجله حزبی استیضاح و با عجله حزبی تبرئه.

Mollie می گوید میت رامنی بود “تنها کسی است که سقوط آن است.” با شمارش من تقریبا یک پنجم از جمهوری خواهان در مخالفت با رئیس جمهور که آن را “کامل است.” سناتور. لامار الکساندر گفت: ما نیاز ندارد شاهدان به دلیل آن واضح بود آنچه که او انجام داد اشتباه بود و ما به آن نیاز نیست.

من گمان بسیاری از مردم مقدار زیادی از سناتورهای مانند لامار الکساندر خوشحال هستند با چه میت رامنی انجام داده است و دقیقا به دلیل آن اجازه می دهد تا آنها را خاموش قلاب برای شکستن با این پیام که ما شنیده ایم بی وقفه از افسر گارد در اطراف تهمت کاخ سفید که کاملا وجود دارد هیچ چیز اشتباه است که آنها رنج می برند از مغلوب ساختن پیشی جستن پریش سندرم اگر شما فکر می کنید آنچه که او انجام شده بود و حتی از راه دور و نامناسب است. ما در حال حاضر می دانم که بسیاری از جمهوری خواهان به عنوان بن Sasse گفت: فکر می کنم که لامار الکساندر صحبت شد برای آنها. شما می توانید با مخالفت رامنی تصمیم به محکوم کردن اما من فکر می کنم که اگر شما در واقع یک راز نظرسنجی از مردم در جمهوری خواهان با استثنائات بسیار کمی من فکر می کنم آن خواهد بود که به اتفاق آرا او چیزی اشتباه است.

MOLLIE همینگوی: برخی از 250 خواهان منتخب در کنگره و میت رامنی تنها کسی بودم که برای رای دادن به این راه است. میت رامنی ندارد بسیاری از ایده های او سازگار در طول سال. او بسیاری از امضای مسائل. او آمد به مجلس سنا پس از مقدار زیادی از آواز مخالف به رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. او در یک سخنرانی در ایالت یوتا در طول سال 2016 انتخابات او نوشته شده است بسیاری از op-ed است. توسط رای گیری برای حذف رئیس جمهور تهمت او را به دست آورد خاص خود را هدف.

BRET BAIER: شما نمی خرید stuff او گفت: Chris Wallace?

MOLLIE همینگوی: او تغییرات نظرات خود را کمی.

یونس گلدبرگ: بر خلاف رئیس جمهور تهمت است که یک مدل از ثبات است.

MOLLIE همینگوی: او خاطر نشان کرد مردم ما چگونه از دست داد که انتخابات 2012 در برابر باراک اوباما به راحتی شایسته پیروزی در انتخابات. وی یادآور شد مردم چرا جمهوری خواه رای دهندگان انتخاب افرادی مانند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و چرا آنها اینقدر از او خشنودند و آن را به یاد مردم چرا آنها — او به یاد جمهوریخواهان چرا آنها رد آن نوع از رهبری شکست خورده از گذشته به تصویب رسید که رسانه پیام است که اذیت کردن, اسپرم دموکراتیک پیام در حمایت از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

یونس گلدبرگ: من مخالف با آن به طور کامل.

BRET BAIER: من اشاره کرد که. من فکر می کنم آن را به عهده گرفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im