تفسیر

X

داستان جریان

مقالات اخیر

یک نام است که می رود آشکارا با يکديگر اعلام کردند کسانی که خود اعلام کرد قهرمانان نژادی عدالت مانند سیاه و سفید زندگی می کند مهم است این است که در سطح بین المللی تحسین شده آمریکایی قهرمان که زندگی اش را برای برابری نژادی. مارتین لوتر کینگ جونیور به زندگی خود را برای آن بیش از حد. شاه تلاش برای برابری و میراث ناخوشایند برای امروز اوباش به دلیل تلاش های خود را به شدت در تضاد با آنها—هر دو با توجه به هدف و وسیله است.

در حالی که امروز خود صالح خشونت آمیز معترضان چپ آسیب پذیر درون شهری محله های ویران و ساکنان در اشک و اندوه شاه بنا همه او را در اعتقاد به وحدت قدرت منفعل مقاومت و عدم خشونت به عنوان دیگران آورده است که در سراسر جهان مورد تغییر از مهاتما گاندی نلسون ماندلا.

امروز نژادی-شکایت اپورتونيست تصویر کشیدن سیاه پوستان به عنوان ناتوان قربانیان قادر به حرکت به جلو یا رو به بالا تحت وزن از یک میراث برده داری و همه منظوره تبه نژادپرستی نهادی. در دستور کار خود برابری فرصت را می سازد تفاوت. جای خود را اعلام کرد هدف این است که به تقاضای برابری نتیجه با کسب درآمد از این درد و رنج را از اجداد خود به عنوان غرامت—چک خواهد بود که دست به آنها. تقاضا برای پرداخت غرامت نادیده مسائل مشکل ساز از چه کسی باید پرداخت, و چه کسی باید دریافت پاداش و وضعیت فرزندان از سیاه پوستان که متعلق به بردگان و از کسانی که وارد کشور ما سواحل—بی پول ولی پر امید—طولانی پس از پایان برده داری. حساب های ورزشی superstars NFL و NBA بودند که پس از میلیونرهای اما به پایان رسید تا ورشکسته می تواند در خدمت به عنوان قصه های احتیاطی با توجه به اهمیت تاثیر پرداخت نقدی در صورت عدم وجود ویژگی هایی مانند تاخیر در ارضاء شخصی خویشتنداری و دوراندیشی است.

در مقایسه با امروز نژادی عدالت اوباش شاه نیست مدافع کاهش بار برای استانداردهای رفتار و ارزشهای اخلاقی در میان کسانی که او نشان داده شده است. ترین aspirational عنصر معروف خود رویا بود که فرزندان خود را یک روز در نظر گرفته شود که این مطالب از شخصیت خود را. تاریخ سیاه و سفید جامعه مملو از شواهد که حتی در برابر بزرگترین شانس و ظلم و خصوصیات اخلاقی شخصی مسئولیت تعیین و صداقت و کمک متقابل کافی برای توانمند سازی زنان و مردان برای رسیدن به موفقیت است.

در سال 1917 در Bronzeville منطقه شیکاگو وجود دارد 731 سیاه متعلق به کسب و کار. سیاه پوستان متعلق به 100 میلیون دلار در املاک و مستغلات وجود دارد در سال 1929. برخی از 192 کلیساهای محلی ارائه خدمات اجتماعی. در فیلادلفیا بین نژادهای تحت سلطه کسب و کار کیترینگ تا پایان 19th century ساخت که شهر را برای پذیرایی معروف در سراسر کشور است. جیمز Forten یکی از فیلادلفیا اصلی sailmakers ها شاغل بیش از 40 سفید و سیاه و سفید کارگران بود و ثروت از $100,000 در 1830s. این چساپیک و دریایی و راه آهن و حوض خشک Co. تشکیل شد سیاه بالتیمور dockworkers پس از 1000 سیاه کارگران شغل خود را از دست در سال 1863. در سنت لوئیس خانم C. J. Walker ساخته شده یک میلیون دلار با اختراع اولین موفقیت تجاری آرایشگری-صاف کردن فرآیند.

در 50 سال پس از آزادی اعلام, سیاه و سفید آمریکایی ها انباشته شده بود یک ثروت شخصی از 700 میلیون دلار. آنها متعلق به بیش از 40 ، 000 کسب و کار 40,000 کلیساها و 937,999 مزارع. نرخ سواد به حال صعود از 5 ٪ به 70 ٪ است. سیاه, تجاری انکلاوها در دورهام, N. C., و گرین خیابان بخش از Tulsa, Okla., با هم بودند شناخته شده به عنوان Negro وال استریت.

در عصر قانونی تبعیض, نرخ ازدواج در جامعه بيشتر از آن را در جامعه با وجود بار از محرومیت اقتصادی و نژادپرستی. در سال 1925 در شهر نیویورک 85 درصد از خانواده ها تا به حال یک زن و مرد تربیت کودکان است. در تضاد فعلی نرخ تولد به unwed مادران بالاتر از 75%. امروز جوان سیاه مردانی که مسئولیت جمع آوری و پرورش فرزندان خود را به طور قابل توجهی افزایش این کودکان شانس برای موفقیت تحصیلی و پیشرفت تحصیلی و کاهش احتمال که آنها را به رها کردن از مدرسه صرف زمان در زندان و یا در تعامل مخرب و یا رفتار مخرب.

دکتر شاه گفت که ما باید به پایین به اعماق تاریک مناطق از روح ما و ثبت نام خود ما را رهایی ا … در به دنبال بازگشت ما نیاز به کشف استانداردها و موسسات که در طول تاریخ سیاه پوستان در آغوش گرفت و به انجام رساندن آزادی ذهن و روح است که به آنها اجازه زنده ماندن و رشد.

در هم تنیده با دستور کار امروز نژادی عدالت رزمندگان است که هدف نهایی نابودی ملت است. دکتر شاه بود و اعتماد به نفس در این باور است که موفقیت خود را تلاش برای برابری ریشه در وعده بنیانگذار آمریکا چشم انداز و اسناد و مدارک و پیشرفت که ساخته شده نسبت به تحقق خود. در “نامه ای از زندان بیرمنگام” او نوشت:

“یک روز جنوب می دانید که هنگامی که این disinherited فرزندان خدا نشستم در ناهار شمارنده آنها در واقعیت ایستاده تا برای آنچه که بهترین است در رویای آمریکایی و مقدس ترین ارزش های ما یهودی-مسیحی میراث در نتیجه آوردن ملت ما به آن بزرگ چاه دموکراسی که حفر عمیق توسط پدران موسس در تدوین قانون اساسی و اعلامیه استقلال…. ما را از رسیدن به هدف از آزادی در بیرمنگام و در سراسر کشور به این دلیل که هدف آمریکا این است که آزادی … و سرنوشت ما گره خورده است تا با امریکا سرنوشت.”

Robert L. Woodson Sr. موسس و رئيس جمهور از Woodson مرکز و یک رهبر در مسائل مربوط به کاهش فقر و توانمند سازی جوامع محروم برای تبدیل شدن به عوامل خود را بالا بردن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de